• Sor
  • Bence

Erkekler ciddi düşündüğü kıza nasıl davranır?

Arkadaşlar sorum aslında şöyle erkekler ciddi düşündükleri evlenmek istedikleri kızı yinede öpmek falan ister mi? Yani tam cinsel ilişki hayır diyorum çünkü evlendikten sonra ama öpmek sarılmak dokunmak ciddi bi ilişkiye zarar vermezmi? Yani ciddi düşünerek bunu yapabilirler mi?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Erkekler ciddi düşündüğü kızla herşeyi yaşamak ister ama bazıları cinsel ilişki v.s bunlarda titiz davranır kendini tutar.Öpüşmekten,sarılmaktan da bi zarar gelceğini sanmıyorum bunlarıda isterler olmasıda gerekir sağlıklı bir ilişkide.Yoksa normal bi arkadaş dosttan ne farkı var ki?

• haklsin begendim :)

• teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Öper sarılır ama aşırıya kaçmaz seni incitmek istemez .

• yanlis dusunuyorsun arkadasim ciddi dusunuyorum ama seni opmiyeyim sarilmiyayimyok hayir senin ile ciddii dusunmuyorum bunun icin simdiden opebilir sarilabilirim mi mantik bumudur

• Öpmek sarılmak neden zararr versin ki ? Alakası yok

• merhaba, insan sevdiğini öpmez mi ya öper koklar sarılır dokunur sexi evlendikten sonraya saklar tatlıyı yemeğin sonuna bırakmak gibi güzel bişeydir bazı şeyler gerçektende evlendikten sonra olmalıdır

• aynen katiliyorum ...guzel soylediniz

• cinselliği yaşamak için evliliği beklemeye ne gerek var? belki evleneceğin kişinin sorunları var belki cinsel açıdan mutlu olamayacaksınız bu risk alınır mı?

• yanlis dusunuyorsun..gerek var cunki dinimizde bi kere boyle..)

• Öncekileri Göster
    • senin adına konumuyorum genel söyledim. herkes cinselliği yaşamak ister ciddi olsun veya olmasın cinsellik bir ihtiyaçtır sadece erkekler için değil kızlar içinde böyle bu.

• ihtiyac olasa bile evlendikten sora olmali bence.,.neyse bu benim fikrim

• Fazla öpmek sarılmak ilişkiye sıkıntı verebilir. Evlilige kadar nasıl dayanacagım ben korkusu olabılr. Amna çok büyük aşılamayacak zorluklar degil ki.

• Ciddi düşündüğüm kızı öpmem,sarılmam,dokunmam.Alırım ambalaj kağıdını hava almayacak şekilde ambalajlarım.Son kullanma tarihi gelene kadar bir rafta saklarım.Ciddi düşündüğüm için bunu yaparım.Evet

• (:

• :d

• tamam tamam :D

• Biyolojik olan hiç bir olayın sevgiyi aşkı öldürdüğü söylenemez.

• Öpmek, sarılmak, dokunmak ciddi ilişkiye zarar mı veriyormuş? Ya soruyu anlamadım ya da sizin ilişkiden ne anladığınızı anlamadım.

• Evlilikten bahsetmesi gerekir. Evlenince neleri yapacağız diye. Evet sık sık bundan bahstemesi gerekir

Kızlar Ne Diyor 5

• Öpmek mi.. Sevgililer birbini öpmeyecek ne yapacak ki.. Arkada arkadaş takılmak gibi..

• ya hangi devirde yaşıyosun tabiki ciddi düşünür ne alakası var.öpsede başka şeyler yaşasada düşünür.ciddi düşünmenin kriteri bu değil bunları sadece onunlayken onunla yaşıyor olman kriterdir.

• Bende anlamıyorum erkek ciddi düşündüğünüde mikiyor , sevmediğinide mikiyor,kızdığınıda mikiyor

• Sevmediğim helede kızdığım çok fenada sevdiğim için onlarlada işim olmaz

• Ah bir de ne demek istedı anlasam

• Evlenince de dokunmasın adam olur ya ciddiyet kaçar.

• bunlar zarar veriyorsa evlenenler ne yapsın

• :D yani o anlamda degil ciddi dusunuyor ama opmekte istiyor bende sanki aklinda hep boyle seyler var dusundum

• Öncekileri Göster
    • :DD ola bilir daha yeniyim bu islerde

• :D:D:D

Yükleniyor...