Çirkinsek ölelim mi?

21 yasındayim kulaklarim buyuk ve kepce burnum kemerli ve dar 175 boy 60 kilo ama kocaman bir g. t sekil almayan sac (alsada yakismiyor) bacaklar uzun govde kisa kaşlar fazla kalin simdi ben bunu anlatirken iyy bu ne be dediginizi duyar gibiyim. Hadi siz 1 defaligina duydunuz hergun aynaya baktiginda bunu goren ben ne yapiyim? Estetik olsam hangi birini duzeltiyim (sakal sac uzat demeyin sakal cikmiyor) . Dogal olarak beni seven 1 kiz bile cikmadi bu zamana kadar. Eyy gardaslar soruyorum size ne yapiyim ölüyüm mu?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• http://i.hizliresim.com/D6AoAZ.jpg
    Bu gördüğün dünyaca meşhur Adriano Çelentano. Ne yani senden daha mı yakışıklı? Ama bisürü kadını kendine hayran bırakmıştı. Boyuda seninki gibi 177 felan.
    Kocaman bir totoşun var diyosunda onu küçültmek senin elinde , azıcık sporyap düzelir
    Kemerli burun diyosunda benim burnumdan daha kemerli olamaz bence. Aç bak Tarkanın burnu kemerli , Gökhan Tepenin burnu kemerli. Demekki kemerli burun çirkinlik göstergesi değil aksine karakteristik gösteriyor. Adrien Brody ona da bak.

Kardeşim`yakışıklılık çok görece bir kavramdır , kişiye göre değişir. Şimdi senin yapman gereken hemen yarın sabah gideceksin spora yazılacaksın ve vucut yapacaksin. İnan iyi bir vucut güzel olmayan bir yüzü çok iyi kamufle ediyor , kamufleyi geç artık o yüz çok karakteristik görülüyor , ki bence senin abarttığın kadar bir şey yoktur sende. Senin sevgilin olmama nedenin dış görünüşün değil , özgüvensizliğin. Sen doğal olarak kendine güvenmediğin için 1-2 kez ya da hiç bir zaman bir kıza çıkma teklif etmemişsindir nasıl olsa beni beğenmez diye. ya da hayır yanıtı alınca takıntın var diye hemen pes etmişsindir dış görünüşüme göre beğenmedi diye :) Ama inan ki öyle değil , benim tanıdığım bir arkadaş var yemin ediyorum bak 2 yıl bir kızın peşinden süründü , askerliğe gitti geldi , unutamadı hala ısrar etdi 4 sene sonunda kızla sevgili oldular. Bak yeminle bu yalan bir hikaye değil. Oda senin gibi düşünmüş olsaydı hiç bir zaman açılamayacaktı ya da ısrar etmeyecekti.

Mühim olan milletin ne düşündüğü ne istediği değil , senin ne düşündüğün ve senin ne istediğin. Yani senin için bu hayatta senden daha önemli bir şey yok.
    Kendine güven ve kendini sev artık , kendini sevmezsen başkasını sevemeyeceksin. Kendine değer ver kardeşim.

Benden bu kadar umarım yardımcı olmuşumdur :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kanka bende çirkinim her 4 insandan biri güzel anca umursamayacaz napak

0|0
    0|1
    • Ortalama bir cirkinden 4 kat daha cirkinim

Erkekler Ne Diyor 5

• Eksileri veya yaratılış gereği insanların beğenmediği beğenilmediği bir husus elbet vardır, ben kendimden örnek vermek istiyorum; kilolu bir insanım, ama insanların beni tanıdıktan sonra içimde barındırdığım daha doğrusu kendimi yetiştirdiğim konularda tanıyınca fikirlerin değiştiğini gördüm, defalarca hatta ummadığım kişilerden bu yönde eğilim oldu ; demem o ki, herkes aynı değildir, değişim ve istek insanın kendisinde başlar , sadece görüntü ile insanları elde edemezsin bj hayatta, ayrıca içini görmüş olan kimse zaten değerinide iyi bilen birisi olur, üzmemelisin kendini, çünkü saf sevgi daha doğrusu orospulaşmamış bir ruha sahipsin! Ve bu beğenilmektem bile daha güzel bir duygu emin ol !

0|0
    0|0
  • Kendini sevmeyi dene bro bunlar ile yaşanılmaz.

0|0
    0|0
  • Paran varsa yakışıklısın. Amacın para olmalı.

0|0
    0|0
  • anlattığın gibi çirkinsen boşuna mucize arama

ömrün boyunca böyle sürecek bu
    sen kızı unut

elbet günün birinde görücü usulü bir kızla evlendirilirsin
    kimler evleniyor sen mi evlenemeyecen
    ama evleneceğin kızdan memlun kalmayacaksın tabi
    kızda senden memlun kalmayacak
    öyle geçinip gidersiniz işte

0|0
    0|0
  • Yok kardeşim niye ölüyosun sanki sen hariç herkes kıvanç tatlıtuğmu dur bakalım nasip kısmet bu işler sen çirkinim diyon ama güzel kızların yanındada hep çirkin var onu napacaz bence hiç bu kadar karamsar olma

0|0
    0|0
Yükleniyor...