• Sor
  • Bence

Saça sarımsak iyi gelir mi?

arkadaşlar saçlarım cok dökülüyo dökülen yerlere sarımsak sürmek istiyorum iyi gelir mi kimisi sür iyi gelir diyo kimiside sürme zararlı diyo bide... Daha Fazla

En İyi Görüş

• ben faydası geleceğini sanmıyorum

• neden

• Öncekileri Göster
    • tabiki canım şüphemiz yok:P:)

• :):)

Erkekler Ne Diyor 14

• çam terebentin badem yağı yılan yağı al bana gel güzelim :D

• biotin 2 mg kullan sabah aksam ac karnına hem sac hemtırnaklarını güclendirir ayrıca mevsimidir. boza ic bol bol b vitamini en fazla bulacagın gıdadır. bepanthol losyonu sacına maske yaparak kullan

• tsk ederm:)

• evet gelir ama sarımsak özlü güzel parfüm kokan şampuan var eczanede ben aldım muhteşem bişey

• markası ne

• adı ne

• Hostes misin ?

• ne alaka

• Çok araştırdım saçtaki bütün sorunlara iyi geliyormuş,dökülme,kepeklenme,zayıflık vb.Ben dene derim bir zararı olmaz.Ben bugün denedim 3 diş sarımsak,2 çay kaşığı kaya tuzu,ve göz kararı(macun kıvamında olacak kadar zeytinyağı).Bütün ev sarımsak koktu. :)Umarım faydası olur bir değişiklik olursa söylerim.Kokusunu gidermek içinse bir çok yol var örneğin ;Sütle yıkamakSirkeli suyla yıkamakBalTuzla yıkamak

• bu kız şike yok diyorsa şike yok uleyynnn:) geldi profil fotonu görünce

• :)

• dokulmesi icin kreatin diye bir sey olmasi lazim sampuanlarda unu al keser kiriklari saclarda parlamasi icn zeytin yagi kulan 2 kez yika saclarini buda iyi geliyor saclara parliyo

• tsk ederm

• bizim köyde bi abla vardı.zeytinyağı ve sarımsağı birleştirip saçına sürerdi.söylediğine göre iyi geliyormuş:)

• ins bnada iyi gelir:)

• Öncekileri Göster
    • ince telli saçlara göre saç bakım ürünleri mevcut.onları da deneyebilirsin

• bakalm artk

• kokudan baska yarari yok

• :(

• Öncekileri Göster
    • agirligini 0.8 le carp ortalamada git ,

• tamam saol :)

• sarımsak iyidirr.. çıkartır saçları

• tsk ederm :)

• kel başa şimşir tarak

• yoğurda daha iyi geliyo :)

• :)

• sanmam sarımsak yakıp zarar veriyormuş

• bende öyle duydm oyüzden tereddüt ettim

Kızlar Ne Diyor 12

• gürleştiriyomuş ama dökülmeyi engellemez

• tsk ederim:)

• Kokusuyla uğraşamazsın. Kolay kolay geçmez.

• sac çıkarsnda kokusunu hallederim

• Biogreen'in sarımsak şampuanı var onu dene, iyi geliyo..

• tsk ederm:)

• ben 2 aya yakındır yapıyorum her hafta 1 kere. etkisini görüyorum fakat lanet olası bir kokusu var hele özellikle ilk 2-3 gün dışarı çıkarken olduğu gibi parfümü üstüme boşaltıyorum .

• sac cıkardı mı

• Öncekileri Göster
    • Hayır bak şimdi 7-8 adet sarımsağı soyup rendele sonrasında ez güzelce suyu çıksın. çay kaşığı ile zeytin yağı koy karıştırıp saçının seyrek olan belli bölümlerine sür. 45 dakika sonra yıka.. Ama dediğim gibi çok kötü bir kokusu var..

• denicem tsk ederm:)

• bende sac kiran var ve sarimsak cok iyi gelmistigece yatarken sarimsagi bölüp bicaklan suyu ciksin diye cizikler atip iyice kizarasiya kadar olan yere sürtüyordum 5 dakikaya yakin. tabi kokusu cok rahatsiz edici oldugu icin yorganima parfümü boca ediyordum. sabahda normal saclarimi yikayincada kokusu geciyorrdu. merak etme yani okadar abartilcak bisey yok =) sarimsak dogal bi kortizon diyede duymustum ve kortizon bu tarz sorunlarda ilk cözüm olarak kullanilir zaten

• sac cıkardimi

• bence sarımsaklı herhangibir ürünü saçlarına veya saç derine sürme 1 ay kokusu geçmez

• sampuan kullansam ?

• Öncekileri Göster
    • bilmiyorum ama zeytinyağı saçlarından çok zor çıkmaz mı ? ben bir defa uçlarına denemiştim çok garip bir his vermişti bence yumurtayla kullanmamalısın saf zeytinyağınla biraz suyu karıştır öyle sür

• cıkıyodu..tamam öyle yparm ama sampuanida degstrcem

• Kasa iyi geldigini duymustum lakin saci bilemedim.

• bende kirpik ve kaşa iyi geldigini duydm

• Sürme sürme kokusu bir hafta çıkmaz.

• hadi ya :(

• Öncekileri Göster
    • 1 haftaysa gene iyi, ben sürmeyi düşünüyodum forumlara baktım 1 yıl falan çıkmıyo yazıyodu korktum vazgeçtim :S

• oha 1 yıl değildir ya o doğru dürüst yıkanmayanlar içindir :D

• Hint yağı badem yağı yılan yağı falan denesen? Sarımsak kötü kokar hem zararlı da olabilir..

• yağlarla uğrasmak istemiyorm

• Öncekileri Göster
    • Yılan yağı mı ne diyolardı dökülmesi için doktora da gitsen iyi olur

• gittm bir işe yaramadi

• Sarimsakli şampuan kullanmayı dene.

• iyi gelir mi

• ben herşeyi denedim ama sarımsak bir süreden sonrakokuyor kokusundan duramadım bitkisel şampuanlar kullanıyorum şimdi yumurta zeytinyaplı sabun sarımsak turp suyu yok olmuyor valla doktora da gidebilirsin

• doktora gttm dha cok dökldü

• dr ne verdi minoxilse ge ben de çözüm bulamadım açıklıklar oluştuu genetikse çözüm yok gibi ben naptımsa minoxili kullandıktan bıraktktan sonra oldu drlar mahvetti saçımı toparlıyamıyorum

• bna verdi ama bn kullanmadm braktktan sonra cok dökülr dedi eczane bnde almadm

• Öncekileri Göster
    • :((ok çare bulursan sölee

• tamam ekliyeblirsn bni

Yükleniyor...