• Sor
  • Bence

Okulda bir kızla bakışıyoruz fena halde...

babalar okulda bi kız var sene başı gittim bu bana bakıyo felan üç beşkez böle yakaladım hatunu böle işte karşılaşıom ortak derslerde yolda felan ,bu... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Gitme birader , bakışmayla gitme sakın :)) bak yaşayan arkadaşlarım var çok fena göte getirirler seni feriştehın şaşar :) Sen en iyisi arkadaş çevresine girmeye çalış , facebook'tan felan ekle sonuçta aynı bölüm , bir şeyde diyemez niye ekledin felan :) ortak derste var :D

• abi muhabbetimiz yok ama at /ikine kelebek misali olur facebook felan

• ya normal gidip söylemekte direk at s*ki olur :) sen o zaman arkadaş çevresine yanaşmaya bak :) illa diyosan ben dayanamam git söyle olacağı olsun ama dediğim gibi tehlikeli :)

Kızlar Ne Diyor 2

• öfffff seviyorsan git seviş işte.

• ona yanaşamıom diom işte nasıl sevişim ama senle fazla yakınlaştık he ajhahah

• sevüşeks

• sen okeysen ben hayli hayli

• Biraz daha izlemede kal bence

• ya sene başından beri be gülüm kaç ay oldu yok yarın başkasına giderse çok koyar biliyon

• Öncekileri Göster
    • eywallah

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 3

• kanka bu gezdiği çocuklar arasına girmeye çalış ya da gezdiklerinden biriyle önce konuş bilgi al sonra yolunu yap..:)

• ya çocuklar şaka gibi ama çok ürkek hacı yaw sardım i*nelere adam beni iki gün sora göryo selam veryo kaçıo onu bunu bırak aralarından biri bana kıl kıl bakıo arada benle gözgöze geldimi kaçırıo acep diom bu da arkadaşl felan derken kıza yanıkmı

• isim gökhanmı birader:D

• kafa mı buluyon dostum hayır değil neren sordun gökhan gibi mi konuşuom .DÇ ahhaahha vay aq

• Öncekileri Göster
    • aynen ikimizde birinci sınıfız bölümlerde aynı derslerin çoğu aynı

• tanımadığın birini nasıl peki yani muhabbetin bile yok nasıl hoşlanıyosun eminmisin sana baktıgından

Yükleniyor...