Diş ağrısı için Apranax mı Majezik mi?

diş ağrısı için en iyi hangisi arkadaşlar? Deneyimleriniz ne yönde? Apranax mı Majezik mi?

Anket Sorusu

Güncellemeler:
ikisi de fayda etmedi :)) dişime kanal tedavisi yaptırdım :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• geçen haftayı diş agrısıyla geciren biri olarak cektirdim kurtuldum şükür. 3 apranaks fort 2 majezik 2 alvares içip üstüne dikleron iğne kırıp içiyordum ve dahada olmadından hastanenin acilinde dikleron iğne yapıyorlardı tahminim atı devirir bu kadar ağrı kesici bena bi halt olmuyodu. hiç biri kesmiyordu. ama apranaks fort veya alvares en iyisi ama mide koruyucu kullan kesinlikle bu arada imkan varsa dikloren iğne al yaptır yada az suya karıştırıp içebilirsinde en etkilisi.

Kızlar Ne Diyor 43

• B: Majezik

• gecenlerde apranaxtan biri ölmüş face te dolanıyormuş haberi. içme onu. majezik bana gram etki etmiyor. iki secenek varsa maj. olur.

• apranax kesmiyor. majezik daha iyi

• Geçmiş olsun, bu geceyi geçirinde ilk işiniz sabah doktora gitmek olsun. Ciddi rahatsızlık verir diş. Bu arada çocukluğumda hocamdan duymuştum, peynir koyun ağrıyan dişinize diye, ne derece doğrudur bilemem ama kalsiyum olması belki, deneyin isterseniz. Ben denerdim bilinçaltı hocama güven olsa gerek.

• Majezik hapı

• apranax tabiki.

• A şıkkı diyorum

• Apranax kuvvetlidir,en etkilisidir

• A şıkkı diyorum

• :-)))) akilli insanin hali baska oluyor iste

• C dis doktoru :-), aci cektirmeyin kendinize

• apranaxxxxxxxxxxxxxxxxx

• bırak bunları ya rakı en iyisi

• dişin ağrıdığında hatırlat rakıyı ısmarlıyım

• oo ısmarlayacaksan her gün ağrıyabilir

• Eğer ağrın bir anda kesilsin istiyorsan dişinol kullan,ağrıyan bölgeye sür derhal geçiriyor sonrasında da doktora gitmeni tavsiye ederim.

• ARVELES ağrı kesici diş ameliyatı geçirdiğimde kullanmıştım 5dk içinde ağrı falan kalmadı. 20lik diş için çene kemiğimi falan kesmişlerdi düşün artık

• arveles kullan

• Apranax fort

• arveles en iyisi ...

• apranax ford en iyisi

• Majezik. 20lik diş ameliyatı oldum ağrıyı bu kadar iyi geçiren bir ilaç tanımam üstüne. :)

• Apranax'ın mide ile ilgili sorunlar yaşattııgını duymuştum bu yüzden majezik aldım. Majezik iyi geldi bana..

• volteren SR

• mejzik veya kekik yağı

• Apranax tabi ki

• apranax majezik daha hafifi

• Apranax 500mg.

• 1000mg fayda etmedi

• majezik ağrı keser

• Majezik

• Diş ağrısı dedin de dişimi fırçalayacaktım ben ya.Hemen fırçalayıp geliyorum.

• Ben de bu yorumu okudum da, ben de hemen gidip dişimi fırçalayıp geleyim..

• apranaxı bilmiyorum ama majezik iyi geliyo

• tabıkıde apranax

• mazejik çok ağır bir ilaç

• 5 dk ağrı alıyor cidden güzel ilaç ama bazı insanlarda mide ağrısı yaptığını söylüyorlar

• rakı pansumanı iyidir :D

• Doktor diş ameliyatı sonrası apranax vermişti bana :)

• ağrıyı kesseydi yaptırmayacak mıydın ki kanal tedavi :D

• Her ikisinin de içerigi aynı,1000 mg olanlar daha iyi sonuş verir,ama iltihap varsa ağrı geçmez,antipyotik kullanman lazım,(amaklovin 1000 mg gibi..)

• içerikleri aynı değil.yanlış bilgi vermeyelim lütfen.majezikte flurbiprofen,apranaxta naproksen sodyum var.ama diş ağrısı için bence arveles kullanmalısın.

• Tmm da,ikiside ağrı kesici sonuçta,o açıdan aynı dedim..

• Bir cezveye sirke koy, çörek otu katıp kaynat. Sonra onunla gargara yap :) ilaçlar kimyasal maddelerdir vücudunuza almadan önce bitkisel yöntemleri demeyin.

• apranx ii gelıo

• bi advil var diş agrısı bas agrısı her turlu agrı ıcın cok keskin cevremde kım aldıysa agrım gectı dıyor

• eminmisin alacam bak apranax majezik fayda etmedi:(

• tbiki eminim mutlaka al bana dr. baska bıseyden verdı ama annem ablam bası dişi agrıdıkca ıctı ve cok ıyı dediler

• Apranax iyi

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 56

• Norlevo diyorum

• cok fena agrıosa apranx cok iyidir :)

• apranax fayda etmedi

• kardesim hemen etmeye bilir bekliceksin cok agırdır apranax

• etol forte yada lodine bunalrın başkası diş agrısın gecirmez yada yarın gideceksin cektirecen

• doktor doktor en iysi geçmişolsun allah birdana öyle ağrı vermesin

• rakılı pamuk

• dişi ağrıyana apranax adet görene majezik :)

• Apranax çok etkili bir ağrı kesicidir yinede danış derim doktora

• Rakııııııııııııııııı

• doralex dedik kardeş denedinmi

• en iyisi doralex

• ben doralex kulanıyorum çok iyi bir ağrı kesici.dene pişman olmazsın

• İkisinin arasında çok dfark yok

• majezik diş için var zaten

• Antibiyotik tedavisi ile birlikte her ikiside etkilidir,sahsen ben Majezik kullandım.

• bi tane mavi elmas. sonra link

• Rastel. Diş ağrısı için birebir ağrı kesicidir.

• apranax 1000 lik =)

• diş ağrısının en sağlam çözümü. En yakın doktor.

• apranax tabikide

• Amoklavin-BID

• Apranax ın içinde bulunan bir madde dişe iyi geldiği için genelde Agumentin ve Apranax veriyorlar... intahapı kurutmak için v.s bence 1000 MG agumentinle kullanmalısın...

• Tabii ki Majezik ama diş ağrısında sürpriz şekilde Novalgin de iyi sonuç veriyor.

• Apranax candır

• ikiside değil kardeşim , Arvales kullan skeletal ağrı ya yönelik bi ağrı kesici gayette güzel ama uzun vadede çözüm için doktora kesin görün aksatma çok çekersin .

• diş ağrısından çektiğim kadar hiçbişeyden çekmedim ya.. ağrı kesiciler pek fayda etmio bence diş ağrısında.. Hekime gitmeni öneririm

• apranaxxxxx

• apranax ağrıyı hafifletir

• fren yağı, tercihen 40 50 panpa

• birçok etkili agrı kesici var ama dişagrısı için apranaxı tek geçerim

• A: Apranax

• A şıkkı diyorum z

• Kesinlikle Apnarax! Düzenli olarak dişi ağrıyan bir insanım.(Evet dişçiden korkuyorum kardeşim, ne var bunda? :D)

• APROL FORT...5 DK İÇİNDE KESER BİR KAÇ GÜN AĞRI DUYMAZSIN AMA GENEDE TEDAVİ ŞART:)

• ben genellikle majezik kullanırım.

• Öncelik Apranax. Fakat bir süre sonra her ilaçta olduğu gibi buda bağışıklık yapıyor ve etkisi sıfıra iniyor. Daha sonra Majezik tercih ediliyor.

• Apranax

• majezik der kaçarım

• parol parol

• apranax ford

• dolorex her türlü ağrıyı kesiyor

• Dişeti iltihaplanmalarında, antienflamatuar ve analjezik özellikli etken maddeler gerekir, kısaca bahsedeyim, inflamatuar iltihaplanma demek, analjezik ise ağrı kesici demek, bu iki özelliği de barındıran flurbiprofen etken maddesi majezikte mevcut, kesinlikle majezikten şaşmayın bu ikisi arasında, genel olarak bakacak olursak ise etken maddesinin antienflamatuar ve analjezik özelliği bulunduktan sonra, ilaç isminin pek bir önemi yok, saygılar.

• Daha Fazla
Yükleniyor...