Bireysel Silahlanma Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

çikiçikidoktoru
Arkadaşlar Türkiyenin saçma toplumu, saldırgan kindar ırkçı kesimleri, dinci kesimleri belli böyle insanlar sizinde gördüğünüz gibi sağa sola dehşet saçıyorlar, yıllardır süregelen bir kardeş kavgası desen var, sapkınlık ensest ilişkiler arttı.

Bireysel Silahlanma Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Kadınlar sokaklarda gece vakti rahat yürüyemiyo gittikce kötüye gidiyoruz.
Bu saçmalıkların arasında kadınlarda eziliyo erkeklerde halklarda...

Bireysel Silahlanma Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Amerikadaki halkın nüfusunun 5 katı fazla ruhsatlı silah var sivillerde ve yasalar gerçekten halktan yana.
Siz Bireysel silahlanmaya karşı mısınız yoksa destekcisi misiniz?

Bireysel Silahlanma Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Kurtuluş savaşı yıllarında biliyosunuz ki ordumuzun silahları toplatıldı ve halk silahsız kalmadı, hemen kıyı köşe yastık altı mauserler, zamanın karadağ 6 patlar tabancaları ortaya çıktı ve silahlarla büyük bir destan yazıldı, şu an öyle bir durum olsa halkımızda yivli tüfek veya tabanca yok en fazla av tüfeği var yivsiz oda herkeste yok çok sayılı.

Sadece işgal edilmek istenen yerlerde silah almak ve ruhsatlı bulundurmak zordur, yasaktır.

Bireysel Silahlanma Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Görseller BSSAH sayfasından alınmıştır ve yönetici onaylıdır teşekkürler.

Arkadaşlar 228 tl ye bir defa atış yapabilen ruhsatlı ve sizi korumaya yetebilecek ev güvenliğinizi ve kırsal alanda güvenliğinizi sağlayacak bir tüfek sahibi olabiliyosunuz.
Bireysel Silahlanmaya KARŞIYIM
Bireyse Silahlanma DESTEKCİSİYİM
Silah Almayı Düşünüyorum
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar soruyu yanlış konu etiketiyle paylaşmışın biri yardımcı olabilir mi düzeltebilir mi yetkililerden?
Bireysel Silahlanma Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?