Sevgilim tarafından aldatıldım

evet arkadaşlar 3 yıllık sevgili hayatımdan aldatılarak sevgilimden ayrıldım ama onlan beraberken tüm dostu düşmanı gördüm ve o benim en iyi dostum... Daha Fazla

Güncellemeler:
yani kor olmaya calisacagim ama ben onu gercekten cok sevdim ve cok yiprandim gercekten. kafayi yemek uzereyim ne olursunuz ama bir yol gosterin kimselere guvenesim hic bisey yapasim kalmadi. aldatilarak resmen hayata olan sevincim gitti bende.. nasil bu surecten kurtula bilirim sizcee

En İyi Erkek Görüşü

• Oncelikle kendini yalniz uzuntulu ve caresiz hissetme şu anda asla hayatina baska bir erkegi almamalisin su anda yasadiklarin duygusal durumun nedeniyle hatali kararlar verebilirsin yaraya pansuman yapalim derken mikrop kapabilirsin oncelikle bir sakinles sakin kafayla nerede hata yaptigini boyle karaktersiz birini nasil 3 senede fark edemedigini dusunmelisin.

ISYERINDEN NEDEN AYRILCAKSIN KI asla evet asla boyle bir sey yapmamalisin ARKADAN VURULDUN SIRTINDAN HANCERLENDI ama gordugunuz gibi hala ayaktayim demen gerekiyor .

Hayat KARAKTER SAVASLARININ ARENASIDIR buyrun diyeceksin buyrun yavas yavas ayaga kalkacaksin icinde kin nefreti barindirma bu seni surekli hataya zorlar.

Hic kimseye bir sey ispat etmek durumunda degilsin karaktersiz bir erkegin yaptigi secimi cok onemseme benim yerime nasil onu secti deme senin icin neyin hayirli ve mutlu olacagini zaman gosterecektir.

Eger partner seciminideki yaptigin hatayi bulabilirsen seni seven ve sevebilecegin bir erkek karakteri ortaya ciktiginda su an hissetigin YALNIZLIK VE HAYATA GUVENSIZLIK SONA ERECEKTIR ancak bunun icin ilk secimde yaptigin hatayi yapmamalisin EN KRITIK CAN ALICI NOKTA BU bu secimdeki hatan...

saygilarimla

• cok ama cok tesekur ederim size.. cok mersi

• rica ederim.

Uzmeyin kendinizi degmez zaman gercegin ispatidir .