Kız arkadaşımı nasıl daha çok mutlu edebilirim?

Mesajlaşırken falan nasıl mutlu edeceğim, lütfen yardım eder misiniz? Kız arkadaşımı mutlu etmek istiyorum ama nasıl daha çok mutlu edeceğim, neler yapabilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• insanlar sürprizlerden hoslanır..ve bu bayansa daha cok hoslanır sanırım.bunu yap ama basit olmasın.bir de en cok sevdigi şeyleri biliosundur mutlaka,onları yapmaya calıs.her zaman dürüst ol yalan olmasın.gözünve gönlün onu görsün.o zaten mutlu olur

• iyi cevaba tıklar mısın :D

• tskkrler kaptım hemen.

Kızlar Ne Diyor 6

• her şeyin dozu var bence zamanla yaparsın jestlerini sadece mesaj için düşünme bnu.

• kız arkadaşın ufacık şeylerden mutlu olan biriyse bir çift tatlı sözler söylemen yeterli olacaktır sanırım =)

• ne demek ;))))

• işime cok yaradı ya saolasn =) snnde yardıma ihtiyacın olursa elimden geleni yaparım =)

• gitmez olurmu bea gider tbi özellikle gece konuş gündüz bi anlamı yok :) haklısın hep aynı şeyler konuşulmaz nbr nasılsın iyi sen sıktı bunlar artık farklı şeyler düşün eğer sevgilin odun değilse karşılık vermesi uzun sürmez bol şans :))

• Öncekileri Göster
  • Gözlerim yaşardı sorundan..Daha da büyüyünce böyle olacak mısn..

• bana inan ben bu kızın peşinde 2 sene koştum :S o 2 senede ne tozpenbelik kaldı nede gençliğim!

• kazmalık degıl bu hakaret etme ok.

hayat ınsanları bırazda öyle yapıyor.
      Sen çok gençsin ve sana herşey tozpembe geliyor sadece toyluk dıyelım.

• =) saoalsn hep buradayım ben =) örnek alırlar artık ! Almayan kazmalıgına doymasın

• Öncekileri Göster
  • Ahh ahh keşke benim sevgilimde böyle düşünceli olsa :)Ona ufak süprizler yapabilirsin. Mesela buluştuğunuzda çantasına çaktırmadan en sevdiği çikolatayı tatlı bir notla beraber koyabilirsin.Mesajla da o uyuduktan sonra onun hakkında ne düşündüklerini yazan bi mesaj gönderebilirsin.Uyanınca o mesajları görmek insanı çok mutlu ediyor :)

• Umarım istediğin gibi birisini bulursun =) Tavsiyelerin için teşekkürkrler =)

• her kıza senin klonunu dagıtsınlar mümkünse :D ne güzel düşünmüssün onu çok sevdiğini söyle her fırsatta

• Klonum olsaydı benm bir özelliğim kalmıyordu =) Tskkr ettim kaptım tavsiyeni =)

• Mesela arada şiir yazıp göndersbılırısın ona :) Hıc beklemedgı anlarda küçük suprızler yapabılrısın küçük hedıyler alabılrısn ona :) ya da küçük aşk notları yazıp cantasına , kıtabına ona fark ettırmeden koyabılrısın,görunce cok hosuna gıder :)

• =) tskkrler

• Rica ederım :) bol şans :)

• merimeri kaptım saolasn tavsiyelerin için =)

Erkekler Ne Diyor 5

• 2ay

Romantik ol birader gerisi çorap söküğü misali gelir :)

• tadında bırak ne kadar mutlu olursa o kadar cabuk uçar gider.

• saolasn dostum

• kontrollü git mutluluğun da bir doyma noktası var çabuk sıkılabilir

• tamamdır saolasn =)

• tamamdır =)

• hiç ugrasma derim sürekli sen onu mtlu edersen ınan elın sonra bos kalır sen mutsuz olursun mutluk ıstıyorsan karsılıklı olacak sekılde yap tek taraflı mutluluk bazen ters deper ve olan sana olur el bebek gül bebek bakarsın ama kıymetını anlamaz kısacası

• İlişkinizi akışına bırakın bence sevgilinizin nelerden mutlu olduğu bu süreç içinde kendiliğinden ortaya çıksın bence daha sağlıklı olur...

Yükleniyor...