• Sor
  • Bence

Murat'gilin damından atlıyamadım...

güzel bir türküdür :) derken... birden aklıma geldi. elin adamı Felix uzaydan atlıyor . neden biz hala murat'gilin damından bile atlıyamıyoruz ?. fark nerde sizce :))) link

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• cesaret varsa yaparsın felix rekor için yaptı ölümü göze aldı...

• Face vol. 2

• Ben atlamsitim bro muratgilin damindan. Ama sponsor yoktu o zamanlar daha redbull bile cikmamisti piyasaya

• afedersiniz sen kaç tı? pitbull varmıydı ozamanlar :)) link

• bu aşağıladığın TÜRK milleti zamanında o uzaydan atlayanları eski püskü tüfeklerle yendi... başımızdakiler ve amerika izin verse şu an marsa bile çıkardık ama şartlar olgunlaşmadı henüz..

• aşagılama asla olmaz . ! bende sapına kadar bir türküm ve gurur duyuyorum . başınızdaki türk degilmi ? amerika başımızda derken sen acaba neyi kabullennerek . ?izinmi ? almak lazım . o eski püskü tüfek zamanı kimden izin almak gerekiyordu ? bir ulusu canlandıranlar . yön verenler kimlerdi ...

• ben diyorum konya sen diyosun ırak neyse bilader :D hadi sen git atla uzaydan hepimizin yerine

• aşagıladığın kelimesine istinaden :)) yoksaa konya'yıda . kenya 'yı da gayet iyi bilen ve hala ögrenme çasında kişligim . konyanın kulu ' ilçesinde idim 20 ekimde . Kulu coğrafyasında yetişen bitkilerin, elde edilen madenlerin, arkeolojik yapıların, ilçenin etnik kültürel ve sosyal yapısının, aldığı göç ve büyük ölçüde Kuzey Avrupa ülkelerinden İsveç'e verdiği göçün ele alındığı sempozyumda öne çıkan başlık; Kulu'nun birçok etnik kökenden insanın barış ve kardeşlik içinde yaşadığı bir ilçe ..

Yükleniyor...