• Sor
  • Bence

Bir görgü kuralı sorusu...

Bir Hypermarket kampanya yapıyor ve 1000. müşterisine otomobil (en çok beğendiğiniz marka) hediye ediyor. Siz sırada beklerken biri gelip sırayı... Daha Fazla

Anket Sorusu

• A seç Sırayı kendim verdim. Yapacak birşey yok
  • B seç Ben böyle kaderin diye başlayan cümleler dizisi kurarım
  • C seç Cıngar çıkartırım
  • D seç Ne yapar eder, o arabayı alırım
  • E seç Diğer

En İyi Görüş

• Yapacak tek şeyim,alışveriş sepetimdeki meyve sularını bir koşu gider rakıyla değiştirirdim..

• hahahha :D çok iyiydi bu :)

• Öncekileri Göster
    • teşekkürler@doktorhouse..diğer arkadaşlarada..

• @doctorhouse,kardeşim,nick,ini yarı Türkçeleştirmişim yukarıda,pardon yeni farkettim..

Kızlar Ne Diyor 17

• Sıramı kimseye vermezdimki böyle bir durumda şansın nerede kime doğacağını bilemeyiz sonuçta.

• haklısın

• Sırayı saymış olmalı. O zaman bende sayarım, hop ne oluyor yaa.. vermem o zaman :P

• o kadar saymış verdiği emeğe yazık :P

• Bende sayabilirim :P

• Sırayı kendim verdim. Yapacak birşey yok

• Ulan zaten şans olsaydı... diye başlayan cümleler kurardım yapcak bi şey yok

• :)))

• kamera kayıtlarını inceleyin diye cingar çıkarırım haha:D

• senden herşeyi beklerim pontişkafa :D

• içim cız ederdi.bikaç dakika o araba benim olsa nasıl güzel gezerdim diye hayaller kurardım sonra dünyaya dönerdim. sırayı kendim verdim yapacak birşey yok diye düşünürdüm.

• böyle dedin benim de içim cız etti be :))

• ne yapmak gerekir

• bilmem :)

• Eğer bir yerde sıraya girmişsem, kimseyi araya almam. Herkes sırasını haddini bilsin:)

• bak sen :))

• masum :)

• Sirami cogu zaman benden az parca birseyler almis kisiler rica ettiginde veriyorum :)

• iyi :)

• öncelikle yerimi zaten kimseye vermem arkamdaki geberecek olsun gene de izin vermem bu yüzden kafam rahat :D

• yapma be :)

• öyle valla :)

• O kişinin kendi şansınaymış demek ki.. Bana gelse hayırsız olacakmış demek ki derim.. Güle güle kullan derim..

• cıngar çıkartıyodun hani :P :D

• Öncekileri Göster
    • bitanemsin :))))

• :))) canımsın

• sirami vermem, ben bekliyorsam o da beklicek (kampanyasiz sirami da varmem)ama eger zaten kuyruk upuzunsa sirada da beklemem (bunalima giriyorum sira beklerken nefesim daraliyor sinir basiyor hatta agliyasim geliyor)

• kampanyasız sıra vermemek ..o da güzel :D

• Öncekileri Göster
    • böyle mutlu oluyorsan sorun yok :)

• evet (:

• Canı sağolsun onun kısmetiymiş derim.. Benim kısmetim olsaydı bir şekilde bana gelirdi zaten..

• kesinlikle :)

• Direk çemkiririm. Otomobil var işin içinde boru değil !

• :D

• bahtsız bedevi :D

• :))

• hediyeyi paylşamamız lazım :)

• oldu canım :))

Erkekler Ne Diyor 20

• E- DiğerBu herifin market ile bir alakası olup olmadığını anlamaya çalışırım. Anlamaya çalışmaktan ziyade didik didik araştırırım. Bir alakası yok ise yukarıdaki şıklardan A şıkkına transfer olurum. "Sırayı ben verdim ne yapalım, helal olsun."

• avukatsın de mi abi sen ? :D

• Yok avukat değilim ama hak ve hukuku bilirim :))

• Böyle durumlar oluşmasın diye sıramı vermiyorum :)

• haha tecrübe konuşuyor :D

• Siz siz olun ölüm kalım meselesi yoksa sıranızı veyahut yerinizi vermeyin . :)

• Kısmetse gelir şamdan yemenden kısmet değilse ne gelir elden.a

• +1

• aynen öyle..

• kendi rizan ile verdigin sira icin hic bir hak taep edemezsinsadece tebrik ederim

• "B" ye kanım kaynadı =)))...

• hahaha :D

• yapcak bişe yok senin olsaydı o araba sırada senindi...

• tersten baktın olaya ha :))

• çok söverdim kendime

• kaderimmiş böyle yazılmış derim.çeker giderim...

• sakinsin baya :)

• oturur 3 gün bu konuyu düşünürüm.veya 4 veya 5 her neyse.o araba bir kaç yüzbin tlden daha fazla olmayacağı içinde 2 yıl içinde o arabadan alır egomu tatmin ederim.

• hahah paranın gözü kör olsun :)

• ... Üzülmezdim,o araba ile kaza yapıp hayatımı kaybedebileceğimi düşünürdüm.İtikat.

• Kasiyerle sıramı verdiğim adamı tekme-tokat döverim. Üstüne mağaza müdürünü çağırtır, onu da döverim. Arabayı vermeyip halen daha bik bik yaparlarsa rafları aşağı indiririm.Oh be. .)

• iyi misin :)))

• Sıramı kimseye vermem :)

• o kadar büyük konuşma :))

• kısmet..bir arkamdakı de o olabılırdi..

• Acımasızım zaten sıramı vermem.Israr ederse azarlarım onu.

• daha da ısrar ederse ?:)
      neyse boşver :P :D

• O araba benim hakkımdı derim, razı gelmezse olay çıkartırdım

• tam tersi sıranızı verdiğiniz kişi 999. siz 1000. de olabilirsiniz o zaman o arabayı iade eder miydiniz acaba :)

• aç ayrı soru :D

• Saygı duyarım.999. müşteride olabilirdi.

• iyi bir avunma şekli :P

• Olması gereken "Sırayı kendim verdim. Yapacak birşey yok".Benim tercihim arabesk modu "Ben böyle kaderin ..."

• :)

• pişman olurum.

Yükleniyor...