En iyi omega 3 hangisidir?

arkadaşlar ömega 3 almam lazım ama kararsızım en iyisi hangisi bilen kullanan varmıı yardımcı olur musunuz?En iyi omega 3 hangisidir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• vücütta en kolay çözünen ve yyüksek miktarda bulunan omega 3 krill oil dir biraz pahalıdır ama etkisi normal omega 3 kapsüllerine göre kat ve kat fazladır...onun haricinde carlson omega 3 de oldukça iyi bir markadır norveç menşeli bir firmadır...omega 3 alırken dikkat edilmesi gereken soğuk deniz balıklarından elde edilmiş olmasıdır o yüzden kanada,alaska ve norveç gibi ülkelerde yapılanları tercih etmelisin ve bence ucuza kaçma çünkü üzerinde alaska yazıp çinde üretilen sahte düşük kaliteli omega 3 kapsüller var

Erkekler Ne Diyor 28

• Balık yemiyor musun hiç?

• yaa bı tek somon balıgında omega 3 varmıs bızım yedıgımız hamsı lufer

• Balık tüketiyorsan 3 kez haftada sorun yok.Ben yemediğim için diyet uzmanına sordum senin gibi marincap 500 mg 3 adet haftada alsan yeter dedi.

• Dogal olanını tercih etmelisin,balık özellikle ton balıgı ve somonda yüksektir, ceviz fındık ve bademi tercih edebilirsin,ilaç türevlerini tavsiye etmem,

• ilaç kullanmam sart arkadaslar beyın hucrelerınde sorun var

• b-12 ve omega 3-6 bunlar balık ve kuru yemişte,özellikle kayısıda bol miktarda var,takviye olarak evet marka olarak değilde bir uzman tarafından tavsiye edilene bekmalısın,içerik önemli,

• Aklıma ilk gelen balık oldu

• yardımcı olalım. solgar Omega 3 950 ve EFA S-1200 OMEGA3 öneririm.

• hım turk malımı yabancı uretımmı bı bılgınız varsa lutfen yazın

• Solgar Amerikan üretimi sanırım. EFa ise New life diye bir firmanın yerli bir firma sanırım. ama sağlam urunu var. çocuklar için olan urunu de var. netten araştır.

• balık ve ceviz.

• yumurtanın sarısı

• Kesinlikle bu: link

• Krill oil - link ucuz olsun dersen çörek otunu kendin öğütüp tüketebilirsin

• hamsi sardalya bi de ufak rakı. ohjz

• Balık,Fındık,Yeşil salata,En iyisi salata

• hepsi aynı

• seven seas kullanıyorum.çok memnunum.

• Sardalyadan kralı yok benim bildiğim :D Bol bol tüket. ;)

• onu bunu bosver sen sanaonerim maddi durumun.iyiyse 45 liralik bitane dogal kapsul icinde olan omega 3 var heralde adi nutraxin di evet evet o onu siddetle tavsiye edilir

• günde 2 kapsül kullanıyorum shiffahome markası memnunum

• Forever Living markasına ait olan preparat su an bulabileceğinizin en iyisidir ki piyasadan alınanlar ile karşılaştırmalı yapılan testlerde bunu kanitlamistir. İnternet üzerinden araştırma yaparsanız görebilirsiniz. Eczaneden aldığınız omega 3 takviyeleri hic bir ise yaramaz bir de üzerine kilo aldırır. Ancak gercek omega 3 yağ asidi içeren ürünler bunu asla yapmaz. Bu markayı piyasada bulamazsınız. Temin etmek için özelden iletişim kurabilirsiniz.Ayrıca omega 3 kullanmak istemenizdeki nedenide öğrenmek isterim. Sadece sağlıklı yasamak icinmi yada omega 3 un bilimsel açıklamalara göre bazi hastalıkların tedavisine yardımcı olmasindan mı?

• Aşağıdaki linkte bulunan videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

link

• Öncekileri Göster
    • Ok anladım tercih sizin kolay gelsin.

• 2ay

Bu ürünü nerde bulabilirim?

• Balık dicem :)

• EFA balık yağı hapı en iyisidir 1 yıl kullandım

• Ben marincap kullanıyorum 500 mg sabahları aç karnına alıyorum Boy uzamasına ve kilo aldırmaya yardımcıdır.

• kızılırmağın GAYA BALIĞIDIR :D Sivastan çıkanları :)

• kızıl ırmagın balıgını hergun nerden bulayımm:)

• Öncekileri Göster
    • sıvasda yasamıyomkı gız ben :)
      sıvaslıyım ama sıvasda deılımm:(

• aa ne tesadüf bende sivaslıyım ama bende sivasta yaşamıyorum :D :D

• balık yağı tabiki arkadaşm başka düşünme bile

• hamsi

• pala palamut balığı

• ilac alıcana doğal yolları denesen ?Omega-3 kaynakları hayvansal ve bitkisel olmak üzere ikiye ayrılıyor. İnsan vücudunun günde 1-1,5 gr. hayvansal Omage-3’e ihtiyacı vardır. Hayvansal Omega-3 kaynakları arasında, ilk sırada yumurta yer alıyor. Her gün bir yumurta Omega-3 ihtiyacının büyük bölümünü karşılar.Balık… Haftada 3-4 defa balık yiyerek hem sağlıklı beslenmiş, hem de Omega-3 ihitiyacımızı karşılamış oluruz.

• yook bı hastalık ıcın kullanmam gereklı beyın gucunun artması ıcın

• Ama her gün tabak dolusu balık yemesi gerekiyor bu imkansız o yüzden omega 3 hapları yeterlidir

• evet ılac sart

• Bol bol balık ye, boşver hapı falan. :)

• Tablette satılanları alma derim. Alacaksan şişenin içinde şurup gibi satılanlardan al derim;) Bildiğin balık yağı al eczaneden iç işte:)

• bol balık ye

• ilaç olarak marincap var eczaneden alırsın insanın zihnini çok açıyor içinde yüksek miktarda omega 3 var. lakin balıktada var hergün hergün balık yenmez. marincap al derim ;)

• saol

• bu arada bende kullandım 1sene boyunca çokta faydasını gördüm. fiyatıda çok pahalı değil 13 -14 lira kutusu 60 tane var sanırım içinde.günde bir kez kullanacaksın sabah kahvaltıdan hemen sonra 1 tane yutacaksın

Kızlar Ne Diyor 18

• Ben onların etkisine inanmıyorum.Vitamin özellikle pharmaton içip uyuduğum çok olmuştur.Sadece demir ilacı faydalı geldi bana.

• paaluktur uyyycevabunkısadeyi

• hergun almam lazım canım hergun balık yıyemmem kı hastalık ıcın kullanmam gerek

• Mevsim balıkları en iyi omega 3'tür.

• İlla hap istiyorsan Amerikan firması bi dene, adını yazmama gerek yok. Direk tüketiciyle irtibata geçiyor. Onun omega 3 haplarını alabilirsin.

• bol bol balık somon, sardalya, ithal uskumru.lüfer hamsi vs.yani soğuk suda yaşayan vede yağlı balıklarda omega3 oldukca boldur.uğraşamam dersen balık yağı kullan.

• Marka bilmiyorum ama ek gida tavsiyesinde bulunayim: Salatalara, corbalara, misir gevregi gibi urunlere kek ve kurabiyelere keten tohumu ekleyebilirsin. Su urunleri disinda en fazla omega 3 keten tohumunda. link

• balığı sevmediğim için haplarını alıyorum günde 2 sefer onlar sürekli ihtiyacını karşılıyor ve komple bitkisel

• Alman malı kullandığımdan ismini vermeme gerek yok ama 1000 mg tavsiye ederim

• İlaç olarak mı alacaksın sana tavsiyem doğal yolla almandır kavrulmamış fındık badem kayısı çekirdeği ceviz ye bol bol hatta fıstık ve kabak çekirdeği ama kavrulmamış olması sart.

• ceviz... aklında bulunsun..

• saol

• en iyisimi bilmem ama Solgar iyidir.

• krill oil kullanıyoruz, faydalı geldi.

• 16saat

of kafam karıştı forever Living markanın omega 3 testinde eczanelerde satılan en meşhur olan (sanırım solgardan bahsediyor ya da v. b) la suyun içine deney yapıldı tam eczaneden almaya karar verdim almaya niyetlendim bu testi görünce forever mı alsam diyorum ay o bu bumu? o mu? bumu iyisi olsun diye çabammmm lütfen reklamsız tavsiye olsun bu arada birde karaciğerden olanları tercih etmemeliymiiz d vitamini yazın aldığımız için depolanırmış tabi kışın d vitaminli olanı almamızda sorun yok tabi... birde antioksidanlı olanı tercih etmeliymişiZ..

• sana hangisi lazım :D

• yaa en ıyısını bulmaya calısıyorum ıste sahte olanlar cokmus

• Aslında eczanede satılanlar yağların hepsinin içeriği aynı.Tek fark biri diğerinden daha pahalı olması.Onun sebebide ithal ilaç olduğu için gümrüğü bizden çıkarıyorlar ve daha kaliteli yurtdışından geldi diyorlar

• Git eczaneden bir balık yağı al. Ama şurup alma hapını al. Bir de ağzında patlatmadan yut. Yoksa çok fena olabilir :)

• Evet balık kokusu, fena :)

• Balık tabikide

• İğnesinden ol :D

• ignesıdemı var kullananlar varmı yaa nasıl oluyo

• Teyzem haftada bir oluyor normal iğne işte :D

• hımm ıgnesını hıc duymamıstım ararstırıyım bakım

• Forever living in omega 3 ünü getirttim bende başlıcam pzt inşallah araştır derim

• evet onun reklamları baya var bardagı felan erıdıyoo kaca aldın canım

• Öncekileri Göster
    • İkiside etkili canım ya fark etmez eridi sonuçta :) istediğinden birini alırsın, inşallah canım ya :)

• 16saat

ikiside eridi derken diğeri hangisi?

• ''solgar'' sanırım devlet karşılamıyor 72 tl felan.

• evet pahalı ama kullanmak zorundayım yeterkı en ıyısı olsun

• o zaman başkasını kullanma bunu kullan bi zararını görmedi kardeşim.

Yükleniyor...