Üzerimde sanırım bir iftira var, ne yapmalıyım?

Arkadaşımla bugün tartıştık.(Erkek ve çok yakın olmadığım birisi.) Bak ağır konuşurum sana dedim. Ben öyle bir konuşurum ki, okulda ne benim ne kimsenin yüzüne bakamazsın dedi. Bende hayırdır felan üstüne gittim sonuçta utanılcak bir şey yapmadım ben. Söylemek istemiyorum, konusunu açmak istemiyorum zaten umrumda değil kimsenin hayatı ben takmam bir şeyi. Uzun süredir duyduğum bir şey ve doğru olduğunu biliyorum dedi. Ben kendimden eminim ama. Ya boşver çok muhattap olmayalım karakterime terssin diyim bitti dedi. Ben bu çocukla yüzyüze konışıyım mı napıyım? Cidden kendimden eminim ama. Ki ben napsam bile kime ne?

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

• Hakıımda ne biliyor ve düşünüyorsan 10 katını yaptım say yol al de :)

0|0
    0|0
    • amaç ne

• İnsanlar hep birilerinin arkasından konuşur bu herzaman olur kendinden eminsen kafana takma.

En İyi Kız Görüşü

• Seni kötü hissettirmek için söylemiş. Lafın altında kalmayayım, susturayım şunu diyerek atmış ortaya bir şeyler.

1|0
    0|0
    • Yok var bişey belli. Sorayım mı sence söylemezse napim?
      Ama ben kendimden eminim..

• Dedim ya, bana bir anlık gazla ağzından çıkmış sonra da gevelemiş gibi geldi. Israr edersen bir şeyler sallayabilir de yani. Gerçekten böyle bir durum varsa bile öğrenmenin sana bir faydası olmaz. Onun için uzatmaya gerek yok bence, hazır bitmiş gitmiş.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Getir dövelim onu. Erkekler kavga edice yumruklar Kızlar kavga edince sırlar konuşurmuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Milletin ağzı torba değilki büzesin 😒salla gitsin bence ama çok merak edersen bence bir süre bekle aranızdaki gerilim durulduktan sonra uygun bir dille çocuğa sorarsın

0|0
    0|0
  • yapmışsın belli

0|0
    0|0
Yükleniyor...