Kız kardeşim ev bulup erkek atmış onu nasıl frenleyebilirim?

Gizli Üye
ikizler burcu kardeşim 18 yaşında 3 tane abısı var bırıyle konuşuyormuş dışarıda gören olur duye bı kız arkadasıyla ev bulup sevgılısı ve dığer kızın sevgılısıyle gitmişler ayrı odalarda bunlar sevışmış nasıl gelişti bilmiyorum ama çocuk kardeşime vermesi için yalvarmış kardeşimin 2. sevgilisi telefon elinden düşmüyor sözde lise son sınava girecek belkide bir yanlışlık oldu farkına varamadı ilk defa öpüşmüş ama çok yanlış bir şekilde oluşmuş banada anlatmadı bunları benım arkadaşıma anlatmış
cep telefonunu elinden alsak nasıl olur sizce bıde heryere göndermesen bayagı kısıtlasak falan gerçi rahat ınsanlarda değiliz ailem heryere göndermez bızı ben 21 yaşındayım sevgilim bile olmadı kardeşim o gun bişi yapsaydı ben babamı düşünüyorum kım ne derse desın onun yüzünü yere düşmesini asla istemem?
kardeşime nasıl davranmalıyım frenlemek babında?
Kız kardeşim ev bulup erkek atmış onu nasıl frenleyebilirim?