Benim yaşadığım hayatı nasıl buluyorsunuz?

Gizli Üye
Meslek Açık lise okuyorum (çekingen oldugum için örgün liseyi bıraktım) 1 abim var 25 yaşında mühendislik okuyor ve çok çalışkan
Bu zamana kadar bana Facebook Twitter Instagram vs hesaplar açtırmadı başlarda heves etsemde bende artık hesap açmam
Abim 10 abi gücünde... tayt giydirmedi kısa kıyafetler giydirmedi ve erkek arkadaşım olmasına müsade etmedi karşı çıktı ve olmadıda zaten
beni yeri geldiginde dövdü yeri geldiginde sevdi şakalaştık
Bu sene makyaj yapmama izin verdi ama abartmayacagım şekilde
daha yeni yeni makyaj yapıyorum göz kalemi ruj vs hala allık fondeten sürmeme izin vermez cildim bozulmasın diye
Açıktan ticaret Meslek Lisesi okuyorum beni 2-3 kere abim okula bıraktı birazda kontrol etmek için
Okuldaki erkeklerle fazla samimi olmamı istemiyor bende olmuyorum zaten soguk davranıyorum erkeklere
geceleri modemi kapatıyor benim sabaha kadar oturmamı istemiyor gelişme çagındayım diye
ve kola abur cubur yememe müsade etmiyor saglıklı beslenmemi istiyor büyümem için
Buraya girdigimi bir duysa hesabımı kapatır zaten
çok delikanlı ve psikopat otoriter bir abim var
annem babamda abim kadar olmasada öyle
ailede tek kızım
Buradaki kızlara ve çevremdeki kızlara bakıyorum herkes bikinili ve gögüslerini gösteren fotoğrafları internete ve buraya koyup kendini sergiliyor
erkeklerle konuşuyor geziyor tozuyor Samimi oluyor
bunu benden ufak kızlar bile yapıyor en çok ona şaşırıyorum zaten
Benim yaşım 18 ben bu zamana kadar yukarıda yazılanları yapmadım fotoğraf koymadım erkeklerle samimi olmadım gezmedim
Hep ailem ne derse onu yaptım ama ailemden sakladıgım birşey var ben Ateistim ailem Müslüman ve onlara bahsetmedim çünkü tepki verecekler buna ama ben herkesin inancına saygı duyuyorum

Siz erkekler böyle bir hakkında ne düşünürsünüz? ve siz sayın hemcinslerim sizler ne düşünüyorsunuz?
Benim yaşadığım hayatı nasıl buluyorsunuz?