Türkiyenin yeterince özgür bir ülke olduğuna inanıyormusunuz?

türkiyenin yeterince özgür  bir  ülke olduğuna inanıyormusunuz?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Hiç olmadı ve olmayacak. Türk halkının büyük bir kısmı aptal yerine konmayı seviyor.

0|1
    0|0
    • bunu neye bağlıyorsun. sende sadece eğitime bağlayanlardanmısın peki bu durumu.

• Ülkemiz eğitimli değil.

• kesinlikle öyle, eğitime eğitimcileri eğitmekle başlasak nasıl olur?

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiiki de hayır. Hiçbir ülkede muhalif basına bu kadar baskı uygulanmadı. Basın özgürlüğü konusunda Arap-Afrika ülkelerinin gerisindeyiz. Kanal kapatmak, muhalif gazeteleri gasp etmek, gazetecileri hapise atmak hangi özgürlükçü ülkede olabilir? Türkiyede özgürlük ve adalet aramak kerhanede bakire aramak gibidir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır özgür bir ülke hiç degildik ve bu kafayla gidersek olamayızda..

0|1
    0|0
  • Hayır tabikide

0|1
    0|0
  • Yahudiler fazlasiyla ôzgür bu ülkede.

0|1
    0|0
  • Asla ve asla

0|1
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Aptallara göre bir demokrasi olur ancak.. Zaten biat kültürünü benimseyenlere demokrasi yakışmaz.

0|1
    0|0
  • cumhur baskaninn ailesine kadar kufur edip barbarlik yapiyorsunuz. onunuze geleni trafikte dovup. molotof atip kursun sikip polis olduruyosunuz daha ne istiyosun kazdiiniz hendekler cabasi bu dediklerimi amerikada gotun yiyosa yapsana

0|0
    0|1
  • Turkiye degil, ben herhangi bir ulkede her tur hakkin anayasal olarak verilse bile insanlarin toplum baskisi ve cehaletleri yuzunden ozgur olamayacagina inaniyorum. Ozgurluk vedilen bir sey degil hakedilen bir seydir. Haketmeyen toplumlar fakirlik icinde kotu yonetetilmeye mustahktirlar. Ozgurkuk icimizdeeee.

0|0
    0|0
    • güçlü zayıf kelimelerinin bir rolü yok mu yani hayatta... emperyallerin elindeki iple dünya sahnesinde oynayan ülkeler, ve liderleri... toplumlar illaki hakettikleri gibi yönetilir... peki bu hakkı neyle elde ederler.. paramı, askeri güçmü, stratejik coğrafi konummu, toplum bilincimi.. nedir peki.. kimse norveç için olumsuz şeyler bahsetmez, sosyal hayat olması gerektiği gibidir düşüncesi vardır, hak hukuk, işlevseldir, kimsenin çıkarını gözetmez.. ya da bir danimarka, yahut isveç, bir japonya, avustralya...

• Ortak nokta bulmamiz imkansiz kardesim. Keyifli aksamlar. Tesekkurler guzel yorumlarin icin.

• bn teşekkür edrm

• Yeterince de ki nicelik kavramı sonsuzluk kavramı içindeki ozgurlukle bile tezat düşerken biz en iyisi bahsetmeyelim bunu bile beceremiyoruz.

0|0
    0|0
  • hangi özgürlük

0|0
    0|1
    • sorunun cevabı soru olamaz, genel bir soru olduğu açık! ortak fikirler nedir, bilmek istemezmisin.. özgürlük kelimesini sınıflara ayıramazsın..

• ben total olarak dunyanin ozgur bir yer oldunu dusunmuyorum..

0|0
    0|0
  • Türkiye'de Türkler ve Türklere ait değerlerimizdir özgür olmayan. Geri kalanlara sonsuz bir sabır sergileniyor.

0|0
    0|0
  • Hayir diyenler vatan hainleridir

0|1
    0|1
Yükleniyor...