Arkaşlar babam az önce beni hırpaladı?

Yani vurdu sayılır kendine çekti evin kapısının önünde , sonra vurdu ben geri çekilmeye çalıştım , kafama hafif darbe aldım , sağ göğüsümede , tabi sonra defoldu gitti
nedeni ise annem kimliğini unutmuş , bana telefonda söyledi baban 5 dk ye gelir diye aşağı in diye , bende hemen kimliği bulup çıkarttım , hazırlandım , aşağı inecektim 5 dk olmadan zil durmadan çalmaya başladı , koştum , onun olduğunu tahmin ettim iniyorum diye , hani iniyordun ya , ağzına sı... tığım dedi , sonra yukarı geldi o anlattığımı yaptı küfür etti yine ağzına s.. ayım diye , bağırdı , kimliği verdim gitti , yaşım oldu 20 hala babanın emri ananın emri altında hareket etmeye zorluyorlar , dayak yiyoruz , korkutuluyoruz , biraz korkuyorum açıkcası , birazdan gelir :( , ne yapayım? Lütfen düzgün fikirler verin

# ARTIKBULANETHAYATTAN BIKTIM

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Kendi ayaklarinin üzerinde durmaya baslamalisin para konusunda babana bagliysan daima seni ezmeye devam edecektir

0|1
    0|0
    • Evet ama daha öğrenciyim :(

• Öğleden sonra ve akşamları ne yapıyorsun?

• Ogleden sonra yemek yapiyorum aksamlari tum yiyecekleri odama yığıp bilgisayardan dizi veya film izliyorum

En İyi Erkek Görüşü

• işe gir zengin ol hergün ferrariyle evlerinin önünden son ses arabesk müzik çalarak geç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ah ah anlarsınızda kıymetlerini geç olur o zamanda.

0|0
    0|0
    • Neyin kıymeti? :(

• Ben cok mu farkliydim sanki ama bnde anne oldm ve dedm ki hii annem babam hakliymis ama bn cocuguma benim yasadiklarimi yasatmicam ben anneme babama ne yaptiysa oda bana yapsin diyorm hep

• Yalniz arkadasi sucsuz yere dovmusler

• Böyle ailelerden nefret ederim

0|0
    0|0
    • Bende maalesef benim ki öyle
      Seninkiler iyi o zaman

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben olsam doverim 20 yasinda dayak yemeye utanmiyonmu kim olursa olsun olum gucun yetisiyo karsilik ver ezilme yok din babaya el kaldirilmaz falan diyo dersen bide ben doverim kendinize gelin arkadaslar sizler bireysiniz

0|0
    0|0
    • tamam kardeşim ama sonra Nolcak? Bide o pisliğin evinde yaşıyorum

• Kanka kendine bir is bul ayri eve cik kredi cek gul gibi yasarsin istedigin gibi kizda atarsin ya da nerde oturuyon onu soyle yakin cevreyse biz arkadaslarla hallederiz

• Şunu unutma kredi tehlikeli

Yükleniyor...