En iyi omega 3 hangisidir?

arkadaşlar ömega 3 almam lazım ama kararsızım en iyisi hangisi bilen kullanan varmıı yardımcı olur musunuz?En iyi omega 3 hangisidir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• vücütta en kolay çözünen ve yyüksek miktarda bulunan omega 3 krill oil dir biraz pahalıdır ama etkisi normal omega 3 kapsüllerine göre kat ve kat fazladır...onun haricinde carlson omega 3 de oldukça iyi bir markadır norveç menşeli bir firmadır...omega 3 alırken dikkat edilmesi gereken soğuk deniz balıklarından elde edilmiş olmasıdır o yüzden kanada,alaska ve norveç gibi ülkelerde yapılanları tercih etmelisin ve bence ucuza kaçma çünkü üzerinde alaska yazıp çinde üretilen sahte düşük kaliteli omega 3 kapsüller var

Erkekler Ne Diyor 28

• Balık yemiyor musun hiç?

• yaa bı tek somon balıgında omega 3 varmıs bızım yedıgımız hamsı lufer

• Balık tüketiyorsan 3 kez haftada sorun yok.Ben yemediğim için diyet uzmanına sordum senin gibi marincap 500 mg 3 adet haftada alsan yeter dedi.

• Aklıma ilk gelen balık oldu

• yardımcı olalım. solgar Omega 3 950 ve EFA S-1200 OMEGA3 öneririm.

• hım turk malımı yabancı uretımmı bı bılgınız varsa lutfen yazın

• Solgar Amerikan üretimi sanırım. EFa ise New life diye bir firmanın yerli bir firma sanırım. ama sağlam urunu var. çocuklar için olan urunu de var. netten araştır.

• Dogal olanını tercih etmelisin,balık özellikle ton balıgı ve somonda yüksektir, ceviz fındık ve bademi tercih edebilirsin,ilaç türevlerini tavsiye etmem,

• ilaç kullanmam sart arkadaslar beyın hucrelerınde sorun var

• b-12 ve omega 3-6 bunlar balık ve kuru yemişte,özellikle kayısıda bol miktarda var,takviye olarak evet marka olarak değilde bir uzman tarafından tavsiye edilene bekmalısın,içerik önemli,

• balık ve ceviz.

• Krill oil - link ucuz olsun dersen çörek otunu kendin öğütüp tüketebilirsin

• Kesinlikle bu: link

• yumurtanın sarısı

• Balık,Fındık,Yeşil salata,En iyisi salata

• hamsi sardalya bi de ufak rakı. ohjz

• onu bunu bosver sen sanaonerim maddi durumun.iyiyse 45 liralik bitane dogal kapsul icinde olan omega 3 var heralde adi nutraxin di evet evet o onu siddetle tavsiye edilir

• seven seas kullanıyorum.çok memnunum.

• Sardalyadan kralı yok benim bildiğim :D Bol bol tüket. ;)

• hepsi aynı

• günde 2 kapsül kullanıyorum shiffahome markası memnunum

• hamsi

• EFA balık yağı hapı en iyisidir 1 yıl kullandım

• balık yağı tabiki arkadaşm başka düşünme bile

• Tablette satılanları alma derim. Alacaksan şişenin içinde şurup gibi satılanlardan al derim;) Bildiğin balık yağı al eczaneden iç işte:)

• Forever Living markasına ait olan preparat su an bulabileceğinizin en iyisidir ki piyasadan alınanlar ile karşılaştırmalı yapılan testlerde bunu kanitlamistir. İnternet üzerinden araştırma yaparsanız görebilirsiniz. Eczaneden aldığınız omega 3 takviyeleri hic bir ise yaramaz bir de üzerine kilo aldırır. Ancak gercek omega 3 yağ asidi içeren ürünler bunu asla yapmaz. Bu markayı piyasada bulamazsınız. Temin etmek için özelden iletişim kurabilirsiniz.Ayrıca omega 3 kullanmak istemenizdeki nedenide öğrenmek isterim. Sadece sağlıklı yasamak icinmi yada omega 3 un bilimsel açıklamalara göre bazi hastalıkların tedavisine yardımcı olmasindan mı?

• Aşağıdaki linkte bulunan videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

link

• Öncekileri Göster
    • Ok anladım tercih sizin kolay gelsin.

• 1ay

Bu ürünü nerde bulabilirim?

• Balık dicem :)

• Ben marincap kullanıyorum 500 mg sabahları aç karnına alıyorum Boy uzamasına ve kilo aldırmaya yardımcıdır.

• kızılırmağın GAYA BALIĞIDIR :D Sivastan çıkanları :)

• kızıl ırmagın balıgını hergun nerden bulayımm:)

• Öncekileri Göster
    • sıvasda yasamıyomkı gız ben :)
      sıvaslıyım ama sıvasda deılımm:(

• aa ne tesadüf bende sivaslıyım ama bende sivasta yaşamıyorum :D :D

• pala palamut balığı

• ilac alıcana doğal yolları denesen ?Omega-3 kaynakları hayvansal ve bitkisel olmak üzere ikiye ayrılıyor. İnsan vücudunun günde 1-1,5 gr. hayvansal Omage-3’e ihtiyacı vardır. Hayvansal Omega-3 kaynakları arasında, ilk sırada yumurta yer alıyor. Her gün bir yumurta Omega-3 ihtiyacının büyük bölümünü karşılar.Balık… Haftada 3-4 defa balık yiyerek hem sağlıklı beslenmiş, hem de Omega-3 ihitiyacımızı karşılamış oluruz.

• yook bı hastalık ıcın kullanmam gereklı beyın gucunun artması ıcın

• Ama her gün tabak dolusu balık yemesi gerekiyor bu imkansız o yüzden omega 3 hapları yeterlidir

• evet ılac sart

• Bol bol balık ye, boşver hapı falan. :)

• bol balık ye

• ilaç olarak marincap var eczaneden alırsın insanın zihnini çok açıyor içinde yüksek miktarda omega 3 var. lakin balıktada var hergün hergün balık yenmez. marincap al derim ;)

• saol

• bu arada bende kullandım 1sene boyunca çokta faydasını gördüm. fiyatıda çok pahalı değil 13 -14 lira kutusu 60 tane var sanırım içinde.günde bir kez kullanacaksın sabah kahvaltıdan hemen sonra 1 tane yutacaksın

Kızlar Ne Diyor 17

• Ben onların etkisine inanmıyorum.Vitamin özellikle pharmaton içip uyuduğum çok olmuştur.Sadece demir ilacı faydalı geldi bana.

• paaluktur uyyycevabunkısadeyi

• hergun almam lazım canım hergun balık yıyemmem kı hastalık ıcın kullanmam gerek

• Mevsim balıkları en iyi omega 3'tür.

• İlla hap istiyorsan Amerikan firması bi dene, adını yazmama gerek yok. Direk tüketiciyle irtibata geçiyor. Onun omega 3 haplarını alabilirsin.

• bol bol balık somon, sardalya, ithal uskumru.lüfer hamsi vs.yani soğuk suda yaşayan vede yağlı balıklarda omega3 oldukca boldur.uğraşamam dersen balık yağı kullan.

• Marka bilmiyorum ama ek gida tavsiyesinde bulunayim: Salatalara, corbalara, misir gevregi gibi urunlere kek ve kurabiyelere keten tohumu ekleyebilirsin. Su urunleri disinda en fazla omega 3 keten tohumunda. link

• balığı sevmediğim için haplarını alıyorum günde 2 sefer onlar sürekli ihtiyacını karşılıyor ve komple bitkisel

• Alman malı kullandığımdan ismini vermeme gerek yok ama 1000 mg tavsiye ederim

• ceviz... aklında bulunsun..

• saol

• İlaç olarak mı alacaksın sana tavsiyem doğal yolla almandır kavrulmamış fındık badem kayısı çekirdeği ceviz ye bol bol hatta fıstık ve kabak çekirdeği ama kavrulmamış olması sart.

• en iyisimi bilmem ama Solgar iyidir.

• krill oil kullanıyoruz, faydalı geldi.

• sana hangisi lazım :D

• yaa en ıyısını bulmaya calısıyorum ıste sahte olanlar cokmus

• Git eczaneden bir balık yağı al. Ama şurup alma hapını al. Bir de ağzında patlatmadan yut. Yoksa çok fena olabilir :)

• Evet balık kokusu, fena :)

• Aslında eczanede satılanlar yağların hepsinin içeriği aynı.Tek fark biri diğerinden daha pahalı olması.Onun sebebide ithal ilaç olduğu için gümrüğü bizden çıkarıyorlar ve daha kaliteli yurtdışından geldi diyorlar

• Balık tabikide

• İğnesinden ol :D

• ignesıdemı var kullananlar varmı yaa nasıl oluyo

• Teyzem haftada bir oluyor normal iğne işte :D

• hımm ıgnesını hıc duymamıstım ararstırıyım bakım

• ''solgar'' sanırım devlet karşılamıyor 72 tl felan.

• evet pahalı ama kullanmak zorundayım yeterkı en ıyısı olsun

• o zaman başkasını kullanma bunu kullan bi zararını görmedi kardeşim.

• Forever living in omega 3 ünü getirttim bende başlıcam pzt inşallah araştır derim

• evet onun reklamları baya var bardagı felan erıdıyoo kaca aldın canım

• Öncekileri Göster
    • hımm ıkısıde erıdı ama forever daha etkılı dıyosun ınsallah bakalım canım ınsallah sıfa olur cok saol yazdıgın ıcınn ..

• İkiside etkili canım ya fark etmez eridi sonuçta :) istediğinden birini alırsın, inşallah canım ya :)

Yükleniyor...