Otobüste, dolmuşta tacize uğradınız mı hiç?

Sevdiceğimle kavga etmiştim ben, yanıma oturmasın diye tekli koltuğa oturmuştum. O da yandaki ikili koltuğa oturmuştu, yanına gelirim belki diye. Sonra duraklarda otobüs dolmaya başladı. Sonunda bir baktım benimkinin yanına bir kız oturmaz mı, fıttırdım! :D

Sonra hemen kıza pardon yer değiştirebilir miyiz dedim, o da kabul etti. Benimki de gülüyordu tabi pislik :D Bende sus sus, dön önüne dedim. O cam kenarındaydı, ben de yanındaydım işte. Bir çocuk geldi, 19-21 yaşlarında biri. Resmen iğreniyorum anlatmaktan ama ya! Nasıl anlatıcam cidden bilmiyorum..

O ayakta, benim omzuma, çok afedersiniz dayıyo yani resmen kaç kere. Ben anlamamazlıktan gelmeye çalışıyorum, sevgilim var diye. Ben de sevgilime doğru kaydım hemen. Daha da üstüme düştü, korktum ve inmek istedim ama bir şey de diyemiyorum. Sevdiceğime bir şey olmasını istemedim elin pisliği yüzünden.

Neyse ondan 1-2 ay önce de dolmuşta bir çocuk 23-24 yaşında biri elini bacağımın altına koydu ve resmen dirseğinide üst bölgeme değdirdi. Sonra ben de "naptığını sanıyosun ya, resmen taciz ediyosun pis sapık" diye bağırdım. Dolmuşçuya da bekler misiniz şunu polise vereyim dedim. Dolmuşçu ben bekleyemem dedi. Çocuk da kaçtı gitti. Dolmuşçuya da o çocuğa da çok fena kaydım, indim, gittim.

Böyle olay yaşayanlarınız var mı ve varsa böyle durumlarda ne yapmak gerekir? Ben doğru mu yapmışım sizce?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bilindiği gibi cinsel taciz ülkemizde Türk Ceza Kanunu'nun 105'nci maddesi 1'inci fıkrasında suç olarak düzenlenmiştir. Bu maddeye göre "Bir kimseyi cinsel amaçlı olarak taciz eden kişi hakkında, mağdurun şikayeti üzerine, üç aydan iki yıla kadar hapis cezasına veya adlî para cezasına hükmolunur."

Bu suçta önemli olan mağdurun veya mağdur reşit değilse vasilerinin şikayetçi olmasıdır. Ülkemizde malesef birçok bayan ya toplumdan ya da uzun süren adli aşama ve alınacak cezanın azlığı sebebiyle böyle densizlikleri sineye çekmektedir. İlk kez bu suçu işleyenlere mahkemeler genelde alt sınırdan ceza vermektedir. Bu demek ki 90 gün ceza alan hayvan şu sebeple-bu sebeple indirilen cezası ortalama olarak günlük 20 TL'den hesaplanınca en fazla 1.200 TL oluyor. Evet malesef mahkemede çekilen eziyete değmiyor. Ama gereği yapılmalıdır ve o hayvan cezalandırılmalıdır.

Sen ilk olayda sevgilini korumak için tercihini yapmışsın. İkinci olayda ise adam dolmuş şöförünün hayvanlığından faydalanarak kaçmış. İkinci olayda dolmuşta hiç insan evladının çıkmaması da ayrı bir rezillik.

• Kamu davası gerektiren durumları kast ederek söyledim. Gerçi bildiğim kadarıyla o zaten hastaneye veya karakola gidince kendiliğinden gelişen bir süreç oluyor, ama bir kadın olarak, benim hakkımın korunacağından hiç umudum yok. Ayşe Paşalı'nın olayı aklıma geldikçe deli oluyorum...

• toplum değişmeli... :(( daha ne diyebilirimki..

• Gördüm ceza dediğini zaten daha önce de bir soruya yazmıştın. Ben insanlar yanlış anlamasın diye sordum :))

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 28

• 2ay

bigün 35 yaşlarında bir kadın ototbüsün sıkışık olması sebebiyle beni çok sıkıştırdı.ayağıma bastı.iyice kenara yapıştım camdan çıkıcaktım neredeyse ama daha çok sıkıştırdı.

kadına suç bulmadım araba sıkışıktı. tmada poposu ön tarafıma geldi.çok utandım.yüzüm kıpkırmızı oldu.ama bir yandan da çok hoşuma gitti.

kendime çok kızdım zor durumda kalmış birinden zevk almaya utanmıyormusun diye..ama insan bedeni mantığımı dinlemedi zevk almaya devam etti.bi ara kadının gözlerine eğilip bakmaya çalıştım.kadının kendinden geçtiğini görünce bende bir haller oldu titremeye başladım.ve o an bittim orda.. az kalsın yere düşücektim.

sonra otobüs boşalmaya başladı ama kadın 1 cm bile ileri gitmiyordu. bende çok afedersiniz müsadenizle geçebilirmiyim diyip izin istedim.

hanımefendi yer verdi ama ben gidemiyordum çünkü pantolon herşeyi ispatlar gibiydi.

elimdeki çantayı önüme tutup atladım aşağı otobüsten.

ama kendimden çok utandım orda :( ben öyle birisi değildim. yinede değilim.

şeytana uyduk galiba :((

• BU ORUSPU COCUKLARI KADINLARIN PİSKOLOJİSİNİ BOZUYORLAR AMINA KODUMUN KANSIZLARI GECEN GÜN DÖVDÜM BİRİNİ AMA YİNE YAPIYOR ŞEREFSİZLER

• yani kısaca kezbanmıssın :D

• kadınlarda beni taciz ediyor ses cıkarmayayım diyoruım ama bende birine cok fena patlayacam bigün :D

• ben hep dayamak için otobüse binerim.bi sokarım bi sokarım... çok zevkli oluo.bazılarının hoşuna gidio o da bana poposunu sürtüo.bi keresinde anlaştık kadınla evime götürdüm kıyafetsiz yaptık.çok hoş oldu.bazen kalabalık olunca şeyimi çıkarıp tam araya sokuom çok zevkli oluo

• bende bir bayanın tacizine uğradım bundan şikayetci değilim aslında :) geçenlerde metrobüse bindim sabahları çok kalabalık oluyor kapının yakınında bir yere geçtim bir durak sonra bir bayan bindi kalabalık olmasına rağmen önüme geçti bende geriye gittim biraz sonra ayağıma bastı heralde kalabalıktan diye düşündüm yine bastı sonra yüzünü bana döndü güldü bana yasladı popusu ben az gerl gittim oda geri geldi tamam artık benden günah gitti bende yasladım metrobüs fren yapıyor abanıyorum oda geri geliyor eğildim baktım düşük bel kot giymiş çatalındaki dövme görünüyor yani taciz etmek için binmiş bende önce indide tacizden kurtuldum inerken bile bana bakım tebessüm edlyordu burada suçlu benmiyim :)

• tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak

• ya bi erkek olarak kaşarlar bile beni taciz ediyor rahatsız olduğumu söyleyemem önümde bana sürtünüyo bu hoşuma da gdiyo farklı bi fantazi benim için ama kız olmak zor sen doğrusunu yapmışsın bence dolmuşun plakasını alıp şikayet etseydin eminim ceza alırdı bi erkek olarak kızlar taciz ediyosa seni durumun normal kendine dikkat et

• haklısın bi erkek olarak ben ble utanc duyuyorum

• bunu yapan kızlar olduğuna hala inanamıyorum.bir kız bunu neden nasıl yapsın çok utanç verici..

• böyle bir durumla karşılaşırsanız en güzeli TOPLU İĞNE kullanmak.. Bir daha kimseye yanaşmaz bence :)

• sophia yapıyomuş bunu evet aldım zaten taktiği :)

• Sen bu eziyeti çekerken arkadaşın nasıl farketmemiş adam resmen yapışmış söylememn ise ayrı bir hata hiç bişey yapmasan kasıklarına bir yumruk atsaydın siz evinize gidene kadar o zaten kendine bile gelemezdi :) Tüm bayanlar cinsel tacize kesinlikle müsade etmeyin bu tip davranışlar o aşşağlıkların türemesine neden oluyor .Ayrıca sen partnerini bi gözden geçir yaklaşımlarınız farklı olabilir anlamaması imkansız..

• o otobüs camından dışarı bakıyodu bazen normal önüne bakıyodu.o cam kısmındaydı ben de diğer yan kısımdaydım.çocuk dayadı resmen sonra çekildim öne geriye doğru gidip geldi ben iyice sevgilime doğru yapışmıştım artık.bişey diyemedim orda.ama dolmuşta sesimi çıkartmıştım sevgilim falan kimse yoktu çünkü.ama pis dolmuşçu onun gitmesine izin vermişti bende polise verememiştim o adamı.

• aynen doğru yapmışsın ben kız olsam sevgilimde yanımda olsa dövdürtürdüm.

• yok ben yapamadım işte..

• belki en iyisi ama bence sen sevgilinden utandın diye öyle içine atttın gerekirse sevgilin dayak yesin ama söyle bence söyleki o yapanlar birdaha yapmaz sevdiyin sana hiç diyomu hayatımda yıldızdan bir isık olsan bile seviyorum seni :)

• evet haklısın söylemek lazım aslında..

• işte korkmuyacan ki sen ve senin gibi lerin yanlız olmadıklarını bilsinler onu yapanlar bence şerefsiz bu kadar diye biliyorum çook ayıp ben oldu bitti orla konuşmaya tacize laf atmaya neyse acık acık de ya evet yada hayır başka birsy olamaz deyilmi

• der tabi :) ama sevdiğimin zarar görmesinden kortum..

• gelmedi başkalarının başına gelicek durumlarda ben kendimi geri çekiyorum öyle bişey olmaması için.

• dolmuş ani fren yapınca 20 yaşlarında bir kız tutacak bir yer buldu ama yanlışlıkla benim şemi tuttu ben aglamaya geldim tek hisetiğim acıydı

• öldüm öldüm

• yazık valla sana :)

• şu bir gerçek ki savunulacak birşey olmamasına rağmen erkeklere büyük haz veriyor diyebilirim. Bundan hoşlanan kızların da olduğunu sanıyorum. Çünkü o da poposunu değdirmekten geri durmuyor.

• böyle şeyler hoşuna giden numarasını yazsın bi kağıda el ele temasla versin sonra buluşunca Allah ne verdiyse.ama öyle herkese olmasın bu.ayıp ya.

• bazen rahatsız olan bayanlar olsada onların da hoşuna gidiyordur diye düşünüyorum otobüste kıç kıça temas.

• kaçsaydın ya..

• Öncekileri Göster
  • otobüs tıklım tıklım 1 tane oturacak yer yok kız arkadaşımla yanyana ayaktayız cam kenarında güzel bir kız var yanında da küçük kız bizim o koltuğun önünde durduğumuzu görünce kalktı kız arkadaşıma yerini verdi. Hemen sonra otobüse bir kız bindi ama bacaklar güneşten yanmış dekolte maşallah bikini izleri askılı badisinden belli bir hatun benim yanımda beklemez mi kız arkadaşım kaldırdı kafayı bana bakıyor 2 durak gitmedik bana kay azcık kenara kıza çok yakınsın dedi olmaz seni bırakırsam bırada bir odunun teki dikilir burda durayım dedim neyse ben ayaktayım kız arkadaşım beni bel hizamda tutuyor

ilk defa böyle birşey yaptı kıskandı mı sahiplenme işaretimiydi bilmiyorum

eski kız arkadaşımın eli benim belimin hizasındayken popomda bir el hissettim

eğildim kız arkadaşıma elini çeksene otobüsteyiz dedim

kız arkadaşımda tutacam belinden o kıza yakın durma dedi

beni belimden kendine doğru çekiyor yanımdaki hatunun eli de benim popomda beni taciz ederek gidiyoruz

kafamı kıza doğru çevirebilsem belki kız devam etmeyecek ama kız arkadaşımın gözü sürekli bende kafamı kıpırdatamıyorum

sonra baktım inmemize birkaç durak var inelim dedim tuttum kız arkadaşımı 500-600 metre kala indik yürümeye başladık

kız arkadaşım bana tavırlı neden kızın yanından ayrılmamışım

ben kenara geçseymişim ne olacakmış

kız arkadaşımın önüne bir erkek gelse ne fark edermiş

kızın yanında durmak hoşuma gitmiş miş

tam yolda yaygarayı basacakken neden erken indik biliyor musun dedim o kız beni mıncıkladı dedim

bu sefer çıldırdı resmen kız benim popoma dokununca bende kızı taciz etmişim bende onun poposuna dokunmuşum

ne dediysem ikna olmadı küstü

bir daha barışamadık ayrıldık

kızları anlamak zor

kızlara göre kızlar erkeği taciz etmez

kızlara göre taciz eden erkekler taciz edilen hep kızlar oluyor

• hayırlısı buymuş demekki :)

• bende aynı düşüncedeyim olay fazla büyüdü aşırı sinirli bir tepki verdi üstelik taciz mağduru benim kızı taciz etmekle suçlanan benim ben tepki vermedim kıskanıyor diye hoşuma bile gitmişti ama bunun devamında ayrılma kararını veren ve daha sonra pişman olmayıp bana doğru bir adım atmayan o

zaten üzerinden 1 yıl geçti gitti

benim aklımda benimle ilgilenmesini istediğim benimde biraz biraz ilgilenmeye çalıştığım bir kişi var bile (fazla abartmıyorum site yönetimine şikayet gitmesin diye) ))))

• o zaman üzüldüm harbiden ya..aslında olurdu sizden iyi bi çift..ama çok büyümüş iş.sonuçta o kızı bir daha görmeyecektiniz büyütmeye gerek yoktu..

• Öncekileri Göster
  • Az daha sıkın dişinizi devletin başına geçeyim soy kırım yapacam

• Olur başka bakanlıkta değerlendiririz:)

• çok seviyemi düşürmeyeyim :D

• Bilemiyorum hadım hafif kalabilir.ama seni hadım bakanı yapabilirim talep edersen:D

• Öncekileri Göster
  • Taksiyle meydan eve gidiyordum gece saat 2'de. Taksici (erkek) beni evine davet etti ve gelmem için ısrar etti, hatta taksi parasını bile almayacağını söyledi. Böylece ilk cinsel ilişki teklifimi de almış oluyordum, hem de bir gay'den! Iııııyk! Nasıl iğrenmiştim.

Gaylere not: Gay iseniz ve karşınızdaki erkek size gay olmadığını söylerse ısrar etmeyin!

• bi kere başıma geldi ben kendimi geri çektikçe o kıçın kıçın üzerime gelmeye başladı artık kaçacak bir yerim olmadığından yapacak başka bi şey yoktu ...ama eğer ki sevgilim yanımda ve birisi ister istemez musallat oldu cinayet sebebidir benim için onu orada meslek sahibi yaparım oğlan olur argosu bu kusura bakma sinirlerimi bozdu mevzu..

• bizim hep sinirlerimiz bozuk bu konuda.erkeklere bunun olması düşük.ama bayanlara sıkça oluyo ve gerçekten kötü ya..

• belediye otobüslerinde bende yaşadım ama çok heyecan verici oluyor yol bitmesin istiyorsun. karşılıklı memnuniyetle yol boyunca ufak temaslar oluyor ama asla elimi bir yerine sürtmeye cesaret etmem ama bir ışık verse inince konuşmayı daha doğru bulurum.

• uğradım...

Orta yaşlı, taş gibi bir ablamız, sabah sabah uykumu açmıştı..

• sonuna kadar haklısın..

• ...erkekler adına üzüldüm o zaman...

• Burası madem, bir nevi günah çıkarma platformu, hemen anlatayım: 17 yaşında, her üç saniyenin ikisinde seks düşünen ergen bir erkeğin, 30 yaş üstü bir kadınla herhangi bir cinsel temas yaşamasının ne demek olduğunu asla anlayamazsın.. Belki günah, belki uygunsuz bu doğru; ama emin ol her erkek, o an gemileri yakardı..

• Öncekileri Göster
  • aynı olay ben minibüste birine yapılmıştı 2 kişiydik patates ettik çocuğu sonra polise verdik

• teşekkür ederim ..

• oh iyi olmuş pis mendabura.

• ben ömrümde öyle dayak atan yada yiyen görmemiştim . en nefret ettiğim olaydır

• Öncekileri Göster
  • Taciz...bir de otobüste falan deyince aklıma çok güldüğüm bir fıkra geliyor:) İstanbulu bilenler için gerçi bilmekte çok önemli değil ya...kadının biri şişli den taksime gitmek için otobüse biniyor ama otobüs inanılmaz kalabalık.bu sırada adamın teki kadını yakın markaja alıyor arkasına geçiyor falan...kadın tabi durum dan rahatsız sağa sola hareket ediyor ama nafile ...sabır sabır derken adam işi iyice abartıyor ve kadın artık dayanamıyor başlıyor bağırmaya...terbiyesiz,ahlaksız pis tacizci diye...adam gayet sakin bir tavırla hanımefendi yanlış anladınız bugün maaşımı aldım size arkanızdan temas eden cebimde ki para diyor...bunun üzerine kadın iyi de be adam şişliden taksime gelene kadar maaşına zam mı geldi diyor :)))

• hiç aklıma bile geldi gerçi ama neyse dedim :D inkar etmicem tamam ama sadece rus olayı aklıma geldi :D ya benim sevgilime dayamıştı bi rus kızı bunların kızları abaza diceğimi sanıyosan yanılıyosun ama sevgilime yapılmıştı cidden kötüydü yaaa hatırlamak bile istemiyorum :D

• gerçeği acı tabi :) ama sen şimdi ruslar böyle şeylere takılmazlar geniş insanlar dersin..düne istinaden :))))))

• :D evet komik ama gerçeği komik değil tabi :)

• en çok sevdiğim şey tıklım tıklım olunca dayamak en insan olunca ellemek tek kişi olursada elleyip kaçmak

taciz bitmezzzz

erkeklerler istemeden ilişki yaparlarsa kızlar o zaman taciz biter derdim ama türkiyede gene bitmez

• :S:S

• Çalışmamış. Demiş.

• ben anlamadım şimdi sen ben sapığım mı demeye çalışıyosun?

• taciz ülkemizin kanayan yarası çözümü yok gibi

• öyle insanları imha etçen insandan saymican.

• ülkemizde çok çeşit insan var hangi birini düzeltcen inan bana öyle insan varki lafı ha ona söyledin ha bir taşa aynen çok zor

• var.erkekler birbirlerini kötü yönde değilde iyi yönde tetiklerse yavaş yavaş düzelir.ama diğer erkekler onlara uymasada bişey demiyo ve gülüp geçiyolar.bu da onlardan bi farkları olmadığını gösteriyo.

• evet ya çok taciz ediyo bu kızlar hiç rahatımız kalmadı :DD

• vallaha ben yoruldum ya.hadi laf atılmalarına alıştık artık sinek vızıltısı gibi.ama tacizden çokkk rahatsızım

• haha öyle valla. :D şaka bi tarafa nedir bu abazalardan çektiğiniz.

• yok artıkkk :D

• Alakasız gibi gelebilir fakat Abd de sexual harrasment diye bir yasaları var. Bir kişiye onun isteği haricinde elle veya başka bir şekilde temas edersen mahkemelik olabiliyorsun ve büyük para cezası veya hapis cezası alabiliyorsun. Yasalar da takır takır işlediği için insanlar birbirine çok saygılı. Gel bir de buraya bak, amele amele tipler apaçiler yüzünden kızlar erkeklerden soğuyo :/

• gözünü sevdiğim in abd si her konuda olduğu gibi hukuk tada lider...=)))

• ben o abd nin değil gözünü hiçbişeyini sevmiyom :@

• yani soğuyorum cidden...

• Öncekileri Göster
  • o çocuğa nasıl çok fena kaydın ? :D ahaha :D

• yola gel :))

• sövdüm yani :D

Kızlar Ne Diyor 11

• hayır .. kalabalıktanda nefret ediyorum zaten

mecburen biniyorum fakat yanımda erkek olunca çok rahatsız olurum

yanlışlıkla dokunsa bile sert tepki mi belli ederim..

Allahıma şükürler olsun şuana kadar öyle bişey yaşamadım inşallahta yaşamam ..

hiç hoşlanmam!..(gerekirse orda döverim)

• bende bir olay anlatayım fiziksel bir taciz değildi de lise zamanıydı okuldan çıkıp yakın arkadaşımla otobüse binmiştik o gün zaten üzerimizde uzun mont vardı yani herhangi tahrik edebilecek bir detay yoktu.herneyse 2miz ayaktaydık tutunuyoduk karşıda bir adam vardı bizden yaşca büyük ve bize bakarak eliyle şeyini tutuyordu otobüste zaten az kişi vardı herkes kendi halindeydi işin kötüsü de kimse görmüyordu bikaç dakka sonra yer boşaldı ve o sapık adam oturdu resmen bakarak mastürbasyon yapıyordu.ilk arkadaşım görmüştü bunu dönüp bakınca okadar utanmıştımki neye uğradığımı şaşırdım ve biz arada sırada baktığımz halde sapık hala devam ediyordu utanmadan en sonunda arkadaşım okadar sinirlendiki melis dayanamıyorum ben söylücem çok rahatsız oldum kimse bakmıyor bile uyarıp rezil edicem onu dedi inanamadım tabi çünkü ben bunu söylemeye çok utanırdım ve arkadaşım adama elindeki poşetle resmen vurarak beyfendi beyfendi elinizi ordan çekermisiniz sabahtan beri çok rahatsız oluyorum dedi adam şaştı birşey diyemedi ve şerefsiz hemen otobüsten indi..bence yüzlerini kızartmak daha doğru bir yol bunun gibi şerefsizlerin

• public masturbation adı altında sitelere konuyor o olaylar...

• bencede hemen söyliceksin yoksa yüz buluyorlar hoşumuza gittiğini sanıyor sapıklar

• genelde yan dururum..fakat kaçarım yoktu.2 kez tacize uğradım tek yaptığım şey çantamdaki çakıyı farkettirmeden sessizce bacağına batırmam ve sonraki durakta inmesiydi.

• iyi yapmışsın canım pisliğe

• Akşam 8 9 civarları sevgilimle buluştum. Eve doğru gidiyorum evin önüne geldim eğildim aykkabılarmın bağcıklarını çıkartıyordum . Adamın biri kıçımı bi elledi neye uğradıqımı şaşırdım Bi küfür ettim ama varya çok kötü oldum. Allah belasını versin,ne kadar art niyetli insanlar var herkesin anası bacısı var bunuda düşünsünler lütfen

• terbiyesiz şerefsiz pis mendabur herif ! hadım etçen ellerini kesçen bunların

• Eğer çok abartılı bir mesafe yoksa arabaya binmemeye çalışıyorum.Çünkü her anlamda pislik yaşanıyo arabalarda.

• malesef ki malesef...

• böyle bişey benimde başıma geldi minibüse bindim hastaneye gidiyordum ama minibüs ful doldu tabi şoför daha yolcu almaya devam ediyor oturcak yer yok ayaktaydım dengesizin biri 35 40 yaşlarında benim arkama doğru yanaştı kalçama sürtünmeye başladı önce anlamadım ama birden bişey hissetmeye başladım adaminki resmen çadır kurmuş bi vaziyette ne oluyor be dedim adamın hiç umrunda bile olmadı sonrada başka kadının yanına gitti ona da aynı şekilde birde baktım adamın pantalonunun ön tarafı ıslak bi hal almış o günden sonra birdaha minibüse binmedim...

• dusmedık ablacım dengesızlerle ugrasıyoruz ıste bazen...

• ne hallere ne durumlara düştük biz ya

• evettt yüz karasını bırak başka bişeyin karası desek daha doğru

• Öncekileri Göster
  • Ben değişiğiyle karşılaştım. Kazık kadar adam elimi tutmaya çalıştı durdu. Manyak herif nefes nefese kalmıştı bide. Farkedemedim de konu el olunca. Birşey yapmadım, uzaklaştım otobüsün başka yerine doğru.

• Koskoca adam ya. Eli yüzü de düzgün. İçler acısı.

• bu adamların eşleri yokmu yaaa

• Bana da oluyor bu. Özellikle de otobüslerde ayakta kalmışsak o direklere tutunurken. Ben elimi kaydırıyorum, adam elini yaklaştırıyor, ben kaydırıyorum, adam yaklaştırıyor.. Ufacık bir temastan bile tatmin olacak kadar zavallı insanlar..

• Öncekileri Göster
  • var oğlu var! dayıyan mı desen, elleyen mi... minibüs sapıkları doluuu! yaa ülkeye bak, bu kadar da abazalık olmaz:(

• aynen.arabası olması lazım biz kadınların.

• var ya adam resmen koltukta otururken bacağımı elliyor şerefsiz babam yaşında adam bir gün karşılaştım böyle ani bir kalkış yaptım ayağa, bağırcam zannetti salak. bir korkmuştu sonra indim minibüsten sapıklar yaa...

• neden bagırmıyonuz bunlara siz yüz verionuz nasılsa sesleri cıkmıyo diyolar böle şeyler yapıyo orspu ccukları

• oh iyi olmuş iyi yapmışsın bacım

• Çantamın kayış kısmına toplu iğne takılıdır, iki defa kullandım, artık nerelerine isabet etti bilmiyorum =)

Çünkü ses çıkarmaya kalksan, inkar da edebilir. En iyisi kendin sessizce halledeceksin, o itler de ilk durakta inip gidecekler.

• Sen de haklısın.

• nevsi müdafa yaptım derim banane ya hem ellicek hemde cezasızmı kalcak ben yasak ettim kendimi bir pisliğe elletemem kusura bakmasın kimse.hakime sorarım sizin kızınızı karınızı elleseler aynı cezayı verirmiydiniz.diye.

• Çengelli iğne tabi daha caydırıcı, ama elinin ayarını tutturamazsan, bu sefer karşı taraf sana dava açma hakkı kazanabilir, dikkatli ol =)

• Öncekileri Göster
  • harbi ne gerzek var bu ülkede..doğu da bir yerde yaşıyordum bi aralar.beyinsizin teki elle taciz etti. ama ben daldım tabi çocuğa boğazına yapıştım etraf doldu birden bizi ayırdılar çocuk kaçmıştı 17 yaşındaydım..abazalar ne olacak. hayatlarında ancak para vererek bir kadına dokunabilecek kadar aciz yaratıklar onlar.

• vovvv :D iyimiş valla

• ben deviremedim ama eşim olsaydı neye benzetirdi bilmiyorum. kendinin 2 katı adamı yere indirmesi sn ler alıyor.:D

• aynen yaa :D:D:D boksör eşinede bu yakışırdı zaten :)))

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...