Nedir bu RUS karısı merağınız 😁 ?

Niye bu kadar Rus düşkünü genel?
Ne var Ruslarda arkadaşlar?

Güncellemeler:
Karı lafını ciddiye almayınız. Tamamen şaka amaçlı..

0|0
12|57

En İyi Erkek Görüşü

• Türk kızını sahiplenmeyi gözü yemeyen, rus kızı hayalleri kurar.
    Ben onları beyin gelişimi olmamış hayalperest ergen diye adlandırıyorum.

Hayatında görebileceği tek rus, " rus salatası".

7|0
    0|5

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü türk erkeklerinin hepsi inanılmaz mükemmel yakışıklı falan filan ondan bizi pek beğenmiyorlar :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 56

• bır turkden hıc bır fazlası yok.. cok çıtkırıldım ve soğuklar.. sız bakmayın sozu kadına degılde parasına geçenlere.. ayse zehra Fatma candır..

1|1
    0|0
  • umarım yeterince açıklayıcı olmuştur :(
    galeri2.uludagsozluk.com/.../...-kizi_347836_m.jpg

2|2
    4|2
    • yuh be artık sizde Türk kızlarını iyice yerin dibine soktunuz.

• Bizim erkeklerimizin hepside boylu poslu yakışıklı değil lütfen :D

• ben hepinize yeterim :P

• Nickimde dürüst yazıyor bu sebeple nickime uygun bir yorum yapacağım. Çok rus kızı gördüm. Teklifte aldım ama bulaşmadım. Rus kızları her yönlü çok güzel olurlar. Dünyanın en güzel kızlarıdır ama dış görünüş olarak. İçleri çok kirlidir. Hoşlandığı her erkeğe verirler bu sebeple, ahlak ve namus anlayışımdan dolayı her ne kadar arzuluyor olsam da bir rus kızıyla evlenenmem. Kendim gibi bir Türkle evlenmeyi düşünüyorum. Kafkas Türkleri iyidir mesela. Sigara yok, alkol yok, namus var, ahlak var, fizik güzeldir kafkas kızlarında.

0|0
    0|0
  • "Cunku onlar veriyor " Ne yazik ki olan bundan ibaret. Akli basinda olan herkes Rus kizlarinin abartilacak bir guzelliginin olmadiginin farkindadir.

3|0
    0|1
  • ben begenmıom kanks

1|1
    0|0
  • Ya güzellk bir yana rus bayanların eş olarak da cok sadık ve gercekten beyini mutlu ettiklerini cok duydum, yani sey gibi düsün hani görücü usulu evlenirsin hanımı ömür boyu sadık olurya kendini teslim eder beyini el üstğnde tutar rus bayanlarda öyleymiş, herkesten duyorum hepside aynı seyi söyledi,

1|0
    1|1
  • Ben Türk seviyom sakin olun 😂😂

1|1
    0|0
  • Türk kızlarının ırak erkekleri merakı gibi işte :D Zzz

0|0
    0|0
  • Öncelikle bunu anlamak için kendileriyle birebir ilişki halinde bulunmuş olmanız gerekiyor. Aslında, tek özellikleri güzel olmaları değil. İlla ki burada da var güzel kadınlar. Ancak, Ruslar'ın haiz olduğu genel kültür ve size verdiği değer tamamen üst düzey. Bizimkiler zengin koca ararken, Rus kızı genelde okur, yazar, kendini geliştirir.

0|0
    0|1
    • Herkes aynı değil ama :))

• Genelleme yapacak kadar çok Türk ve Rus tanıyorum. O yüzden, herkesi böyle kabul ediyorum açıkçası.

• Şimdi şöyle bir şey var. Sonumuz yine türk hatunu belli şikayetçi de değilim şahsen. Ama ruslar bir tatlı geliyor ya. Bizim kızlarda tatlı ama ruslar böyle sanki ben soğuktan geldim erit beni der gibi bakıyor :D

0|0
    0|0
  • ıyıde sen genele nıye bakıyorsun sevıcegın adam onemlı olan... tum erkekler senımı begensın ıstıyosun anlamadımkı sevgılın senı begensın yeter

0|0
    0|0
  • Rus kadını, asil türk kadınının kesip attığı tırnak bile olamaz güzel kardeşim. Türk kadını asil, vefakar, cefakar, sadık ve yüreklidir. Rus kadınlarını ise çoğu erkeğin ne için istedikleri belli...

1|0
    0|0
  • İlk sevgilim Rus'tu ve çok iyi biriydi. O gün bu gündür seviyorum onları. Ve lütfen hayatında Rus görmemiş gözlüklü fotoğrafını bile Retrica ile çeken hayatını silktiğim arkadaşları Rus kelimesini ağzınıza almayın ::(

0|0
    1|0
  • Git Moskova da 1 hafta kal ve sonra sor bu soruyu yeniden.

0|0
    0|0
  • beyaz ten
    beyaz şeyler mis asD:SA

onran rus diyom ben

0|0
    0|0
  • Kim merak ediyor ya. Site abaza kaynıyor onlar merak ediyor hep. rusları midem kaldırmyor k. bakmayın.

0|0
    0|0
  • bir sey yok. sen daha güzelsindir onlardan. :)

0|1
    0|0
  • Benim sevgilim Filipinli ve bizim salonunuz kadar evleri var orada ve onu oradan kurtaracam eğer deprem veya tsunami olmazsa bakalım inşaallah maniladan gelin gelecek ülkemize

0|0
    0|0
  • hiçççççç çamura gerek yok ,
    çok devlet gezdim rus hatunu gibi kadın tanımadım..
    ha diyeceksiniz ki italyan erkekleri vs.. doğrdudur efendim o da var ,
    ama beyaz et denince akla rus gelir

0|0
    2|1
  • benim öyle bir merakım yok, kadın kadındır. bitti :D çok detaylı düşünenleri bilemem ^-^

0|0
    0|0
  • temiz sevişken bakımlı güzel seksi kadınsı erkeğini mutlu eden ne istediğini bilen iğrenmeyen tek ırk olduğu için olabilirmi?

0|0
    0|1
  • Rusları sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • Sizde olmayanlar var 😃😃

0|0
    0|1
  • Yok ben ukrayna, norvec lilere merakliyim

0|0
    0|1
  • tamhinlerime göre türkiyede esmer kızlar daha çok olduğu için sarışına olan ilgi daha fazla oluyor. kızların da sarışın erkekleri daha çekici bulması da bu yüzden diye düşünüyorum. Hepsi değil tabi 2 cinsiyet içinde oldukça fazla istisna olabilir.

0|0
    0|1
  • Rivayete göre ego dağları yokmuş.

0|0
    0|1
  • Yok bende Rus gacısı merakı var :D

0|0
    1|1
  • Rus değilde beyaz yeni severim

0|0
    0|1
  • Çünkü Onlar O'rus^pular

0|0
    0|1
  • fizikleri yetmiyormu dostm =)

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 11

• Karı lafı olmuş mu hiç? ayrıca kimi severlerse sevsinler ben sadece Türk kızlarının kıymetini bilen erkekleri adam yerine koyarım.

1|0
    0|1
    • Şakasına ya çok ciddiye alma herşeyi :))

• güzeller vesselam :) babamla boğaz turu atıyoduk önümüze bir rus çift oturdu bir tanede tapılası küçük kız yanlarında... babam dikkatini bebişe vermişken karılı kocalı kestim ikisinide :) yok böyle tip :) maşallah allah özene bezene yaratmış :)

0|0
    0|0
  • karı '' tabiri hiç yakışmamış

1|0
    0|1
  • karılar güzel ve verici olunca türk erkekleride yoklukta olunca e haliyle meraklıları oluyorlar

0|0
    0|0
  • Hadi bakalım açıklayın erkekler

0|0
    0|0
  • Tedariksiz abdest bozan domala domala taş arar boşver 😂

0|0
    0|0
  • Ruslar sanki oluyor bunlar icin :D

0|0
    1|1
    • Öyleymiş. Öyle diyor bir çoğu :D

• Merakınız *

0|0
    0|1
  • Evlenene kadar sevismek evlendikten sonra aldatmak istedikleri icin.

0|0
    0|0
  • Hepsi salak çünkü Ahahaha 😂 Versek soluksuz s... Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş hesabı 😂
    Gizli olmamın sebebi korktuğum için değil küfür ettiğim içindir çünkü melek yüzlü şeytan olmayı seviyorum 😂😂😂😂😂

1|0
    0|0
    • Karı lafı da cuk diye oturmuş çünkü kız bulamazsın zaten Rus'larda hepsi karı oluyor 13 yaşında bizimkiler de anca kaşar sever peynir olarak canımm kardeş sen bu ahlak polisi kılıklı dingillere bakma sanki hepsinin bir kanatları eksik hepsi aynı bokun laciverti 😂

• Yürü be bacım ahaha

• Kim tutar :D

• güzel ve verici çünkü onlar.

0|0
    0|1
Yükleniyor...