Şimdi ben nereliyim?

Babam İstanbul'da dogmuş ama ailesi sivaslı annemde gürcü. Ben de İstanbul'da doğdum. Nereli olduğumu nasıl anlıycam babam nereliyse bende oralı mı oluyorum yoksa kendi doğup büyüdüğum yermi?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Memleket algısını yıkın memleket dogdugun yer degil memleket doydugun yer değil memleket kimliginde yazan yer değil memleket ora dediğin oralı hissettigin yer. Ben dünyalıyım dünyanın her yeri benim evim her yer benim taşım toprağım

1|1
    0|0
    • Kesinlikle dogru

• Ben maras gocmenli antepli dogma buyume adana olan biriyim anne tarafi yari afyon yari Yugoslavya göçmeni bu yollardan cok gectim en sonunda pes ettim tamamen yıktım o algiyi tüm dünyayı kucakladim simdi cok daha mutluyum soranlara benim evim dünya diyorum şaşkın bakışlar karşısında anlasilmak zor oluyor sadece

• Bende pes ediyorum o zaman☆★☆

Erkekler Ne Diyor 14

• babanın babasıda istanbulluysa ve kökenin istanbula dayanıyorsa yüksek ihtimal çerkezsin.

1|0
    0|0
    • Anne tarafim cerkez de baba tarafimi bilmiyorum

• babanda çerkez olabilir. Çünkü çerkezler genelde sadece çerkezlerle evlenirler aile yapıları odur. Babanada bir sor istersen.

• Kendi doğum yerinle babanınki aynıymış işte niye karıştırıyorsun 😄 İstanbullusun

0|0
    0|0
    • Istanbulluyum diyincede biraz degisik oluyo sanki bizansliymisim gibi :D

• Uzaylısın sen

0|0
    0|0
  • İstanbullusun doğduğun yere bağlı

1|0
    0|0
  • kendini nereli hissediyorsan oralısın

1|0
    0|0