Kimseye karşı hiçbirşey hissedemiyorum; hoşlanmak, sevgi, aşk, etkilenme vs hiçbiri yok. Ne yapabilirim?

En yakın kız arkadaşımla sürekli görüşmesinden dolayı bitirdiğim ilişkim oldu zaten sonrasında sevgili olduklarını öğrendim hatta bilmeye hakkım... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de uzun bir süredir kimseden hoşlanamıyordum. Ama son zamanlarda birine tutulmaya başlıyorum galiba, o da şu anda net değil sadece ona karşı birşeyler var içimde. Sen onu yanlış düşünüyorsun. Seni haketmeyen birinden kurtulduğun için şükretmelisin her gün. Karşına mükemmel bir insan çıkacaktır mutlaka. Unutma sen çok şanslı birisin, seni haketmeyen kişiliksiz birine yar olmadığın için sevinmelisin.

Soran beğendi
    • Vay be neler kaçırmışız :)

• Öncekileri Göster
    • 3-4 sene sürmüştür ama bu karşımıza istediğimiz gibi birinin çıkmamasıyla ilgili. Eğer iyi biri karşınsa çıksa sen ister istemez hoşlanacaksın. Benim karşıma o kadar süre sonra birkaç kişi çıktı, hoşlandım gerçekten ama istediğim gibi olmadıklarını öğrenince aynı hızda soğudum. Bir de ben kadere inanıyorum, sen doğru olanı yap yani evlilik dışı ilişkilerden uzak dur, öpüşmekten bile ve inan karşına da öyle biri çıkacaktır. Benim şu anda bahsettiğim kız tam da istediğim gibi biri...

• inşallah