Ankaralı Namık bu şarkı sözlerinde ne anlatmak istiyor?

-Paran çoksa alem yap dostlar muhabbet görsün,-Paran yoksa eve git çocuklar bi baba görsün..Ya komik gibi gelcek ama hala çözemedim fikirlerinizi yazsanıza :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ya böyle ankara oyun havalarinda zaten hic mana aramicaksin sarki sözlerde, yoktur cünkü... öyle cingir cingir'in esliginde mirildaniyorlar..kimse sözleri dinlemiyor zaten, oynasin millet yeter ki :D:D:

Kızlar Ne Diyor 5

• Forza İboşum'da bu sorunun cevabını bulabilirsin.

• bu ne yaa... ben sarkilarini takip etmem öyle kulagima gelir ama hic de düsünmedim ne anlama geldigini cünkü anlamadigim tarzda konusuyor yani o cocuklar baba görsün yerine karin bi koca görsün deseydi tam olacakti .Sgit ya sacma sapan anlasilmaz sarkilari ne icin neden söylüyorlar anlamiyorum

• Ya şuna nedemeli sorunun üzerinde kafa patlatırken buldum :D Dar geldi sana ankara şaziyede kaçmış osmana çek çek dünyanın kahrınıda vur vur bilmem neyi falan diye gidiyodu hatırladığım bu :D

• anlamaya calismiyorum.

• Saçma..-Paran yoksa eve git çocuklar baba görsün'' Bu ne şimdi. çocukları aç bırakıp babalık yaptığını mı düşünüyor.

Erkekler Ne Diyor 2

• Pek ciddiye almamak gerekir. Arabada 5 evde 15 'i yazmış adam sonuçta. Altında felsefe aramaya değmez.

• paran varsa adam değilsin paran yoksa iyi bir insansına geliyor. aynı kıvırcık alinin şarkısındaki gibi "şeref ekmek bulamazken şerefsiz bulur" yani ekmek bulabilen bizler şerefsiz olarak nitelendirilirken fakir ve sokaklarda yatan insanlar bizden daha şerefliler anlamında...

Yükleniyor...