Cool erkek nedir nasıl olunur?

bunu kız arkadaşlara soruyorum cool erkeği tanımlayabilirler mi ?sonradan cool olunur mu, yoksa cool doğulur mu ? illa cool olmak isteyen bir erkek cool olma çalışmalarına nasıl başlamalı ?Cool erkek kızların rüyalarını süsler mi ? :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bana göre özenti erkek sürüsü,onların aşırı ergen olduğunu düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendi gibi olan adam "başka kimliğe bürünmeyen, özenti olmayan" adam cool'dur..

• Cool olma çabanızıda anlayamıyorum nedir yani amaç gelip bana da coolsun derler saçma saçma uyduruk şeyler ,kır dizini otur adam gibi .

• cool olmak demek yüzü ert ve tatlı karizma olacak, vücudu kaslı olacak, boyu uzun siyah saçlı, beyaz tenli, siyah kaş ve gözlü,dik yürüyen,giyimi oldukça iyi olacak, saç şekli uzun olmucak kısa olucak ama önlerden açık olmucak şekli güzel durcak kısa saçının, soğuk kanlı,yerine göre konuşan hareket eden, cıvık olmucak bana göre cool budur.

• bence senin bu bahsettiğin senin hoşlandığın erkeğin tanımı cool olmakla pek bi bağlantı kuramadım.

• Cool olunmaz,doğulur :)Ha bide Cool olmayan ama olmak icin caba gösteren erkekler vardır.Onlar cool degil rezil oluyorlarYani hiç kalkışma

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...