Mert Fırat'ın İhtiyaç Haritası Projesi hakkında görüşleriniz nedir?

Sanatçı Mert Fırat'ın İhtiyaç Haritası projesini güzel ve başarılı buluyorum. Sizin görüşleriniz nedir?#İhtiyaçHaritası #MertFırat
http://www.ihtiyacharitasi.org/

7|4
4429

En İyi Kız Görüşü

• 23 Nisan projesinde ihtiyacharitası ile çalıştık. Son derece profesyonel ve tatlı bir ekip. Bir kere insanın yardım ettiği kişi ile birebir bağlantı kurabilir olması çok güzel bir şey. Sadece bu bile büyük bir güven sağlıyor. Bağışınız gerçekten nereye gidiyor biliyorsunuz. Nakit para yardımı yapılmaması da artı bir güven unsuru. Sanki işin içinde para olunca bir sürü sıkıntı yaşanabilir ön yargısından da daha rahat kurtuluyor insan.
    Ayrıca Mert Fırat kişiliği, oyunculuğu ve bir erkek olarak duruşu ile zaten A+ bir erkek bunu biliyoruz. Böyle bir kişinin bu projenin kurucularından olması da tesadüf değil elbette. <3 :)

3|6
    2|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir çocuğu sevindirirsen dünya güzelleşir. Dünya güzelleştikçe hepimiz için daha yaşanılası bir yer olur. Bu güzel projesinden dolayı önünde saygıyla eğiliyorum. Biz de sayesinde çocukların sevinmesine katkıda bulunabiliyorsak ne mutlu.

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 43

• Yaptığı, destek olduğu her şey o kadar güzel ki, göz önüne çıkmış olmayı iyi bir şeyler yapmak adına öyle güzel yönlendiriyor ki; hayran olmamak mümkün değil zaten. Vallahi en bir gurur duyduğum komşum, en bir takdir ettiğim sanatçı kendisi.

1|2
    0|0
  • Güzel bir proje. Bazısı kazandığı kendine saklar bazısı ihtiyaç sahipleriyle paylaşır. Mert Fırat'ta hem paylaşma amaçlı güzel bir projeye el atmış hemde ihtiyaç sahiplerini mutlu etmiş.

0|2
    0|0
  • Şimdi baktım da görüp göreceğimiz en yararlı site.

1|2
    0|0
  • Mert Fırat'ın mıymış? Seviyorum bu adamı:)
    -Gecen bol olsun.-

1|1
    0|0
  • O kadar güzel bir yardım projesi ki Allah razı olsun inşallah. Kimseye karşı bir kırgınlık oluşturmadan her iki tarafı da gönül hoslugu ile buluşturan bir proje belli ki. Ben de çevremi bilinçlendirerek bu projeye katkı sağlayabilirim umarım.

1|2
    0|0
  • "Beni ilgilendirmez!" dememeli. Ne zaman yardıma ihtiyacımız olacağını kimse bilemez. Bugün birine yapacağın iyilik yarın seni bulur. Çok güzel düşünülmüş. Kutluyorum kendisini.

1|2
    0|0
  • Ne güzelmiş ya. Bazı eşyalarımızı yepyeni olmasına rağmen atıyoruz. Aslında israf etmeyip paylaşmak çok güzel fikir.

1|1
    0|0
  • proje neyse de bu adama aşığım yaa 😍😍

1|1
    0|0
  • Gerçekten güzel

1|2
    0|0
  • Dün Ks sayesinde duydum. Oyunculuğunu çok beğeniyordum. Kişiliği de oyunculuğu kadar, hatta daha da güzelmiş. İnsanlara yardımcı olmak ve daha da önemlisi, başkalarının da yardım etmesine vesile olmak muazzam bir şey. Helal olsun diyorum.

1|1
    0|0
  • Böylesi yüreği güzel insanların hala var olduğunu görmek bana umut veriyor. Örnek alınası insan.

1|1
    0|0
  • Mert Fırat adamım ya seviyorum bu adamı kendi gibi güzel ve başarılı projeside

1|1
    0|0
  • Güzel yürekli bir insandır kendisi

0|1
    0|1
  • Guzel.

0|1
    0|0
  • Helal olsun sanatçı dediğin böyle olmalı, yalakalık yaparak, g*t yalayarak olunmuyor işte...

1|1
    0|1
  • Bana düşmez önemli olan kendi görüşüdür, olumsuz desem de o beğendiyse sıkıntı olmaz.

1|0
    0|0
  • Helal olsun adama 👏🏻👏🏻 Tebrikler

0|2
    0|0
  • Kendi gibi başarılı.

1|1
    0|0
  • Birinin böyle şeyleri düşünmesinin vakti gelmişti , güzel bir proje.👏👏👏👏

0|2
    0|0
  • Tam olarak nasıl bir sistemi var?

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    23

Erkekler Ne Diyor 28

• guzel.

0|0
    0|0
  • Güzel şeyleri her zaman takdir ederim

@KizlarSoruyor ailesine de tabi böyle bir kampanyada yer alarak, biz üyeleri ile birlikte aktif katılım sağladığı için teşekkürü bir borç bilirim

1|0
    0|0
  • Güzel bir projeye imza atılmış. Bir ihitiyacı gören ve çözen bir platform oluşturulmuş. Oyunculugunuda beğendiğim biriydi. Aferim elemana... :D

0|0
    0|0
  • allah ondan razı olsun cok basarılı bır ıs.. benzer bır projede facebook uzerınde hayr koprusu.. allahın rızası kazanmak ısteyen ve bıraz daha ınsan olabılmek ısteyen herkesı davet edıyorum

0|0
    0|0
  • bence gayet başarılı

0|0
    0|0
  • çok güzel hem yardım etmeyi düşünüyorum hemde okula yardım kabul etmeyi.

1|0
    0|0
  • ünlü diyip önyargıyla yaklaşmamak gerekiyormuş. Çok güzel bir fikirmiş. Umarım böyle projelerin arttığını görürüz.

1|0
    0|0
  • güzel bir fikir ve çalışma olmuş ;)

1|0
    0|0
  • Çok güzel bir proje olmuştur umarım yeterli ilgiyi görür. Biraz araştırıp destek olmak isterim elimden geldiğince.

0|0
    0|0
  • güzel proje

0|0
    0|0
  • Düşman doğu hattından geliyor füzeleri ateşleyin :)
    koordinatlar... bişeler bişeler :)
    güzel bir çalışma tebrik etmek lazım..

0|0
    0|0
  • İhtiyaç Haritası anlıyorum

0|0
    0|0
  • Saçma buldum.

0|0
    0|0
  • Ne güzel

0|0