• Sor
  • Bence

Neden zirvedeki insanlar hep yalnızdır?

şimdi arkadaşlar bu sorunun cevabını hep merak etmişimdir :zirvedeki insanlar neden hep yalnız kalırlar ? insanlar neden bu... Daha Fazla

En İyi Görüş

• cool adam olamazsın.

• olmak isteyen kim ki duvarını aç bak cool adamın duvar yazısı kısmına neler yazdığımı

• Öncekileri Göster
    • belli bir yaştan sonra reeli daha zevkli oluyor

• Doğrudur.

Kızlar Ne Diyor 11

• bilmem kendine sor :D bu kadar hakkında düşündüğüne göre bilgi sahibisindir.

• Oyle insanlar genelde kendilerini dusunur. E haliyle biraz ustun de gorebilirler. Iki taraftan da bakmak gerek.

• adam etrafındaki kan emicilerele arasına mesafe koymak istiyor olabilir

• Para bir insanın bir yerlerini kaldırmasın. Yoksa herkes candır.

• bazı insanlar başarılı kişileri sevmezler çünkü ;onların yerinde ben de olabilirdim yada onun yaptıklarını ben yapmak istemediğim için orada değilim derler. başarılı veya zirvedeki insanların yalnızlığı ise o zirveye tırmanırken belki de yanındakileri yok saymalarındandır.

• yoğunluklarını bir yere yogunlaştırdıkları için

• Keşke sevmeseler zaten, ya eğri ya doğru olmak gerek, herkes sever gibi yaptığı için gerçek sevenleri göremediklerinden hepsine kapıyı kapatıyorlar fikrimce. Iyi bir beyinden istifade etmek gerekir ama, bu doğru, alabilecek şeyler bulmak gerek aldığından eksiltmeden.

• sevin de şunu sussun ya.

• çok zengin ya anten taksın

• senden bu espriyi duyacağıma daş olaydım kennnyyyy :D

• adamına göre konuşurum:)

• hahahahahahahaahahahahahahahahaahah :D

Erkekler Ne Diyor 3

• İnsanlara paranla değil duyguların ile yaklaş , yalnız kalmazsın .

• Çünkü komseye güvenemezler, yoğunluklarıçok fazladır, Sorumlulukları farklı ve aşırıdır.. vs.. vs...

• niye ceksinler ki her gittiği yerde yaptıklarını anlatan millete konusma hakkı vermeyen o zirvede yasadıklarını anlatan bir futbol sohbetinin içine eden insanı niye cekemesinler ki sadece dışlıyorlar okadar kısacası bu yani.

Yükleniyor...