Sabah annemin sesini duydum ve 5 dakika önce kapı kendi kendine açıldı. Sabah korkudan kalktım. Ne oluyor sizce?

Sweetangel45
Arkadaşlar bugün annem 5 te yengemin bağlarında kiraz toplamak için erken kalktı. Beni uyandırdı, benim odama abim yatacak diye bende yatak odasında tek başıma uyudum. Babam da 5 te işe gitmişti. Ben kalktığımda güneş açmıştı. Yatak odasında uyurken annemin sesini duydum. Gidiyorum falan diyordu. Bende uyurken bir şeyler söyledim. Tamam falan dedim. Sonra annemin gittiğini bildiğim için o an korkmaya başlayıp uyandım. Odanın hiç bir yerinde kimse yoktu. Sabah 6,30 kalktım. Geç yatmıştım lakin o sesi duyunca korkudan uyuyamadım. Tam bunu burada paylaşacakken kapı kendiliğinden açıldı. Geçen çarşamba gerçek hayattan yaşanmış korku filmi izlemiştik yurttan ve sınıf arkadaşlarımla. O film hakkında sürekli konuştuğumuzdan benim nedense bilinç altıma kadar işledi. Ben korku filmi izlediğim zaman çok etkisinde kalıyorum. Zaten o film beni baya korkuttu. Keşke izlemeseydim diyorum. Lakin bugün yaşadığım o tuhaf ses beni korkuttu. şu an uyuyamıyorum korkudan. Komik vine lar izleyerek unuturum dedim lakin şok etkisinde kaldım. Rüya değildi. Bir kere daha yaşamıştım ama o 4 ay kadar oldu. Onda abdest alırken yine annemin yatak odasına gittiğini gördüm. Ve sesini duydum. sonra yatak odasına gittiğimde kimse yoktu. Oturma odasına gittiğimde annem namaz kılıyordu. O günde korktum. Böyle şeyler yaşamaktan nefret ediyorum. Korkmaktan kendimi çok zayıf gibi hissediyorum. Akşam namazı kılıp yattığım için bir şey olmadı lakin sabah namazına kalkamadım bu sefer bu sesi duydum. Uyumadan önce dua ederek uyurum lakin neden böyle ses duydum bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Sabah annemin sesini duydum ve 5 dakika önce kapı kendi kendine açıldı. Sabah korkudan kalktım. Ne oluyor sizce?