Paraya neden bukadar önem veriyoruz?

Bu tur sorular sordugumda 1 veya 5 arasi yorum aliyorum ama sormam gerekiyorgibi hissediyorum sinavlar sinavlar ustune bir genclik ve sonunda kazanilan paralar veya ailesel zenginlik bence insani mutlu eden birsey degil para hayati kolaylastiriyor gibi gorunsede aslinda insani faydasizliga yalnizliga itiyor aşk in degeri ni sayginin degerini belirliyor halbuki sayginlik asaletle bilgiyle asķ ise yoklukta bile var olmaktir... bence insan insanlik icin faydali isler yapiyorsa o derece zengin dir... @sonpazil sen ne dusunuyorsun :)

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• geçinme eşiği aşıldıktan sonrasına laf edebilirsiniz evet ama özellikle ksdeki henüz ekmek tutmamı, okulya yatmış gezmiş bir baltaya sap olamamış gençlerimiz en az 2bin maaş almanız gerekir deyince zıvanadan çıkıyorlar...

bir baltaya sap olamamış ablanızdan öğüt. bu dönemde bir eve en az 3bin girmiyorsa o ev fakirdir. orta halli değildir.

okulunuzu okuyun düzgün işler edinin küçük işlere tamah etmeyin.

para geçim sınırını sağlayana kadar önemli. ondan sonrası beni aşar.

0|1
    0|0
    • Bende senn gbi diyodum ilk arabam clioy du dedim cok mutluyum simdi bmw o bmw yi almak icn yardirdim ama o ilk arabadaki mutlulugum olmadi hic bmwnin adi venparasi var bir onemi yok :) oyuzden kazandikca kazanma hirsi kapitalizm ve onun dogurdugu sonuclar bizi mutlu etmiyor inan 1000 tl ile de cok guzel mutlu olunabilir sadece yetinmeyi bilmen gerekir

• paraya düşkünlük piyasayı değiştirmiyor :)

• Kadin deilmisin :)

• Benim için bu hayatta ailemden sonra en önemli olan şey paradır. Çünkü insanlar değer verilmeyi hak etmeyen bencil yaratıklardır.

0|0
    0|1
    • Bence sen yanlis piskolojidesin bunu duzeltmezsen seni hicbirsey mutlu edemez

• Iyi de bende onlarla samimi oluyorum :) ama insanlara bencil yaratiklar gozuyle bakmiyorum asil senin bu dusuncen bencillik degilmi ne farkin var o ayrima tabi tuttugun insanlardan

• insanların çoğu bencildir bunlar asıl gerçekler bence. Aşırı hümanist davranarak gerçekleri göz ardı etmek istemem. neyse bu mesele uzar gider

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...