Gögüs çevresindeki tüyler alınır mı?

Gögüs çevresindeki tüyler alınır mı? çok rahatsız edici ya ben bide buğday tenliyim tüylerim siyah kötü duruyor, nasıl alabilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bence lazer epilasyon yaptır .Koyu tüylerde çok etkili bir yöntem.Diğerlerinde bir süre sonra çıkacak.5-6 seansta kesin sonuca ulaşabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 12

• erkegin döşü kıllısı iyi de kadında hiç görmedim bu yorumu boş geç bence

• kim görüyo ki? niye bu telaş? eşin istemezse o zaman başının çaresine bakarsın, herşeyin doğalı güzel değil mi? belki eşinin de hoşuna gidecek

• yanakta hassas göze giden sinirler oldugu gibi gögüste ise kalbe giden yine hassas damarlar vardır.doğal bir yolunu bulup yok etmeye calısın.ya da sevdiginiz gerçekten seviyor ise oldugunuz gibi kabullensin.:)

• Gillette MachTurbo

• Bugday tende siyah kill enfes ayni amcam ;-) o bile aldi gerisini sen dusun ;-) siddetle oneririm ben agda ile aldim kivir kivir oldu agda les etti yani ;-)

• oggkk goguste kil bir kadinda? cimbiz icat edileli onca zaman oluyor! kurtul onlardan hemen

• Ben de oyle dusunuyorum.

• zaten o kadar tuy varsa hormon tedavisi sart, herhangi bir seyle de alinmaz

• Tek tuk tuyun bi kadina bu soruyu sorduracagini sanmam.

Eger oyleyse cimbizla almasi gerekir evet:)

• Öncekileri Göster
  • Bir bayanın tüylü olması hoş değildir... Sonuçta üzülcek bir durumda yok teknoloji gelişti lazerle 10 dk lık bir operasyonla bu sorunundan kurtulabilirsin...

• sanki erkegin tüylü olmasi cok güzel birsey gibide allahin verdigin herseyden tiksinti yaratiyor su erkekler ya kendileri popolarinin arasindakinler düsünmüyor. bende yokda kimse diyemez türk erkeklerin hepsinde vardir!

• iyi bir yol öneremem ama mutlaka almayı denemelisin...

kadınlar kılsız, tertemiz olmalı diyorum...

• laser dene çok pahalı değil artık

• İyi gözükmüyor hiçbir zaman almalı her bayan..

• Göğüs çevresi derken; Meme ucu çevresini kast ediyorsan Evet Alınır ve herkeste alır, aksi durumda bir erkek için çoook iticidir...

• teşekkür ederiiim

• Çok fazla değildir zaten, Cımbıxla almalısın tek tek ve alırken kılın dibini hafif sıkarak kökününde çıkmasını sağlsrsan bir daha çıkmaz o bölgede.

• çok sağol ya içimi aydınlattın :D neyle alıır :D

• alınır tabi neden alınmasın bana birini hatırlattı lanet olsn onları hemen al bebğm çok rahatsız edici inan bna cımbz falan olmadı yak gitsin

• yakıyım mı :D

Kızlar Ne Diyor 11

• en iyisi lazer

ama cimbiz ve agdayi da deneyebilirsin

• lazer yaptırmayı dene kendine o kadar rahatsız ediyorsa.

• laserle aldira bilirsin.

• Almaktan ziyade, pek normal değil. Endokrinoloji 'ye görün derim.

• tüy sarartıcı kullan .

• eline az bir parça ağda al onunla çek

• bence lazer yaptır alırsan atabilir.

• Gecen gun bununla alakali bir soru vardi..sasirmistim kil olur orda diye

merakimi giderdin sagol.

• Cımbız ve ağda kıl dönmesi yapabilir. Tam göğüsucunda kıl dönmesi olmasını istemezsin sanırım. En güzeli lazer. Lakin onun da zararları henüz belirlenmiş değil. Açıkçası ben çekiniyorum. Bir makasla kökünden kes.

• Erkan Topuz'a, iki üç kursa gidip sertifika almış güzellik uzmanlarından daha çok güvenirim.

• lazerde sorun yok tavsiye ederim 5 sene evel koltuk altimi aldirdim... teknoloji gelisti IPL laser diye birsey var onu gittigin uzmana sor.

• Rica ederim.

• Öncekileri Göster
  • tabiki canım alınır bütün bayanların genelinde vardır bu sinir bozucu tüyler elinlede alabilirsin ama cımbız iyi bir yöntem onlar cannı sıkmasın en büyük sorun o olsun canım

• teşekkür ederiiim

• daha fazla çıkmıyo aynı şekilde çıkıyo ilişkiye girerken erkek yönünden hoş birsey olmaz

• daha kötü çıkar diyo bazıları ya yada zararlı diyolar kafam karıştı

• Bence hiç dokunma çünkü o tüyler aldıkça çoğalıyo ilerde daha kötü olur pişman olursun aldığını eğer maddi durumun iyiyse lazerle yaktır tamamen kurtul

• 2 seyanslik lazer epilasyon sadece yüzde 40 kini giderir! en az 5 seans olmasi gerekiyor lazer epilasyonda ki lazer yerine artik IPL kullaniyorlar!

• O bölgede çoğalmaz ve olmadı.. Lazer Epilasyon yaptırırsın.. 2 seyans yetiyo 40-50 TL filan sanırım...

• Yarayacağını sanmıyorum yinede deneyip denememek sana kalmış tabi

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...