Askerde ameliyat olan hava değişimine gelir mi?

arkadaşlar merhaba nişanlım girnede askerlik yapıyor. şuan askeri hastanede ameliyat oldu. şikayeti kıl dönmesiymiş acaba hava değişimine gönderirlermi? kendisi göndermeyeceklermiş dedi gerçekten öylemidir yoksa süprizmi yapcak :) bunu merak ediyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Nişanlın ne zaman ameliyat oldu bilmiyorum ama 3 ile 5 günde çıkartıyolar hastaneden.bende kıl dönmesinden ameliyat olmuştum 45 gün artı 30 gün hava değişimi almıştım.allah yardım etsin 3 hafta çok zorluk çekecek baş ağrısı çekecek bol bol neskafe cola gibi şeyler içir kafein olan şeyler içir yani hadi iyisin iyi az kaldı gelecek ;-)

• ameliyatı bugün sabah oldu 5 6 dakika sürmüş şuan iyimiş sadece kalkması yasakmış 10 gün hastanede kalıcam dedi bilmiyorum ya gerçek yada süpriz yapcak ki inşallh süpriz yapar 57 günü kalmıstı gelirse süper olur askerliği biter zaten :)

• Öncekileri Göster
    • Tabi önemli olan sağlık sayılı gün zorda olsa bitiyo..askeri hastanede bayan doktorda var hemşirede ama rahat ol hepsi erkekten bikiyolar ;-)

• pekala :) teşekkürler:)

Erkekler Ne Diyor 6

• süpriz yapacak hadi iyisin:))

• inşallah yapar :) teşekkürler

• rica

• asker yolu mu bekliyorsunuz. gerekirse gönderirler.

• eet:)

• şanslısın evet süpriz yapıcak,bilmiyomuş gibi yap idare et :)

• inşallh öyledir teşekkürler:)

• rica ederim evet öyle yakındır gelmesi,bu arada bende kıbrıs ta yapmıştım askerliğimi zor olduğu kadarda güzel bir yerdir.hayırlısı olur inş.

• evet gönderirler değişiyo ameliyata sıkıntıya göre 45 gün 1 ay

• 1 ay olsa süper olur gelmesine 57 gün kaldı zaten :)

• bellı olmaz verebilirler 1 ay ama askerlik bu sonra adamı 10 günlük içinde geride çağırabilir direkte gönderebilir terhis; ama sen rahat ol sen veriler 1 ay merak etme

• 10 15 gunluk bı hava deısımı olur hadı ıyısn yınee

• teşekkürler:)

• Gönderirler 10 gün falan.

• teşekkürler:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...