• Sor
  • Bence

İngilizce ödev present simple tense ile "Kendini Tanıtma" paragrafı

Arkadaşlar yarına ödevim var. Present simpe tense ile kendimi tanıtacakmışım fazla bilgim yok. Bir arkadaş kendini tanıtsın ya da isimleri vs.... Daha Fazla

Güncellemeler:
Simple present tense kullanılacak sadece. :S

En İyi Görüş

• yardımcı olabilirim ama tanıtma nasıl olacak tanımadığın birine genel mi yoksa karakterin mi yoksa fiziksel mi?

• Genel olarak en sevdiğim renk , okuduğum üniversite burada doğdum hobilerim şu şunları severim vs. tarzında ingilizceden pek anlamıyorum yardımcı olrsanız memnun olrm?

• Öncekileri Göster
    • Bu arada present simple demiştim her tensi kullanmışsınız :D o kadar da bilmiyorm değil HIH :D iyi geceler =)

• bi iki taneden bi şey olmaz:)

Kızlar Ne Diyor 6

• Yaş kaç?

• İlgilendiriyor mu yaşım sizi?

• Öncekileri Göster
    • (artılayamıyorum)Bu cevabı daha önce beğenmemiştin! :)

• Hain :(

• My name is...I*from Ankara. I*21 years old. I have got two sister. I*a student. My father name is...My father is a engineer... gibi

• Ben gayet güzel yazarım da,senin yapman gerek bunu.Öğrenmenin,okula gitmenin amacı bu değil mi?

• ortaokul?

• hobbylerini anlatsevdigin yemeksevdigin renksevdigin dersbos zamaninda ne yaparsin kardeslerinnerde oturuyorsunsac rengin goz renkinbiraz detaylara gir olur bu is once turkce yaz sonra google dan cevirme yap:))

Erkekler Ne Diyor 4

• Simple Present Tense Olmasın...:)

• Hi (Hello) = Merhaba
      My name is ... and my surname is ... = Adım ... ve soyadım ...
      I’m 29 years old = 29 yaşındayım
      I was born in 1983 in izmir = 1983 yılında İzmir'de doğdum
      My fahter is a doctor and my mother is a housewife = Babam doktor ve annem ev hanımı
      I have a brother and a sister = Bir erkek kardeşim ve bir kız kardeşim var
      I’m a student at the university = Üniversitede öğrenciyim
      I like going out with my friends = Arkadaşlarımla dışarı çıkmayı seviyorum

• Öncekileri Göster
    • bu açıklayıcı olmuş

• Hello I Am ... I'm 29 Years Old.. I Am Manager İn Digiturk... I was bor in izmir in 1983... My Father is a worker and morher is house wife. ı have 2 brother.. I graduated from Ankara University in 2006... My height is 176 cm and weight 66 kg. I like watching football match... certainly, I*perfect man... Al Sana Google Olmayanı :)

• I'm from Malatya. I'm professional driver.

• jamiryo :D kardeşim şunu severim bunu severim buralara giderim falan kolay gele

• your name is secret. you are ashamed of telling yourself and also your english is so bad. so it means that you ar not a selfconfident guy. but as far as i understand you are not a bad gay.take care see you.

Yükleniyor...