Ateistler neden sadece islama, müslümanlara saldırıyorlar?

blight33
Sadece şu siteyeüyeolalıdan beri müslümanlara ve Allah'a onlarca hakaret okudum. Ateistt olduklarını iddia eden çoğu kişi fikirlerini ispatlamaya çalışmakyeribe müslümanlığa ve inananlara küfür etmeyi tercih etti.

Bunu biliyor muydunuz: Tüekiye ateizm derneği diye bir dernek açılışını yaparken dernek yöneticileri Kur'an-ı Kerim'in üstüe ayaklarını basarak açılış yaptılar.

Ve ne iğrençtir ki ateistlerin karşı çıktıkları, küfür ettikleri tek din islam.

Bunu okuyan ateist varsa delikanlıysa, şerefliyse çıksın burada sıkıyorsa Hristiyanlığa hatta Yahudiliğe de dil uzatsın bakalım. Tıpanız yiyor mu bakalım Yahudiliğe gık diyebilecek misiniz..!

Bu ülkede özgürlük yok deyip dinime imanıma küfür yazanlar; insansanız yğitseniz çıkın da dediğimi yapın. Ona cesaret edemiyorsanız adam gibi hakaret etmeden Allah'ın olmadığını savunun bakalım.

YÜREĞİNİZ YETİYOR MU?
Ateistler neden sadece islama, müslümanlara saldırıyorlar?