36 yaşında olmasına rağmen hala maddi olarak aileye bağlı olan biri hakkında ne düşünürsünüz?

36 yasindqyim ama hala maddi olarak aileye bagliyim bebim gibi biri hakkinda ne dusunursunuz

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

• Bu yaşa kadar bişi becerememiş boş gezenin boş kalfası olmuş derim. Ama tabiki iç durumunu bilemem

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Senin hakkında bir şey düşünmek yerine aşağı da yaptığın yorumlar üzerine ancak öneri de bulanabilirim.

Bol zamanın var.
    İnançlıysan kendini ibadete ver.
    Hobilerinle ilgilen.
    Yeteneklerini geliştir.
    İnsanlara, canlılara faydalı olabilecek şeyler üzerine yoğunlaş.
    Hayallerini gerçekleştir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Herhangi bir ruhsal ya da sağlık sorunun olup olmadığını sorarım önce ,, eğer yoksa ciddi bir problem.. Hepimiz en az bir iki dığuştan yeteneklerimizle gelmişken bu saçmalıkta nedir niye oturuyorsun diye sorarım

0|0
    0|0
  • demek ki baba parası yemeyi seviyo e tabi zengindir de bu diye düşünürüm anası babası olmasa hiç birşey yapamaz tek başına yaşayamaz öyle bir insan kötü ya

0|0
    0|0
  • Tam bir bitik

0|0
    0|0
  • Asalak oldugunu dusundum valla

0|0
    0|0
  • Çalişmiyor misun neden?

0|0
    0|0
    • Calismiyorum, ailemin durumu iyi her istedigimi aliyorlar + istedigim zaman istedigim kadar parayi veriyorlar o yuzden calismaya gerek duymuyorum.

• Ev hanımıda ol bari.

0|0
    0|0
  • iyi şeyler düşünmem

0|0
    0|0
  • Senin yaptığın çok yanlış.. İlerde çalışmak zorunda kaldığında çok zorluk çekersin..

0|0
    0|0
  • olgun değil diye bakarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Herhangi fiziki ya da adli engeli varsa hiç birşey diyemezsin. Ama sağlığın sıhhatin yerinde işin gücün yoksa sorumsuz olduğun kanısına varırım.

0|0
    0|0
  • Bir aile şirketi vardır baba patrondur bu da ceo tarzı takılıyordur yani kendi şirketlerinde çalışıyordur ancak parayı babadan alıyordur ya da çalışamayacak durumdadır normal derim ama keyfi çalışmamazlık sorumsuzluk olur.

0|0
    0|0
  • Anası babası ölünce ne halt edecek diye düşünürüm...

0|0
    0|0
    • Hocam boyle bir olasiligi pek aklima getirmemeye calisiyorum ama olum bu tabi kacinilmaz. O zman ne yaparim benimde bir fikrim yok. Gelecegim pek parlak degil galiba.

• Parlaklığı bırak ben iğne ucu kadar ışık göremiyorum.

• Bu senin için iyi bir durum değil diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Calismiyorum, ailemin durumu iyi her istedigimi aliyorlar + istedigim zaman istedigim kadar parayi veriyorlar o yuzden calismaya gerek duymuyorum. Bu cevabın olmasa kötü düşünmezdim ama çalışmamakla olur mu kardeş ya...

0|0
    0|0
  • yurdum gerçekleri bunlar

0|0
    0|0
  • Hayat bu olabilir

0|0
    0|0
  • adaletsiz hayat işte biz çalışıp adam olamayız sen çalışmadan adam olmamayı daha iyi becermissin :)

0|0
    0|0
  • Seni bilmem ama ben 10 yaşından beri hem okuyorum hem çalışıyorum hem kendi ihtiyaçlarımı görüyorum hem aileye destk veriyorum hemde okulumu bitirmeye çalışıyorum. Sana gelince rahatlığa alışmış insana iş yapmak zor gelir Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • çok zor durum ustaa

0|0
    0|0
  • 36 yaşında neden (18-24) yaş gözüküyor

0|0
    0|0
  • Evlendeğin zaman napcan birader

0|0
    0|0
    • Hocam evlendim bosandim ben zaten bir dahda evlenmeyi dusunmuyorum.

• senden bir boh olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...