Akpye oy verenlerin hepsi yanlış yolda, işte kanıtı? Korkak olmayın lütfen?

Recep tayyip erdoğan 2005 yılında yahudiler tarafından kendisine verilen ödülü- neden geri iade etmiyor?

İsterseniz yine kaçın siz zaten genelde yorum yapmaktan kaçıyorsunuz çünkü köşeye sıkışmayı sevmiyorsunuz.

Bir tane aklı başında insan gelipte yorum atmayacak mı?

Vatanını seven insanlar neredesiniz, ülke elden gidiyor?

Güncellemeler:
www.aktifhaber.com/...tmeyecegim-dedi-1019687h.htm

Sayın tayyip bey mezarınamı götürecek o ödülü? Bence hayır
Eig seçtiğim mavilinin tüm yazılarını okuyun lütfen, ben akp, chp veya mhp yandaşı değilim sadece şehitlerimizin kanının boşa akmadığını göstermek için yeryüzünde dolaşan herhangi sıradan bir insanım :)

Önyargı başa bela tabisi

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• Helal olsun be sana.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan yahudi duvarina tapan genelkurmayiniz vardi ozaman neden onu indirmiordunuz?

3|1
    1|1
    • Genelkurmay başkanına başbakan bile bir şey söylerken 2 kere düşünüyor sivil vatandaşın ne yapmasını bekliyorsun, kulağından tutup makamından çıkarmasını mı?

• Ozaman cumhurbaskaninada laf söyleme hakkin yok sonucta cumhurbaskani 2 kere düşün

• Aşağıdaki altı çizili yazıyı iyi okuyun bu sanırım sizin görüp görebileceğin en büyük kapak :)
      O yorumu ben attım iyi oku ders olsun..

http://i.hizliresim.com/r8pArm.png

Kızlar Ne Diyor 6

• Sanki diğerleri çok normal kötülemeye bahane arayın böyle

1|3
    0|3
    • Ben milyon tane hata yapayım bu senin 1 tane hatanın var olduğu gerçeğini değiştirir mi?

Ayrıca eğer Recep tayyip erdoğan yahudi ise ülkeye bundan daha büyük zararı hiç bir parti veremez ama bu konuda kesin yahudi diyemem işte

• Akli basinda soran olursa cevap verende olur.

0|1
    0|0
    • Verecek tek cevabınız yok soran kişidemi tüm kabahat?

• Aylarca insanlara yanlışlarını anlatmaya çalıştım. Hatalarını göstermeye çalıştım. Sonuç ise tüm emeklerimin boşa gitmesiydi. Ülkemizde %50 lik bir kısım tamamen beynini kaybetmiş durumda.

0|1
    1|0
    • Hayır boşa gitmemiştir bence insanların akpye kayıtsız şartsız inanmasının sebebi, akpliler bakın ey seçmenlerim bizden olmayan herkes ne söylerse söylesin onlara inanmayın bakın elimizde Kuran var demeye çalıştıkları için ve kendilerini dış dünyaya kapattıkları için böyle oluyor.

Oysa ben tarafsızım..

• Doğru. Hep farkındaydım zaten

0|0
    0|0
  • Takma be kanka

0|1
    0|0
    • İçimize ata ata dert oldu be kırıkdüşüm

• Öyle yapıyorum, eig seçtiğim kişiyi okur musun?

Böylelerine böylesi mustahak değil mi :)

• Kapak abi :D ama sen yine de umursama :)

• akp her turlu sana mı sorcazz be

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Seçmen oy kullanırken yönetim düzenine bakar.

Akp'li değilim, lakin AKP'den iyi yönetecek parti söyle, MHP yerine ona vereyim oyumu.

İnşAllah bahçelinin'de son günleri bu günler.

2|5
    0|1
    • Gerekirse sivil darbe yapalım eğer ülkeyi göz göre göre bataklığa sürüklüyorlarsa!
      İlla bir partiye oy vermek zorunda değiliz ya da kendimiz bir parti kuralım tüm ks olarak ona oy verelim, neden olmasın daha önce yapanlar yaptıda biz yapamıyorsak yazık

• İsrail hükumeti ile, Türkiye düşman değil bir kere. Ama medya ve iktidar, oy toplamak amacıyla propaganda yapıyor olay bundan ibaret. Dünya'da en çok ticaret yapan iki ülke bunlar. '' Gazze'de yaşanan bir çok olay, medyanın aşırı abartması ve çarpıtması ''. '' Ölü insan resimleri ile, nesillerin beyni yikaniyor, bunu anlamamak icin aptal olunmali. '' . Her devletin kendi toprak bütünlüğünü savunma hakkı var. Hiç İsrail'in lehine, İsrail'e Hamas saldırdı? Diye bir haber gördün mü yandaş medyalardan? Göremezsin. Tarafsız medya ise çok nadir. Onlar da, ülkenin çoğu akpci olduğu için izlenmiyor. Ama aklı başında insanlar her şeyin farkında. Bu arada, o filistinli arapların 1. Dünya Savaşında bize attığı kazıkta, Naziden kaçıp Türkiye'ye sığınan yahudiler bizimle birlikte savaştı. Bunu da unutma bence. Din karıştırılmamalı böyle şeylerde. Bence biraz araştır çünkü çok yanlış düşünüyorsun. Gerçi bunu desem de sen ne düşünüyorsan o kalacak. Ama bunları bil. Müslümanlar ülkeye alınmasın diyen ABD adayı Trump, İsrail hükumetinden birçok tepki alıp, Netanyahu tarafından görüşme reddedildi. Bunu da bil. İsrail'de Müslümanlara karşı bir önyargı yok. Bir kere gitsen, görürsün halkın sana nasıl sıcak davrandığını. Burada propaganda amaçlı konular açmamalısın. Emin ol sana birçok neden sayabilirim Türkiye ile İsrail arasındaki sıkı bağa yönelik. Yeter artık, Yahudiymiş, Hristiyanmış. Bırakın bu ırkçlığı.

0|0
    0|1
    • https://www.youtube.com/watch?v=qnwJIqYlYRY

Bunudamı türk medyası abartıyor?

• Yahudiler kadar değildir sen gönlünü ferah tut

• :DDDDDD tamam.

• Kizinin neden danisman oldugunu bir izah etsin ben akpye vercem oyumu...

0|2
    0|0
    • Bütün her şeyi geçtim yahudilerden ödül alabilirsinde bunu geri vermiyorum ben yea demekte neyin nesidir?

• Para odulude var yanindada ondan.. bir adam paraya tapmaya gorsun!

• O ödül RTE'ye verilmedi.

“2. Dünya savaşında soykırıma uğratılan Yahudileri KURTARAN TÜRK DİPLOMATLARI ADINA verilmiştir.

1|1
    0|1
  • Ne var bunda siyasi amacli verilmis bir odul herseyin bir nedeni Vardir. Adam davosta meydan okudu daha ne yapsin sen bunu gormezden gelecek kadar kor musun?

1|3
    0|3
    • Daha tartışma uslubunuz yok tek kelime etmedim cahil dedin gülüyorum sadece :)

kardeş biz her şeyden önce müslümanız eğer o ödülü geri verseydi her şey bambaşka olurdu

• Neyse duvara konussam daha iyi canim kardesim

• Ülkenin yarısı yanlış yapıyor he bu arada bir kısım okuyanlar bir kısım okumayanlar, acaba hangisi yanlış yapıyor?

• 0|2
    0|0
  • Her ülkeden, sadece israil'den değil başka ülkelerden'de ödül verilir. bunun altında bir sebep, neden, olduğunu sanmıyorum. akp'li veya koyu tayyipçi biri değilim. kendi şahsi yorumumu beyan ediyorum. gel gelelim, israil ödül verdi diye algıda seçicilik yapmak bence doğru değil. fransa'da ödül verir, amerikada ödül verir, almanyada üiversite'de fahri doktora verir. bu işler normalde olan şeyler zaten. bu ülkeler değilde, sadee israil göze batıyorsa onu bilemiyorum. algı ve seçicilik aranmalı bu işter. katar, ürdün, suudi arabistan, tayyibe ödül verirken, birşey yokda, israil verince, birşey var. ?

Aynen algıda seçiilik var. bu kesin ve net bir şekilde kendini açıkca belli ediyor.

0|0
    0|0
    • Var tabisi, bizim baş düşmanımızdan ödül almakta nedir? Hadi aldın geri vermemekte nedir?

Özellikle yahudileri kınadığımızın son yıllarda onlardan gelecek para ödülünemi kaldık?

Ayrıca bunu söyleyende bizzat kendileri tabi siz takip etmiyorsanız bilemem

• Demek ki anlamak zor değilmiş.

iyi akşamlar.

• En başından beri bunu savunuyorum zaten.

İyi akşamlar

• Dogru soze ne hacet

0|1
    0|0
  • R. t. e. da yoldan cikmis yalân yok ben doguluyum hep akpye oy verdik ama eski r. t. e yok artik.. devlet resmen milleti sömürüyor...

Gidin bakın suriyelilere bağladıkları maas nerden geliyor.. trdeki sakat özürlü sehit yakinlarina verilen maaslarin %90 nı kesildi yetmedi hepsine ceza yazildi bazilarindan bu gune kadar verdigi paranin hepsini istediler..

0|0
    0|0
  • Ülkenin yarısından fazlası koyunken biz ne yapsak ne söylesek nafile

0|1
    4|6
  • sorularina tek bir yanit vereyim Kiyamet kopacak sahislar önemli değil bunlar olmasi gerekiyor yasamazsak dunyanin sonu gelmez sahislarla uğraşma az kuranini oku bitir aklina takilanlari cozersin birak şahsa konusmayi ;-)

0|0
    0|0
    • Ya Kuran'ı Kerimi en az 10 kere baştan sonra dinlediysem ve hayatımı ona göre yönlendirmeye gayret ettiysem, sorunuz boşa gitmiş olmuyor mu?

• Allah neyi dilerse onu basa gecirir kimse kafasina gore basa gecemez tamam sen bildigine devam et umarim yanılmazsin kardesim Allah in selami uzerine olsun tartismak gereksiz

• Milli piyango bileti almadan, çıkmasını beklemek senin dediğin.

Neyse zaten amaç bilinçlendirmek, aleykum selam son söz Allah'ın..

• adamın byanlışı var diye onu harcıcak degiliz ötekinlerin dogru dürüst dogrusu yok adam cag atlattı resmen ülkeye

0|1
    0|2
    • Dinle ne kadar alakan bilemem ama şunu bilmeni istiyorum, deccal önce bütün islam ülkelerini bir araya toplayacak bu uzun uğraştan sonra gerçek yüzünü gösterecek..

Deccalın kim olduğunu şuanda sadece Allah bilir ancak alametleri ortada.

Son olarak bir hadisde 30 taneye yakın yalancı deccal gönderilmedikçe kıyamet kopmayacak buyuruluyor, kalp gözünüzle bakmanızı öneririm

• bu arada işine geleni yapan sensiin yazacak bisey bulamayınca senin beyin hata verdi galiba

• Hayır ne alakası var, lideriniz hata yapıyor ve siz bunu göz ardı etmiyorsunuz sizde hesap soracak yürek nerede?

Bak ben o kadar nefret kazandım ki, ama olsun akıllı insanların güvenini kazansam yeter ya sen? Daha gizliden çıkamıyorsun eheh, yorum yapacaksan açıktan yap,

• %49,5 fena koymuş anlaşılan :)

0|1
    0|1
    • Cehennemde zebaniler cevabını verir sana sen gizlen, sanki seni görmüyorlar :)

• Ben son iki seçimde de mhp ye verdim. Ama tek bir nedenden dolayi verdim. Yoksa akp den başka adam gibi parti yok.

• İşte en büyük sorunda adam gibi muhalefet partisinin olmaması, her şeyi geç sence müslüman bir liderin yahudilerin ödülüne ihtiyacı var mı?
      Hadi ödülü aldın, ödülü geri vermemekte ne demek?

Davosta yapılanlar göz boyamamıydı yoksa?

Yükleniyor...