Saç neden elektriklenir ?

Erkeklerle kızlarda cevap verebilir arkadaşlar bu saç neden elektriklenir ? Duştan çıkıyorum kuruluyorum kurutuyorum fön çekiyorum en ufak elimi değdirdiğimde saçtan çıt çıt sesler çıkıyor elektrikleniyor kabarıyor sprey sıkıyorum ama hoş bir görüntü olmuyor nasıl önüne geçicem ben bunun ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• saçların mat ve kuru demek ki saç kremi kullan

• Saçlarım ince ve seyrek o yüzden saç kremi kullanırsam hamur gibi oluyorlar şekil vermekte çok zorlanıyorum . Sprey ve fönüde rüzgar yüzünden kullanıyorum zaten yoksa en ufak bir rüzgar darbesinde saçlar birbirine giriyor fönsüz spreysiz olmuyor yani .

• kolay şekillendiren şampuanlar var onlardan kullan

• Peki denerim saol

Kızlar Ne Diyor 2

• Kuru olduğu için de, sen niye fön çekiyon :S

• Saçlarım çok dalgalı neredeyse kendim bilerek bukle yapmışım gibi oluyor o yüzden düzleştiriyorum rüzgarda dağıtmasın diye sprey kullanıyorum .

• Şampuanın saç kremi yok mu? O nemlendirir hem de dindirir. Aynı markanın besleyici sprayini de al. Saçın bu kadar gürse ara makası attır kuaföre, erkeğe fön hiç yakışmıyo.

• Taftın saç spreyini kullanıyorum . Hayır gürlükten değil saçım ince ve seyrek rüzgar hemen dağıtıp komik şekillere sokuyor öyle dümdüz bayan fönü gibi olmuyor buklelerini düzeltiyorum sadece .

• fön cekyrm derken

Erkekler Ne Diyor 1

• fön makinasını tuttuğunda sıcak havayla beraber statik elektrik oluşuyor bu gayet normal sonra kabarıyor

• Peki kendiliğinden inermi bir zaman sonra mecbur spreyle indirmeye çalışıyorum .

• Öncekileri Göster
    • Ya kullanmasını bilsem aslında daha iyi sonuç alırım uzun saçlıyım zatende kullanmasını bilmiyorum bizim kuaför arkadaş bilmiyorsan hiç elleme eritirsin saçları falan dedi korktum

• haklı bence elleme fazla yakarsın saçlaını

Yükleniyor...