• Sor
  • Bence

Rockefeller ailesi kimdir?

Kim bu rockefeller ailesi? Her yerde duyuyorum fakat hakkında somut şeyler bilmiyorum.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Dünyanın efendileri yöneticileridir kendileri.Amerika ve dünyayı yöneten ailedir. rockfeller ailesini merak ediyorsan zeitgeist de ilgini çeker sanırım.izlemelisin.

Kızlar Ne Diyor 3

• Siyonizme iyi çalış..

• Dünya kapitalizminin terör örgütleridir bu aile... çoğu bankacıymış söylenenlere göre. Amerika'nın en önemli petrol şirketleri onların elindedir.aslında paranın tüm kaynağı onların elindedir :) ayrıca sıkı durun ; Ailenin Rockefeller Vakfı adıyla bir vakıfları da bulunmaktadır. Bu vakfın amacı da Illuminati ve Yuvarlak Masa şebekesinin ağına düşecek yöneticiler yetiştirmek amacıyla üniversite çağındaki öğrencilere burs temin etmektir. Bu vakıf Türkiye'de yönetimde üst kademelere kadar gelmiş bazı kişilere de burs vermiştir.

• Bu öğrenciler harvard üniversitesinde gizlilik içerisinde yetişmekte

• bir çok işte imzaları var ama kesin bi kayıt yok... saman altından su yürütmek deyimini bu aile ortaya çıkardı biliyorum ben

• petrol piyasası doğrudan ve dolaylı biçimde bu ailenin elindedir...dünyayı yöneten bir kaç yahudi sülaleden biri...

Erkekler Ne Diyor 8

• zeitgeist..mutlaka seyret

• hah bende tam emin olamamıştım zeigest ilk filmde bahsediyordu değil mi

• doğrudur..sadece buda değil, komünizm e karşı amerika soğuk savaşa girerken, çift taraflı oynamışlar iki tarafın da silahlanmasını sağlamak için provakatörler yaratmışlardır. başka kaynaklardan da bu bilgilere ulaşabilirsin. zeitgeist genel olarak bu insanların çalışma şeklini sistematik olarak anlattığından dolayı sana bazı cevapları verebilir.

• onu sormadım adamım :) tam emin olamamıştım zeigest demi bahsediyordu diye onu kesinliğe bağlattın.

• Dünyada İblisin vekalet verdiği 5 aileden biri... Bill Rockafeller de soy adını değiştirerek Bill Clinton oluvermiştir seçilebilmek için. Zira amerikada da sevilmezler...

• Yaklaşık 150yıldır ABD'nin en önemli ailelerinden biridir. Çok zenginlerdir. Büyük sanayicilerdir. Bildiğim kadarıyla rotaryenlerdir ve 80lerde ya da 90larda bir çocukları öldürülmüştür ve aileyi derinden sarsmıştır falan filan falan. Ayrıca ABD'de ilk milyoner olan ailedir. Ha bir de bunları zengin yapan en büyük girişimleri 130-140yıl önce girdikleri petrol işidir.

• Zeigest movie de bahsediyordu yanlış hatırlamıyorsam.Onu izleyebilirsin. Dünya silah ticaretini elinde bulunduran adamlar. illuminati tarikati sayesinde tüm dünyayı yönettiği söylenir. Tabi bunlar kulaktan duyma bilgiler herangi bir belge gösterenine rastlamadım.

• Rotschild ailesi bu dediğin aile,Rockefeller sadece zengin bir kişi bildiğim kadarıyla.

• Açıkçası izlediğim belgeselin ve internetin yalancısıyım ama ailenin rockefeller olduğunu biliyorum. Zaten Rotschild ın varisi deniyor rockefeller için.

• banu avar belgesellerinde sık sık bahsedilir siteden mail atarsan detaylı bilgi ala bilirsin

• Rotschild ailesinden mi bahsediyorsun?

• o başka bir aile..

• Dünyayı yöneten ailelerden biri derler ama bu afakidir. Bunun hakkında hiçbir belge, delil veya başka birşey yok. Zengin, parası bol bir aile, hanedan işte.

• ayrıca amerika merkez bankası yöneticileri..yani sınırsız dolar basma yetisine sahipler.

Yükleniyor...