Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Gögüs çevresindeki tüyler alınır mı?

Gögüs çevresindeki tüyler alınır mı? çok rahatsız edici ya ben bide buğday tenliyim tüylerim siyah kötü duruyor, nasıl alabilirim?

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bence lazer epilasyon yaptır .Koyu tüylerde çok etkili bir yöntem.Diğerlerinde bir süre sonra çıkacak.5-6 seansta kesin sonuca ulaşabilirsin.

1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Gillette MachTurbo

0|0
  • laser dene çok pahalı değil artık

0|0
  • Göğüs çevresi derken; Meme ucu çevresini kast ediyorsan Evet Alınır ve herkeste alır, aksi durumda bir erkek için çoook iticidir...

0|0
    • çok sağol ya içimi aydınlattın :D neyle alıır :D

• Çok fazla değildir zaten, Cımbıxla almalısın tek tek ve alırken kılın dibini hafif sıkarak kökününde çıkmasını sağlsrsan bir daha çıkmaz o bölgede.

• teşekkür ederiiim

• oggkk goguste kil bir kadinda? cimbiz icat edileli onca zaman oluyor! kurtul onlardan hemen

1|0
    • cimbizla ora alinir mi ya

• zaten o kadar tuy varsa hormon tedavisi sart, herhangi bir seyle de alinmaz

• Ben de oyle dusunuyorum.

• yanakta hassas göze giden sinirler oldugu gibi gögüste ise kalbe giden yine hassas damarlar vardır.doğal bir yolunu bulup yok etmeye calısın.ya da sevdiginiz gerçekten seviyor ise oldugunuz gibi kabullensin.:)

0|0
  • Bugday tende siyah kill enfes ayni amcam ;-) o bile aldi gerisini sen dusun ;-) siddetle oneririm ben agda ile aldim kivir kivir oldu agda les etti yani ;-)

0|0
  • Bir bayanın tüylü olması hoş değildir... Sonuçta üzülcek bir durumda yok teknoloji gelişti lazerle 10 dk lık bir operasyonla bu sorunundan kurtulabilirsin...

0|0
    • sanki erkegin tüylü olmasi cok güzel birsey gibide allahin verdigin herseyden tiksinti yaratiyor su erkekler ya kendileri popolarinin arasindakinler düsünmüyor. bende yokda kimse diyemez türk erkeklerin hepsinde vardir!

• iyi bir yol öneremem ama mutlaka almayı denemelisin...

kadınlar kılsız, tertemiz olmalı diyorum...

0|0
  • alınır tabi neden alınmasın bana birini hatırlattı lanet olsn onları hemen al bebğm çok rahatsız edici inan bna cımbz falan olmadı yak gitsin

1|0
  • İyi gözükmüyor hiçbir zaman almalı her bayan..

0|0
  • kim görüyo ki? niye bu telaş? eşin istemezse o zaman başının çaresine bakarsın, herşeyin doğalı güzel değil mi? belki eşinin de hoşuna gidecek

0|0
  • erkegin döşü kıllısı iyi de kadında hiç görmedim bu yorumu boş geç bence

0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• lazer yaptırmayı dene kendine o kadar rahatsız ediyorsa.

0|0
  • Almaktan ziyade, pek normal değil. Endokrinoloji 'ye görün derim.

0|0
  • en iyisi lazer

ama cimbiz ve agdayi da deneyebilirsin

0|0
  • laserle aldira bilirsin.

0|0
  • bence lazer yaptır alırsan atabilir.

0|0
  • tüy sarartıcı kullan .

0|0
  • Gecen gun bununla alakali bir soru vardi..sasirmistim kil olur orda diye

merakimi giderdin sagol.

0|0
  • eline az bir parça ağda al onunla çek

0|0
  • tabiki canım alınır bütün bayanların genelinde vardır bu sinir bozucu tüyler elinlede alabilirsin ama cımbız iyi bir yöntem onlar cannı sıkmasın en büyük sorun o olsun canım

0|0
    • daha kötü çıkar diyo bazıları ya yada zararlı diyolar kafam karıştı

• daha fazla çıkmıyo aynı şekilde çıkıyo ilişkiye girerken erkek yönünden hoş birsey olmaz

• teşekkür ederiiim

• Cımbız ve ağda kıl dönmesi yapabilir. Tam göğüsucunda kıl dönmesi olmasını istemezsin sanırım. En güzeli lazer. Lakin onun da zararları henüz belirlenmiş değil. Açıkçası ben çekiniyorum. Bir makasla kökünden kes.

1|0
    • tüylerin sertleşmesinden korkuyorum ya

• lazerde sorun yok tavsiye ederim 5 sene evel koltuk altimi aldirdim... teknoloji gelisti IPL laser diye birsey var onu gittigin uzmana sor.

• Erkan Topuz'a, iki üç kursa gidip sertifika almış güzellik uzmanlarından daha çok güvenirim.

• Bence hiç dokunma çünkü o tüyler aldıkça çoğalıyo ilerde daha kötü olur pişman olursun aldığını eğer maddi durumun iyiyse lazerle yaktır tamamen kurtul

0|0
    • eskiden lazermi vardı

• O bölgede çoğalmaz ve olmadı.. Lazer Epilasyon yaptırırsın.. 2 seyans yetiyo 40-50 TL filan sanırım...

• 2 seyanslik lazer epilasyon sadece yüzde 40 kini giderir! en az 5 seans olmasi gerekiyor lazer epilasyonda ki lazer yerine artik IPL kullaniyorlar!

Yükleniyor...