Türkçüler neden kendi partilerini kurmuyor da ülkücülerin partisi Mhpye oy veriyorlar?

Ülkücüler bile oy vermezken Mhpye Türkçüler neden oy veriyor? Türkçüler olmasa Mhp barajı bile geçemez bence oy korkusu yaşıyorsanız yanılıyorsunuz. Türkçüler ve ülkücüler arasındaki farkları anlatırdım ama kısaca şöyle diyeyim.

akpye oy verenleri ülkücü, Mhpye oy verenler Türkçüdür.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• içinde milliyetçi geçtiği için :D

0|0
    0|0
    • Mhpnin ne olduğunun farkındalar da başka alternatif olmadığından mhpye oy veriyorlar. Çünkü hiçbir Türkçü ne bugün ki chpye ne akpye oy verir.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de Mhp'ye oy veriyorum ama Ülkücülük ve Türkçülük arasındaki farkı yanlış yazmışsın.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Günümüzdeki partiler tek bir ideolojik parti değildir. Farklı toplum kesimlerinden oy almaya çalışan partiler söz konusudur. Bu ülkemize Turgut özal ile yerleşti. Turgut özal zamanında partisini milliyetçi , muhafazakar, ilerici ve çağdaş olarak tanımlamıştı.

0|0
    0|0
  • akp ye oy verenler ülkücü mü?
    Ülkücü ancak ve ancak mhp'de olur Sayın Başbuğ
    git sor o akp ye oy verenlere hayatlarında 1 kitap okumuşlar mı?

0|0
    0|0
    • Bu akpye mührü vurupta bozkurt işareti yapanlar neyin nesi peki?

• istikrar için verdik diyorlar. seçime kadar akpye küfür eden mhpli arkadaşım seçimde akpye oy verdi.

• onların istikrar anlayışı 10 torba kömür 5 paket makarna ve 1000 tl maaş sanırsam
      ama çok iyi bir söz var bir millet neyi hak ediyorsa onunla yönetilir 90'lı yıllarda aziz nesinin harika sözü aklımdan çıkmaz ''Türk milletinin yüzde 50'si salaktır''

• Aynen katılıyorum

0|0
    0|0
  • Türkçülüğe yarayacak gram parti yok zaten Türkleride bozar bu parti iktidar oyunları her türlü akp gibi olur yani kazansalar bile Ülkenin başına geçen ülkeyi soyuyor yani yapacak bir şey yok insan değiliz insan olarak

0|0
    0|0
  • boş yapmışsın dostum anlamadığın işlere karışma

0|1
    0|0
Yükleniyor...