Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Diş ağrısı için Apranax mı Majezik mi?

diş ağrısı için en iyi hangisi arkadaşlar? Deneyimleriniz ne yönde? Apranax mı Majezik mi?

• Apranax
    55% (81)56% (128)56% (209)Oy Ver
  • Majezik
    45% (67)44% (99)44% (166)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ikisi de fayda etmedi :)) dişime kanal tedavisi yaptırdım :))

0|0
45|57

En İyi Erkek Görüşü

• geçen haftayı diş agrısıyla geciren biri olarak cektirdim kurtuldum şükür. 3 apranaks fort 2 majezik 2 alvares içip üstüne dikleron iğne kırıp içiyordum ve dahada olmadından hastanenin acilinde dikleron iğne yapıyorlardı tahminim atı devirir bu kadar ağrı kesici bena bi halt olmuyodu. hiç biri kesmiyordu. ama apranaks fort veya alvares en iyisi ama mide koruyucu kullan kesinlikle bu arada imkan varsa dikloren iğne al yaptır yada az suya karıştırıp içebilirsinde en etkilisi.

0|0

Kızlar Ne Diyor 45

• apranax kesmiyor. majezik daha iyi

0|0
  • gecenlerde apranaxtan biri ölmüş face te dolanıyormuş haberi. içme onu. majezik bana gram etki etmiyor. iki secenek varsa maj. olur.

0|0
  • Geçmiş olsun, bu geceyi geçirinde ilk işiniz sabah doktora gitmek olsun. Ciddi rahatsızlık verir diş. Bu arada çocukluğumda hocamdan duymuştum, peynir koyun ağrıyan dişinize diye, ne derece doğrudur bilemem ama kalsiyum olması belki, deneyin isterseniz. Ben denerdim bilinçaltı hocama güven olsa gerek.

0|0
  • B: Majezik

0|0
  • Apranax kuvvetlidir,en etkilisidir

0|0
  • Eğer ağrın bir anda kesilsin istiyorsan dişinol kullan,ağrıyan bölgeye sür derhal geçiriyor sonrasında da doktora gitmeni tavsiye ederim.

0|0
  • ARVELES ağrı kesici diş ameliyatı geçirdiğimde kullanmıştım 5dk içinde ağrı falan kalmadı. 20lik diş için çene kemiğimi falan kesmişlerdi düşün artık

0|0
  • rakı pansumanı iyidir :D

0|0
  • apranaxxxxxxxxxxxxxxxxx

0|0
  • Bir cezveye sirke koy, çörek otu katıp kaynat. Sonra onunla gargara yap :) ilaçlar kimyasal maddelerdir vücudunuza almadan önce bitkisel yöntemleri demeyin.

0|0
  • :-)))) akilli insanin hali baska oluyor iste

0|0
  • C dis doktoru :-), aci cektirmeyin kendinize

0|0
  • A şıkkı diyorum

0|0
  • apranax ford en iyisi

0|0
  • Doktor diş ameliyatı sonrası apranax vermişti bana :)

0|0
    • ağrıyı kesseydi yaptırmayacak mıydın ki kanal tedavi :D

• Majezik hapı

1|0
  • apranax tabiki.

0|0
  • A şıkkı diyorum

0|0
  • arveles kullan

0|0
  • Apranax'ın mide ile ilgili sorunlar yaşattııgını duymuştum bu yüzden majezik aldım. Majezik iyi geldi bana..

0|0
  • mejzik veya kekik yağı

0|0
  • Her ikisinin de içerigi aynı,1000 mg olanlar daha iyi sonuş verir,ama iltihap varsa ağrı geçmez,antipyotik kullanman lazım,(amaklovin 1000 mg gibi..)

0|0
    • içerikleri aynı değil.yanlış bilgi vermeyelim lütfen.majezikte flurbiprofen,apranaxta naproksen sodyum var.ama diş ağrısı için bence arveles kullanmalısın.

• Tmm da,ikiside ağrı kesici sonuçta,o açıdan aynı dedim..

• bırak bunları ya rakı en iyisi

0|1
    • dişin ağrıdığında hatırlat rakıyı ısmarlıyım

• oo ısmarlayacaksan her gün ağrıyabilir

• Apranax 500mg.

0|0
  • apranax majezik daha hafifi

0|0
  • majezik ağrı keser

0|0
  • Apranax fort

0|0
  • 0|0
  • volteren SR

0|0
  • Apranax tabi ki

0|0
  • Kızlar Devam
    15

Erkekler Ne Diyor 57

• Norlevo diyorum

0|0
  • rakılı pamuk

0|0
  • cok fena agrıosa apranx cok iyidir :)

0|0
    • apranax fayda etmedi

• kardesim hemen etmeye bilir bekliceksin cok agırdır apranax

• ikiside değil kardeşim , Arvales kullan skeletal ağrı ya yönelik bi ağrı kesici gayette güzel ama uzun vadede çözüm için doktora kesin görün aksatma çok çekersin .

0|0
  • dişi ağrıyana apranax adet görene majezik :)

0|0
  • diş ağrısının en sağlam çözümü. En yakın doktor.

0|0
  • Kesinlikle Apnarax! Düzenli olarak dişi ağrıyan bir insanım.(Evet dişçiden korkuyorum kardeşim, ne var bunda? :D)

0|0
  • etol forte yada lodine bunalrın başkası diş agrısın gecirmez yada yarın gideceksin cektirecen

0|0
  • Rakııııııııııııııııı

0|0
  • doktor doktor en iysi geçmişolsun allah birdana öyle ağrı vermesin

0|0
  • İkisinin arasında çok dfark yok

0|0
  • Amoklavin-BID

0|0
  • birçok etkili agrı kesici var ama dişagrısı için apranaxı tek geçerim

0|0
  • Rastel. Diş ağrısı için birebir ağrı kesicidir.

0|0
  • doralex dedik kardeş denedinmi

0|0
  • en iyisi doralex

0|0
    • ben doralex kulanıyorum çok iyi bir ağrı kesici.dene pişman olmazsın

• bi tane mavi elmas. sonra link

0|1
  • apranax 1000 lik =)

0|0
  • diş ağrısından çektiğim kadar hiçbişeyden çekmedim ya.. ağrı kesiciler pek fayda etmio bence diş ağrısında.. Hekime gitmeni öneririm

1|0
  • Öncelik Apranax. Fakat bir süre sonra her ilaçta olduğu gibi buda bağışıklık yapıyor ve etkisi sıfıra iniyor. Daha sonra Majezik tercih ediliyor.

0|0
  • Apranax çok etkili bir ağrı kesicidir yinede danış derim doktora

0|0
  • majezik diş için var zaten

0|0
  • APROL FORT...5 DK İÇİNDE KESER BİR KAÇ GÜN AĞRI DUYMAZSIN AMA GENEDE TEDAVİ ŞART:)

0|0
  • 2'sini kullanmadım için bilemiyorum Benim tercihim dişnol diye ilaç sadece diş ağrısı için pamuğa sürüyorsunuz

ağrıyan dişinize koyuyorsunuz 10 15 dakika bekletiyorsunuz dişiniz uyuşuyor

ağrısı geçiyor ilhitaplı dişe faydası dokunurmu orasını bilemem bide

dişnol kullanırken sağ sola kaydırmayın ağzını yada yanaklarınız uyuşturur

ağzınız tuhaf bi tat verir bunuda demiş olam :) ALLAH acil şifalar versin diş ağrısı

kabir azabı gibidir derler aynen öyle ..

0|0
    • dişinol dişin daha çok apse yapmasına yol açıyormuş 5 ay kadar önce bende diş ağrısı çektim tavsiye üzerine dişinol kullandım fayda etmedi doktora gittim türlü azar yedim doktordan apse için kaç tane iğne,ilaç kullandıysam geçmedi iltihabı akıtarak çekmek zorunda kaldılar dişimi tavsiye etmem o yüzden

• DİCLOFRAM.. TEK GEÇERİM.

0|0
  • diş eti amelliyatlarında , ağrı çok fazla oluyor apranax en etkili çözüm . aslında diş ağrısı basit bir ağrı değil , ilaç ile tedavi edilmesi , çok zor . ilaç sadece operasyon görmüş diş ve ağız sağlığı için ; ağrıları azaltmada etkilidir. majezik : hafif bir ilaç doğrusu , ağır diş ağrılarını kesmesi zor.

0|0
  • tuzlusu ;)

0|0
  • Antibiyotik tedavisi ile birlikte her ikiside etkilidir,sahsen ben Majezik kullandım.

0|0
  • fren yağı, tercihen 40 50 panpa

0|0
  • apranaxxxxx

0|0
  • Erkekler Devam
    27
Yükleniyor...