Sevgilim tarafından aldatıldım

Gizli Üye
evet arkadaşlar 3 yıllık sevgili hayatımdan aldatılarak sevgilimden ayrıldım ama onlan beraberken tüm dostu düşmanı gördüm ve o benim en iyi dostum vede arkadaşımdı aynı zaman. şu anda onla aynı işyerinde çalışıyorum ve beni aldattığı kızlanda. umrumda değiller fakat çok yalnızım vede hiç bir tane bile arkadaşım yok ne yapmalıyım bu süreci geçirmek için sizce? isden ayrılamam çünkü madı dururum çok kötü :( ama onu düşünmemek için nasıl faliyetlerde bulana bilirim
Güncellemeler
+1 yıl
yani kor olmaya calisacagim ama ben onu gercekten cok sevdim ve cok yiprandim gercekten. kafayi yemek uzereyim ne olursunuz ama bir yol gosterin kimselere guvenesim hic bisey yapasim kalmadi. aldatilarak resmen hayata olan sevincim gitti bende.. nasil bu surecten kurtula bilirim sizcee
Sevgilim tarafından aldatıldım