İstanbul nasıl bir yer. Tek başına bir kız için tehlikeli diyorlar doğru mu?

Gizli Üye
Hiç görmesem de güzel olduğunu biliyorum. 15 yıldır hep İstanbulu görmek istedim ama bir kerecik olsun göremedim. Kimisi çok güzel bir yer dedi. Kimisi pahalı kimiside çok tehlikeli. Tek başına bir kız yaşayamaz diyorlar. Doğru mu? Tek kızı barındırmazlar takip ederler başına iş gelir diyorlar doğru mu?
İstanbul nasıl bir yer. Tek başına bir kız için tehlikeli diyorlar doğru mu?