25 yaşındayım evlen diye baskı yapıyorlar 😔😔ben ne yapacağım?

Gizli Üye
25 yaşındayım 26 yaşıma doğru gidiyorum ve ailem baskı yapıyor evlenmem için... ben bıktım artik bu hayata sadece evlenmek için mi geliyoruz? karşıma istediğim gibi birisi çıkmıyor sanki ben istemiyormusum gibi konusuyorlar ben ne yapacağım evde kaldın demeye başlarmış millet yasim ilerlerse dul erkek alirmis öyle kelimeler cümleler kullaniolar ki canımı sıkıyorlar ne olur bir akıl verin kurtuluş yok mu bundan :(ne yapacağım?
25 yaşındayım evlen diye baskı yapıyorlar 😔😔ben ne yapacağım?