Hemcinslerinizin en sevmediğiniz davranışları neler?

Hemcinslerinizin en sevmediğiniz davranışları neler? :) Bu da olur mu dediğiniz :) Ve tabi ki neden :)

0|0
23|32

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklere cevap hakkı var mı bilemedim... Varsa eğer kadınlara şiddet uygulayan, Özellikle kendisi kadınlarla düşüp kalkıp bunu marifet görüp kadını bakire arayan ve kadını mal gibi gören geri kafalı hemcinslerimden nefret ediyorum özellikle şiddet uygulayanları öldüresim geliyor sanki kadının canını o vermiş o büyütüp o yaşa getirmiş gibi

3|1
    0|2
    • Helall olsun ağzına sağlıkkk

• Bak iki erkek eksilemis cevabimi demekki her yerde var bu acizlerden keske biraz erkek olsalardida gorusume yorum yazsalardi... Kadinlar bize Allahin emaneti onlari anneleri ve babalari gozunden bile sakinip ne cilelerle buyutuyorlar ama bazi seref yoksunu acizler de acimasizca zulum ediyorlar keske idam edilip azaltilsa oyle yaratiklar kadinlar katledilecegine o serefsizler idam edilsin

En İyi Kız Görüşü

• Kendini ovme çabaları

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Bu siteden kız düşürebilmek için sürekli sürekli bıktırana kadar kadın haklarıyla ve kadın olmakla ilgili benceler yazmaları ve konular açmaları..
    Bu kişilerin aslında tek amacı kızları etkileyip çıkmak, ve muhtemelen yatağa atmaktır..
    Yani göründükleri kadar iyi pok değiller.. Kadın haklarını falan da zerre kadar düşünmezler..
    Kardeşim adam ol, yalakalık yapma!
    Kime yürüyeceksen özelden yürü, kabul ederse eder, etmezse etmez..
    İlgi çekmek için ortalıkta bu tür yağcılıklar yapıp kendine küfür ettirme..

1|1
    0|0
    • Yine doğruları tak tak söyledim diye kızlardan da erkek müsvettelerinden de eksi yağar eminim..

• @memolea sağol dostum..
      İşte malesef o tür yalaka tipler daha çok prim yapıyor.. :/

• Ben dogrularimla mutluyum abi. Kimseyi kazanmaya çalışmak için karakterimden ödün vermem. Saçmalık ya. burada kendilerini peşkeş cekenlerin ne halt yediklerini biz bilmiyoruz sanki

• kızları gözlerınde cok buyutmelerı ... yahu oda allahın yarattıgı bır ınsan yapmadıkları yalakalık yok tanısmak ıcın yavsaklıgı sevmıyorum...

1|0
    0|0
  • İlgisizlik.

1|0
    0|0
  • Olmadığı insan rolüne girmeleri ve genç kızların kalbini çalıp ortada bırakmaları!

Merak etmesinler kendi analarını bacılarınıda ortada bırakacak birileri çıkacaktır ee her şey karşılıklı

1|0
    0|0
  • 1-kahvaltidan önceki trip
    2-kahvaltı sirasinda trip
    3-öğle tripleri
    4-ikindi tripleri
    5-çay saati tribi
    6-akşam yemeği öncesi trip
    7-ana yemek yenirken yapilan trip
    8-ara sıcak tripler
    9-yemek üstü tatlı tripleri
    10-iyi geceler tribi
    11-KAPANIŞ (erkek uyanık kaldı)

1|0
    0|0
  • hic yok :D

1|0
    0|0
  • Yavsak olmalari

1|0
    0|0
  • Yere balgam atmaları

1|0
    0|0
  • - Kızlarla Eğlenmek Nasıl?
    + Çok Zevkli.
    - İnsalah Bir Kızın Olur :) Anüü Hobaa

1|0
    0|0
  • herşeyi yaparım ederim havalarında olmaları

0|0
    0|0
  • Gözlerinı kısarak kızlara bakıp tavlama çabaları yok mu, dikkat cekmek icin kendilerini manyak eden kamiller :D

0|0
    0|0
  • Ne istediğini bilmemesi

1|0
    0|0
  • cayı hopurtederek ıcmelerı

1|0
    0|0
  • Abazanlıkları.

1|0
    0|0
  • Sapığın çok olması.

0|0
    0|0
  • Sürekli küfürlü konuşmalar

0|0
    0|0
  • Bazı hemcinslerim "nefes alsın yeter" modunda önüne gelene salyası akarak yavşıyor ya ben bu olaya bu kadarmı aç l*n bu millet cinselliğe diyorum. :D

0|0
    0|0
  • Abazalıkları

0|0
    0|0
  • Beni kıskanmaları 8) :D

0|0
    0|0
  • seksi bir hatun gördüklerinde peçetemin ziyan oluşu :)

0|0
    0|0
  • Her kıza potansiyel gözüyle bakmaları.

0|0
    0|0
  • 25 cm kızlar havasında olanlar
    kaslarım fena değilmi havasında olanlar

0|0
    0|0
  • kızlara laf atmalaru ve arkalarından pervasızca konuşmaları hatta geçen gün birini sandalyeden fırlattım kızın arkasından kötü konuştu diye

0|0
    0|0
  • sakız çiğnemeleri

0|0
    0|0
  • bayanların burunlarını kaldırmaları

0|0
    0|0
  • Yere sarı intihap ki balgam atmasi

0|0
    0|0
  • göbeğini kaşıyıp o göbek deliğinden çıkardığı pisliği hap yapıp evin içine atma

0|0
    0|0
  • Abaza olduklarını çok fazla belli ediyolar :D

0|0
    0|0
  • Argo kelime ve davranış kız dediğin ince narin olur

0|0
    0|0
  • Kıllı ve aptal olmaları

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 22

• Kendi kompleskleri yüzünden benim üzerime saldırmaları. İnsan olun biraz sizi ben yaratmadım benim mi suçum sizin kendinizi beğenmemeniz.

1|0
    0|0
  • cokca basima geldi. diyelim birisi yaklasiyo tanismak icin ve ya laf atiyo falan. yanimdaki kiz sanki dunya guzeliymis gibi, sanki herkes buna tecavuz etmeyi planliyormus gibi kalkar bir triple terkeder ya orayi. kafasini yerlere carpasim geliyo. en yakin arkadasim da oyle. tribiniz kime kizlar? millet sizi skmk icin siraya dizilmedi. bir sakin ya
    aklima gelmiyo pek ama bu salak salak showlari cildirtiyo insani

1|0
    0|0
  • Mesela şu tiplerden nefret ediyorum.
    Cafede buluştuk ettik aman Allah ım sanki anası babası ölmüş..
    Soruyorum - noldu hayırdır?
    Kız-- yaa şu çocuğu ayarlayamadım veya beni terketti düşünebiliyo musunnnn veya ay şunun sevgilisi varmış veya annem babam şu telefonu veya ayakkabıyı almadıııı

İç sesim ( sana şurdan bir tane çarpsam ya da öldürsem annen baban 40 yıl duacım olur)
    Ben -- bumuydu sorun sorun geri zek@lı s*ktirgit şurdan..

0|0
    0|0
  • Gurursuz insanlardan nefret ediyorum kız erkek farketmez.

1|0
    0|0
  • Aşırı trip atmaları

1|0
    0|0
  • Sokak ortalarında ya da ulu orta yerlerde bağırarak konuşmaları salakça kahkaha atmaları ve patlata patlata Sakız çiğnemeleri😒

1|0
    0|0
    • Birde biliyorum çirkinim ama nasılım yazıp resim atmaları çirkin olduğunu biliyorsan niye soruyorsun Özgüven eksikliği hep. Herkes bana çirkin de dese ben kendimi beğendikten sonra hiç bir şekilde fikrim değişmez yine kendimi güzel bulurum sizden ricam kendinize güveniniz olsun biraz ve insanların yorumu bu kadar etkilemesin sizi.

• Arkadaş canlısıyımdır ama bazı kızlarda çekememezlik bir kıskanma laf sokma çabaları oluyo sevmiyorum o huylarını illa ağız burun dalıyım mı yani ne kaşınıyon demi

1|0
    0|0
  • Dikkat çekmek için histrionikler gibi hareketler yapmaları, kaşarlık yapmaları, kıskançlık yapmaları, poh atmaya çalışmaları vs.

0|0
    0|0
  • olur olmadık her yerde yüksek sesle konuşup gülüp saçları saurtu saçma sapan hareketler yaparak ilgi çekmeye çalışmları. bir de küfür ediyorsa bunlarla beraber o insandan uzak dururum. iğrenç çünkü

0|0
    0|0
  • Kendilerini çok değerli sanıyorlar. Ben her gün şehrin bir tarafından bir tarafına geziyorum yorulana kadar. Onlarsa ay bir şey olur, ay başıma bir şey gelir.., falan :/ bunu söyleyen kişi pardon ama güzel de değil yani bulunmaz hint kumaşı sanıyor kendini.:/

0|0
    0|0
  • Ukala olmaları :D

0|0
    0|0
  • Yapmacik olmakari

1|0
    0|0
  • Trip atıp olursuzca haklı çıkmak isteme çabaları. Birde erkek köpek gibi sevsin zihniyeti. İnsan gibi sevin sevilin..

0|0
    0|0
  • ağlaması, çünkü ağlayınca güçsüz ve ezik duruma düşüyor :/

1|0
    0|0
  • Bazı kızlara çok şaşırıyorum ya arkadaşlarımdan bazıları ondan çıkıyor ayrılıyor hemen başkasınla cıkıyor Bir sürü erkeklerle konusuyor garip yani

0|0
    0|0
  • Seslerini değiştirerek konuşmaları çok itici bence farkında değiller galiba aptal gibi gözüktüklerinin

0|0
    0|0
  • egoist kızlar ve erkekler hiç sevmem

0|0
    0|0
  • Yasmalari

0|0
    0|0
  • Erkeklerle ortam murmka. iicn yapmacik davranislari

0|0
    0|0
  • Kahkaha atmaları

0|0
    0|0
  • Kendilerini yakışıklı sanmaları

0|0
    0|1
  • Dar giyinmeleri cunku erkeklerin yanindan gecerken bize bakmalarindan nefret ediyorum ve asla giyinmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...