Yaw arkadaş kadınlarla derdiniz ne?

Ben belki kapanırım çarşaf giyerim, belki açılırım kimene ? Yanı biz kadınlar başkalarının etkisi altında olmak zorunda mıyız? Başkalarının düşüncelerine göre yaşamak zorunda mıyız? Neden kadınlara insan değilde mal gözüyle bakılıyor.
Sinirlerim bozuldu aksam akşam..

Güncellemeler:
Erkekler yine sacmalamis erkekler gitsin sorumdan

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında bu konu suistimal edilen bir konu elbette...
    Bir kere özgürlükler açısından ele alırsak , birey olarak kimsenin özgürlüğünü kısıtlauacak değiliz.
    Gelelim islami açıdan ele alırsak ,
    Evet islam devleti , tesettüre uygun olmayan her giyimi yasaklar fakat yine de tahakküm yetkisi devletin elindedir , kişilerin değildir..

Islamın kötülüğü yasaklamak (neyhi münker) emrini de yanlış anlıyoruz biz. Bakıyorsun, hemcinslerim açık giyinen kızlara laf atarak kötülüğü neyhettiklerini iddia edebiliyorlar, sanki dini bir görevi yerine getirir gibi.. yanlış , çünkü hiçbir erkeğin kadını uyarma yetkisi yoktur , kesinlikle. bir kere islamın harem-selamlık emri gereği erkek kadını uyaramaz.. Hatta kızın babasına veya kocasına yav senin kızın böyle böyle demeye bile hakkı yoktur , çünkü namus ve ırza yönelik laflar incitici olabilir, ki islamda bu yoktur..

Ayrıca insanların her konuda insanlıktan cıktıkları su devirde kişi kendisine bakmadan nasıl karsıdakini eleştirir...
    Önce kendi gözündeki merteği çıkar sonra baskasının gözündeki çöpe müdahale edersin..

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• onemseyip onemsemek size bagli herkesin dusuncesine onem verirseniz hayat zor olur siz size deger verenlerin fikirlerini dikkate alin gerisi bos

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sakin ol :) kim bozdu sinirlerini

1|0
    0|1
  • Sakin ol...
    Bir kadın için bir şey yapmaya değmez.
    Onu şekilden şekile de sokmaya çalışmak saçmalık...
    Çok para kazan, istediğin kadınla istediğin şekilde yaşa...

1|0
    0|0
  • ALLAH'ın emir ve yasaklarına uymayan insanlar böyle davranıyor işte.

1|0
    0|1
    • Allahın emirlerini yerine getirmedigimi nerden biliyorsun? Laf kalabalığı yapmayın

• Evet çok iyi anladım bana alttan alttan laf attiniz. sağol görüş için

• Sen anlamak istediğin gibi anlamışsın öfkenden neyse ben sustum.

• Zorundasın. Bir erkeğin himayesi altında olmak zorundasın. Tek başına hiçsin tamam mı ! Laf dinleyeceksiniz arkadaş.

0|0
    1|1
  • valla herkes istediğini yapar serbest bu kimsenin kimseye karışma hakkı yok bazı bilmişler var ileri geri konuşuyolar bende uyuz oluyom bazen.

1|0
    0|1
  • kim niye bozdu ayarini, saki ol dostum. fabrika ayarlarina geri don :)

1|0
    0|1
  • haklısın dicek başka bişey yok.

1|0
    0|1
  • Sakin sampiyon😄

1|0
    0|1
  • Kadinlarin bizle dertleri ne peki?

0|0
    1|1
  • 2015 Turkiyesinde hala bu soruyu soruyorsan ben bunun altinda art niyet ararim

0|0
    0|1
    • 2015 hala bu sorunları yaşıyor millet!

• Peki o halde sokakta yururken 10cm topuk daracik pantolon transparan yakali saclarini renk renk boyatmis kivira kivira giden bir ERKEK gordun ne dusunursun samimi ol

Kızlar Ne Diyor 4

• Onlari umursayip umursamamak senin elinde kimsenin etkisi altinda olmamakda senin elinde. Agzi olan konusur.

1|0
    0|0
  • Haklısın kanka katılıyorum sana

1|0
    0|0
  • Aynen ya

1|0
    0|0
  • Aynen başkalarında kusur aramaktan kendılerindeki kusurları göremıyorlar bazıları..

1|0
    0|0
Yükleniyor...