Türkiyede'ki Türk erkekleri ve Norveç'te Türk erkekleri çok farklı!

Meriyemcik
Ben Norveçe de yaşıyorum. Burdaki Türk erkeklerin ve Türkiyede ki Türk erkeklerin çok farklı.

Ben burdan okudum ve öğrendiğim kadar Türkiyede ki erkeklerin, kadının tırnakları, makyaj yapması, ayak tırnakları, kırmızı ruj sürmedi, açık giymesi, evlilikten önce cinşelik yaşaması vs vs hoşlantı duyuyorlar

Ama Norveçede türk erkekleri bunların hepsini karşı, misal hayata kırmızı ruj, sexi denilen elbiseleri, dekolte açık giymesi vsvs gibi şeyleri asla izin vermezler özelikle cinşelik söz künüsü bile olamaz...

Neden bukadar büyük fark var hep merak etmişimdir?
Türkiyede'ki Türk erkekleri ve Norveç'te Türk erkekleri çok farklı!