Annem sürekli kalbimi kırıyor, gönlümü de almıyor. gerisi detayda, aynı şeyi yaşayanlar bakabilirmi?

Gizli Üye
yaşım 19, annem çeşit çeşit konularda aşırı sert, kırıcı davranarak kalbimi kırıyor, kalbimi kırdıktan sonra üzülüp trip atıyorum ve bu esnada gönlümü almasını amaçlıyorum fakat inanın hiçbir zaman gönlümü almak için bile yanıma gelmiyor, her zaman kendisini haklı görüyor hani birkaç olayda bunu yapsa tamam diyeceğim de her kalbimi kırdığı zaman yapıyor bunu, normal bir durum değil. yaşımda olmuş 19 , gençliğe girmiş durumdayım bu tip olaylarda böyle davranmam çocuksu gelebilir ama inanın bu yaşta olmama rağmen koyuyor insana, dayanamıyorum bir şekilde kalbimi kırmayı başarıyor, ve uzaklaştığım zaman gönlümü almaya bile gelmiyor birkaç saat trip atmayı deniyorum ama nafiile umrunda bile olmuyorum. böyle anne olabilir mi? çocuğunun canının acıması hiç mi ilgilendirmiyor onu? kendisine kalbimin kırıldığını da hissettiriyorum ama pek bir şey farketmiyor. zaten küçüklükten beri pek aile sevgisi görmedim, yaşamım boyunca çoğu konuda destek olacağına köstek olup azarladı beni, öz güven aşılayacağına öz güven kırdı. aile sevgisi nedir onu bile bilmiyorum.

bu tarz şeyler yaşayan var mı aranızda? varsa annesi hakkında düşünceleri nedir?
Annem sürekli kalbimi kırıyor, gönlümü de almıyor. gerisi detayda, aynı şeyi yaşayanlar bakabilirmi?