Erkeklerle nasıl konuşulur?

arkadaşalr psikolojim bozuldu.hiç benim sevdiğim birileri beni sevmiyor hani öyle gözüm yükseklerde de değil genelde hep diyolar bu cocuk cok tipsiz vb.. bazen kendimin cok çirkin oldugunu düşünüyorum belkide öyleyimdir.ama cok güleryüzlüyüm önemli olan bu değil mi yada erkeklerle konusmayı bilmiorum ne yapmalıyım nasıl konusmalıyım erkekler bi kızda ne ararsınız ilk basta.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben şahsen önyargılardan kurtulmasını isterim.Erkekler aldatır,erkekler sapıktır,erkekler kabadır,erkekler duygusuzdur,erkeklerin aklı hep seksdedir gibi yargılardan sıyrılması lazım önce.Sonra kibirli ve aşağı görmemeli.Fazla hareketli tip olmamalı.Dedikodu yapmamalı.Prensiplerim içinde olmalı.(Fiziki olarak beğendiğim tipde),paranoyak olmamalı.Bunun gibi şeyler beklerim ben mesela.Ama ilk olarak görünüm olarak beğendiğim zaman yaklaşmayı denerim.Sonra huyu suyu çıkar meydana.Onlarıda beğenirsem tamamdır.Bu da zamanla olur.

Erkekler Ne Diyor 6

• oldugun gibi davran beyenen beyenir beyenmeyen yoluna bakar uzulme...

• Ona annenin yaptıgı yemekleri anlatarak değilde daha etik konulardan ve diksiyonu,jargonu geniş bir şekilde yaklaşabilirsin.Birde fazla ve gereksiz konuşma :) Söyleyeceklerim bu kadar :)

• tatlı dil güleryüzz :)) arıyoruz ama bende bulamıyorumm

• Oncelikle burdaki yorumlari bosver ve sadece dogal ol

• Soruda kendını çok iyi ıfade etmıssın.Kendi içiinde büyütmussun bence Yapabılırsın.

• valla kızların hepsi bence kızdır.Önemli olan kalp güzelliği ve gönül güzelliği ben dış görünüşe önem vermem insan olsun yeter.sonuçta paris hilton aramıyorum.her çirkin kız makyaj yapsın,bakım yapsın güzeldir...:))

• o gün ne konu varsa herkesle o konuşulur bence.Konuşamayanlara kapak olsun..:D

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...