Ailemin evlilik baskısından nasıl kurtulurum?

OttomanWarriors
görücü usulü evlilik yapan, hakkında bilgi sahibi olan var mı?

ailem tutturmuş başımıza kaldın seni görücü usulü evlendirecez diye birileriyle tanıştırıyorlar ama o da fayda etmiyo...

Görücü usülü evliliğe karşıyım, arkadaş kızlar beni görüyor vazgeçiyor. Bu işin başka bi yolu olmalı... :)))
Güncellemeler
+1 yıl
Bu google gittikçe kadınlara benziyo Arkadaş bırakta lafımızı bitirelim... bi görücü usulü yazacam g den sonrasını yazdırmıyo çenesinin bağı kopasıca google :S
Güncellemeler
+1 yıl
düşünüyorum o halde bekarım :)))))))
Güncellemeler
+1 yıl
Bekarlık "SULTANLIK" ama ben bildiğin Diktatör oldum anasını satayım...
Ailemin evlilik baskısından nasıl kurtulurum?