Bir Ateist olarak Diyanet bakanligina Vergi ödemek istemiyorum, sizin fikriniz ne?

Triyon
Merhaba.

Bir Ateist olarak kullanmadigim Dini hizmetlere vergi ödemek istemiyorum. Benim verdigim Vergiler ile neden Cami yapiliyor? Neden Imam masi ödeniyor?

Ben ne Camiye gidiyorum, ne Imamlar ile bir isim var...

Diyanet baskanligi neden Kerhanelerden, ickilerden bilmem nelerden Vergiler aliyor? Neden hep Faizi ile parayi cekiyor.
Nezaman Diyanet bakanini biz Ickiden , Kerhanelerden, Ateistlerde Vergi istemiyoruz diyerken duyacagiz.

Sizin fikriniz ne?
Bir Ateist olarak Diyanet bakanligina Vergi ödemek istemiyorum, sizin fikriniz ne?