Akraba evliliğine nasil bakiyorsunuz?

Akraba evliliğine nasil bakiyorsunuz
Akraba evliliğine nasil bakiyorsunuz Akraba evliliğine nasil bakiyorsunuz

0|0
13|22

En İyi Erkek Görüşü

• akraba evliliği hem iyidir hem kötüdür.. iyi yanı akrabandır nasıl insanlar olduklarını bilirsin. ve ona göre hersey düşünülüp kız evine gidilir. karsı taraf iyise daha doğrusu iki taraf birbrine iyi saygılı anlayışlı geçim adamı ise mutlu huzurlu bir evlilik olur.. kötü tarafı ise akraban olan bir kızı yabancı gibi basından kolayca atamazsın atarsanda sadece o kızın ailesi ile değil dört taraflı akrabalarla kötü olursun görüşemezsin. iki tarafta birbrinin olduğu ortama gitmez. boşuna demiyoruz iki kişi değil ailelerde evleniyor diye. ortamın su bozukluğuna bakarak akraba kızını kendi toprağımın kızını tercih ederim. çünkü ne olduklarını öğrenmesi kolay olur.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ensest goruyorum.

0|0
    0|0
    • Ya yengemin abisinin oglu ama aslinda kan bagi yok

Erkekler Ne Diyor 21

• Ne kadar akraba?

Mesela sığırların ve insanların DNA'sı %80 düzeyinde aynıdır. Buna epey uzaktan akrabalık dersek ben akraba evliliğine sıccak bakamam.

0|0
    0|0
    • Kan bagi yok dayimin esinin abisinin oglu

• İyi de bu akraba bile değil. :D Bu kadar uzak bağlantıları akraba saysak zaten memlekette herkes akraba olurdu.

• Çok yakın akrabaların evlenmesi hem hoş değil hem de riskli bence; ama uzaktan akraba iyidir... Bildiğin insan zaten; gördüğüm örnekler de mutlu zaten :)

0|0
    0|0
  • dürbünle bakıyorum bazen teleskopla bazen yan bakıyorum değişiyor yani

0|2
    0|0
  • Kabul edilemez

0|0
    0|0
  • Bu arada Ensest veya iğrenç diyenlerin geneli Müslüman :)) canlarım benim.

0|1
    0|0
  • Normal bakıyorum.

0|0
    0|0
  • na hoş durum

0|0
    0|0
  • Ali r. a ve Fatma r. a der susarım.

0|0
    0|0
  • cehennemi görüyoruz.

0|0
    0|0
  • Yandan bakıom, allahım nolcak gut doagl bişi bu

0|0
    0|0
  • gönlün varsa IŞİD li ile bile evlenbilirsin.. ben izin verdim.

0|0
    0|0
  • gereksiz

0|0
    0|0
  • Bizde komşu kizına bile yan gözle bakılmaz

0|0
    0|0
  • çocukları benim gibi oluyor genelde onu bilirim

0|0
    0|0
  • Normal bakıyorum

0|0
    0|0
  • ben olumlu bakıyorum ve ailemde var.

0|0
    0|0
  • hiç güzel bakmıyorum

0|0
    0|0
  • Rezillik olarak bakıyorum

0|0
    0|0
  • iyi bakmam

0|0
    0|0
  • Yakın akdabaliga hoş bakmıyorum.
    Amca çocuklarına. Ama teyze çocuğu olursa babalar farklı olduğu için , sorun olmaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Yok kan bagi yok benim kast etrigimde. Yengenin abisin oglu gibi.

• Yenge aile yakını değilse sorun yok

• akraba? kaçıncı koldan akraba

0|0
    0|0
    • Simdi soyle ki kan bagi yok. Dayimin karisinin abisinin oglu :))

• Babam istemez bir kere. Ananem istemez. Yengemlerle aramiz bozuk. Hic bir sekilde oludu yok. O okumamis benim icin sorun degil ama bizimkiler izin vermez. Bir sekilde biticek sonu olmayan bir iliski. Ama atlatamiyorum. Bir turku yenemiuorum. 20 yasindayim ben ya. Hala sever mi bir insan. Biz gorusemiyorduk bile. Kimse anlamasin diye. Haftada bir saat beni otonus duragina birakiyordu. Bir kez kafeye oturduk simdiye dek. Ama butun herseydi o. Bende onun oyleyiydim biliyorum. Daha sonrada bir araya geldik defalsrca. Bana inat baskasiylada oldu. Ama inanirmisin. Elimi bile tutmadi. Bana hep seni duvagibla cikaricam evden derdi. Olmadi ama dusundukce insan kotu oluyor. Keske boyle olmasaydi dimi :) neyse anlattikca kotu olfugumu hissettim. Cok tesekkur ederim.

• bu hayat senin hayatın ne annen ne baban yaşıyıcak bunu keşkeler insanı yıpratıyor her gece onu düşünmekten uyuyamaz oldum ben keşke 2 sn daha görsem die dua eder oldum anladın mı? eğer o da seviyorsa düşünecek zamanın YOK 1 kere yaşıyorsun 1 kere doğdun ve her an ÖLEBİLİRSİN ya da benim gibi keşke ÖLSEM dersin

Kızlar Ne Diyor 12

• Saçma bence aynı kandan 2 kişi evlenmemeli ayrıca sağlık sorunlarına da yok açabiliyormuş araştırırsınız

0|0
    0|0
  • İğrenç.

0|0
    0|0
  • Saçma sacmaa

0|0
    0|0
  • İğrenç bir şey ayrıca ensest bir ilişki bence.

0|0
    0|0
  • yanlış buluyorum. çocuklar sakat olursa telafisi yok

0|0
    0|0
  • Benim annemle babam hala dayı çocukları bir sorun olmadı çocuklar bakımından

0|0
    0|0
  • olumsuz

0|0
    0|0
  • Dünyada 7 milyar insan varken neden akraba evliligi yapilir anlamam

0|0
    0|0
  • hoş bir şey değil ama olmayacak şey de değil.

0|0
    0|0
  • Bizim sülaleyle pek iyi gelmemiştir

0|0
    0|0
  • Bakmıyorum daha doğrusu bakmak istemiyorum

0|0
    0|0
  • Başka insan mı kalmadı dünyada, o nasıl bir seceneksizlik diyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...