Türkiye ne zaman gelişmiş ülkeler arasına girecek ?

ben eğitim hayatına başlarken gelişmekte olan ülkeydi eğitim hayatım bitti hala gelişmekte olan ülke ne zaman gelişecek bu ülke?

En İyi Kız Görüşü

• -Türkiye'ye kendinden ucuza aldığı mal ufak değişikliklerle kat kat fazla paraya satılır.

-Türkiye'nin ucuz projelerle sosyal ortamıyla oynanır.

-Türkiye'ye genç nüfusunun fazla olduğunu bildiği ve bunun için hiç özel bir çalışma yapmadığı için aile ortamını bozmak,gençlerin yaşamını basitleştirmek vs vs amaçlarıyla politikalar düzenlenir,bu politikalar web sitesi,teknoloji ürünü,tv programı,dizi,araç,gereç vb. ürünlerle uygulanır,benim canım türkiyemde bunları yer.

-Türkiye'ye daha önce Atatürk döneminde imzalatılamayan antlaşmalar sinsi planlarla aciz olduğu hissettirilerek imzalatılır.

-Türkiye'ye denizden,karadan,havadan,askeri veya sivil bağlantılarla saldırı veya saldırılar düzenlenir oda öyle kös kös oturtulur.

-Türkiye'nin o güzel logolu,o çingiş pembesi seviyesinde medyası çocuk oyunlarıyla meşgul edilir ve Türkiye Halkı kendilerinden bihaber seda sayanı,bülent ersoyu,armağan çağlayanı,şenay düdeki,artoyu,ajdarı,televizyonda bekaret raporu gösteren mankenleri,ana haber bültenlerinde bbg vb. evlerinde çıkan olayları ve bilimum -yine özenti bir kelime olan- kolpa diye tabir ededebileceğimiz insan müsvettelerini izleyerek kim nereyi araklıyor bilmeden yaşar.

-Türkiye'ye değişik müzik türleri yanlış tanıtılarak - bu bazen cahillikten dolayı genç nüfusunda yanlış anlamasından kaynaklanır;fakat buda yine devletin kapısını çaldırır bize- gençlere yozlaşma, sosyal hayattan uzaklaşma, depresyona girme,okulda başarı düşüklüğü ve etik değerlere aykırı olmanın kendini daha yüceleceği düşüncesi vb. şeyler kazandırır (!)