Sigara bırakma ilacı (champix) kullananlar, yan etkileri neler?

8 yıldır bu illeti kullanıyorum. Ve uzun bir zamandır bırakma fikri aklımdaydı. Ancak bu sabah faaliyete koyabildim... Sabah 7'de uyanıp KETEM 'e... Daha Fazla

Güncellemeler:
herosun yorumu ile bu sorumu gördüm :D bu soruyu yazalı epeyy olmuş veee ben sigarayı bııraktım :D acayip mutlu hissediyorum kendimi... yediğinin içtiğininin lezzetine varmak... daha iyi koku alma... pis kokmamak... dişlerimim beyazlığına bayılmak... ferah nefesss... gerçekten dünyaa varmış be... :D

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım ben BUERGER hastasıyım link bu hastalık tamamen sigaraya bağlı olarak başlar ve gelişir. Üstelik sigara bağımlılı bu hastalarda alkolden15, esrardan 5 kat daha fazladır. Bir sabah kalktığımda sağ bacağımda hiç his yoktu. Aşırı derecede ağrılarım vardı. O gün sigarayı bıraktım Allah'ta yüzüme baktı şükür kesilen bir ayağım falan yok çok şükür. Sigaradan daha illet hiç bişey yok sizlerinde başına böyle veya daha başka hastalıklar gelebilir. Şiddetle tavsiye ederim en fazla 2 ay canınız yanar sonrasında kendinizi yeniden tanıyacaksınız.

Soran beğendi
    • sizi tebrik ediyorum kendimede bu yolda şans e başarı diliyorum. hiç birşey kolumdan bacağımdan daha değerli değil.

• Öncekileri Göster
    • sağolun. bir sada asla bu iki parmak arasına sigara girmicek... kararlıym.

• Tebrik ederim sizi ilk adım kararlılıktı, başardınız. Hiç unutmam dr bana demişti ki, eğer sigaraya devam edersen o sigarayı tutacak parmağın olmayacak yakında.. Parmaklarınıza değmesin o melet daha..