Evliyim ama iş yerindeki arkadaşıma aşık oldum.

Evliyim ama mesai arkadaşıma aşık oldum.Çok seviyorum onu. Lütfen bana akıl verin.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• eğer evliliğin yıkmaya değecek gibi değilse işyerindeki o bayandan uzak durmaya çalışıp tabanları yağlasan iyi olur. bu üçgen içinde böyle devam edersen en mutsuz olacak kişi sen olursun. içinde vicdan azabı varken heyecan adrenalin had safhada olur ama bunun adı hiçbir zaman huzur ve mutluluk olamaz. ve bir gerçek daha: hiç kimse sıkılınmayacak gibi değildir. şimdiki eşinle nasıl severek birlikte olduysan ve birlikteyken başkalarını düşünebiliyorsan, yeni hisler beslediğin bayan da bir gün eskimiş manaların altında kalacaktır nasılsa. bir gün herkes gibi eskiyecek olan birisi için çabalarla kurduğun evliliğini bozmaya değer mi?

• değmez haklısın.

Kızlar Ne Diyor 20

• Allah şaşırtmasın hiç kimseyi ama eşini de düşün duygularına gem vurmayı öğrenmelisin.

• Aşk bu prenses hanım ben nerden bileyim kıza aşık olabileceğimi.

• diyecek birşey yok yuva kurmanın nekadar zor ama gzel birşey olduğunun farkına armayan elindekilerin kıymetini bilmeyen insanlara diyecek hiçbirşeyim yok gün gelecek içinde duyduğun o duygudan ki onun adı aşk sevgi değil o çok ayrı kötü bir his olmaması gereken bir duygu gün gelecek ondan utanacaksın

• Eger evlilinde bir duyguyu eksik hisetmesen bu durumu yasamasindin diye düsünüyorum. Ask öyle ben geldim demez. Eger evliline, esine deger veriyorsan o eksik duyguyu tamir etmeye calisin Ve hatalari esinde arama. Ask bence gelip gecici ve her ilgi göre bildin kisiye yasanilcak bir duygu ama asil önemli ve kalan duygu ise sevgi ve saygi Allah yanlislardan korusun

• aşk ve akıl.. iki ayrı dünya... aşıksan akılla bu işin içinden kurtumak zor. kaldı ki evli olman yüreğinin olmadığı anlamına gelmiyor sonuçta. aşık olmak güzel yahuuu. ne diye dertleniyorsun ki?

• yaa işte öyle olmuyor sonu omayan bir şeyin peşinden kendinizi alamayarak koşuyorsunuz vede vazgeçemiyorsunuz karşılıklı silemiyorsunuz zor bir durum zor

• Öncekileri Göster
    • aşık olmakla değil de evlenmekle insan en büyük kötülüğü yapar kendine. ne karşındkine kendini keşfetme fırsatı sunarsın ne de karşındaki sana böyle bir anlayış verir. hayatları ipotek altına alınmış insanların sırf bu nedenle hayatları boyunca karşılarına çıkan fırsatları yok saymalarının insaniyete sığmadığı fikrindeyim.

• düşüncenize saygım var aslında güzel gerçek bir tespit. Özelden mesajlaşabilirmiyiz sizinle bu konuyal ilgili bişey sormak istiyorum

• bana bak " karının bir başkasına aşık olduğunu düşün" nasıl bir durum, cinayet sebebi. aklını başına topla. karınla hayatını renklendirmenin yollarını ara. elalemden sanane be kardeşim

• helal olsun ya

• 'cinayet sebebi'
      ne bu ya? boyle beyinler yuzunden sabah aksam haberlerde karisini oldurdu haberlerini izliyoruz

• mecazi anlamda yazılan bi cümle bu... gerçeğini Allah kimseye yaşatmasın be.

• wuuuu:)bir de çok aşığım dıyorsun.kendini kontrol etmelisin,yani duygularını.eşini düşün sürekl,olumlu yönlerini faln:)

• aşık olduğun kişiye söyle sevgili olun..

• zaten sevgiliyiz şu aşamada.
      ama içimde bir ihanet duygusu kapladı, biyandan mutluyum bi yandan mutsuzum.
      garip bi duygu yani.
      Ajda pekkanın şarkısı gibiyim.
      oda ügün yapma herkeste üzgün diye bi şarkısı varya.

• karşılığı varsa yap bişey olmaz.

• sadece monotonluktan sıkılmışsındır kendini aşık sanıyorsundur eşine yakın olsan değişik birşeyler paylaşsan belki düzelir durum

• bazen monotonlukla ilgili olmuyor , insan başına gelince önceden yanlış tühhh vs dediğin şeyin peşine gidiyorsun

• bilemem ama monotonluk sıkınca eşler arasında paylaşım kalmayınca da oluyor uzaklaşmalar ev iş okul derken eşler birbirini unutuyor paylaşım azalıyor.

• iyi bişey diyecektim şimdi ama ya sabır Allah ıslah etsin seni ve senin gibileri!

• Niye kardeşim, neyimizi ıslah edicek, adammı asıyoruz, adammı kesiyoruz, aşık olduk dedik, bundan daha insancıl bişey varmı.
      allah seni ıslak etsin.

• sen sevemezsin.

• O iş arkadaşından uzak dur..Size zaten hep komşudaki tavuk kaz zaten anlamıyorum ki neyin kafasındasınız..Hiç mi emeklerinize yuvanıza eşinize acımıyorsunuz..Ya o aynı şeyi yapsa?

• o şuan aynı şeyi yapsa eminim hoşuna gidecek ve kendini iyi hissedecektir...

• herkes evlenmemeli kanımca...

• :DD dogru

• hoşlantıdır seninki... insan hayatında bir kez aşık olur...

• kafana göre takıl karından boşan oh ne ala memleket...... ama evli olduğun kişiyide düşün onun suçu ne sevmiyodunda neden evlendin.

• Ben sevmedenmi evlendim dedim. nasıl vardınız bu yargıya.

• Sıkıldık artık sizden k.bakmayın da hergün biri evli birine aşık oluyor napalım yani napalın duygularınıza kilit vurun mu diyelim işinizi bırakın mı diyelim yoksa ayrılın yuvanızı mı yıkın diyelim napalımmm

• Yaklaşımınızdan dolayı büyük teşekkür ederim.
      Öncelikle sitede henüz 2. günüm. İlk defa bir soru açtım. Bu konuların bu kadar sık sorulduğunu bilmiyordum. Yorumunuz yüzüme şamar gibi oldu.

• Öncekileri Göster
    • yasaklıkent1 en mantıklı cevaplardan biri güzel tespit

• herkez atara bağladi :)) kim o atarli ?

• işinden atılırsın zira senin aklın karışık, belki de iş stresin var.. eger düşüncesizce hareket edersen bir sürü sorun yaşayacaksın, eşinin iş arkadaşının ve senin hep birlikte psikolojiniz bozulacak. eşinle arandaki olumsuzlukları gider, romantik anlar yaşa eşinle. sorunlarınız varsa açıkça konuşun eşinle. mesai arkadaşınla da resmiyet dışına çıkma.

• asik oldun, esin ile olan heyecan sevgi ask bitmis anlasilan. Boyle saman gibi bombos bir iliskiyi surdurmenin anlami ne o halde? islemleri baslatin bosanin, sede gonul rahatigiyla ask mesk yasa. Ama ayrilamam diyorsan'da bu asktan vazgec ve esinle arandaki bagi aski sevgiyi nasil guclendirebilirsin dusun..hatta onunlada dusun bu konuyu. evliliginizi kurtarmaa calis yani ilk etapta.

• kaç yıllık evlisinki ?

• senn gbiler yüzünden evlilikten korkuorumya..yazık gercekten esine bak cok günah bak ..yada esinden ayrıl ondan snra neyapcaksan yap

• bende evli birine aşık oldum:( insanlar yargılıyor ama ben söylediğinin ne demek olduğunu çok iyi biliyorum

• Bende aynı durumdayım, bazen herşeyin yanlış olduğunu bile bile hiçbirşeyi kontrol edemiyoruz dimi. Sizinle bu konuda hakkında konuşabilirmiyiz mümkünse

• Öncekileri Göster
    • beni kendinle kariştirma ve kiyaslama çünkü ben hayatim boyunca sadaketimle yaşadim sadik oldum kimsenin ahini ne de günahini almadim.. o yüzden yerinizde olsam sözlerimi dikkatli seçerdim herkezi kendinizle bir görmeyin işte bazi insanlar wardir onuru ve gurur u ile yaşa bazilari wardir laylay lom görünen ortadaki sizin gönlünüz pek bi laylaylom da hayata dair pek olgun göremedim sizleri toz pembe bakiosunuz yazik...

• o duygular içerisine birgün sende girersen o zaman yaşadığımı anlarsın

• boşanacak mısın ve boşanabilecek durumda mısın ?

• Evet boşanabilecek durumdayım.

• Öncekileri Göster
    • anlıyorum tabiki hiç normal şeyler değil hatta hiç değil ama artık o kadar çalışılıyor ki iş arkadaşımızla evle eşimizle geçirdiğimiz vakitten fazlasını paylaşıyoruz birlikte geçirilen vakit arttıkça paylaşım arttıkça bide paylaşımlar nitelikli olunca bi gönül kayması yaşanıyor karşıdaki de boşluktaysa tamam bitti olay . güçlü olan bi taraf varsa bu ilişkiden kopup gider . ama ikiside güçsüzse yapacak bişey yok . emekler yanacak gidecek .en azından haberi olsun ki eşinin hayata gecikmesin

• Yazik değilmi onca çoluğa çocuğa madem kendini tutamion arkadaş niye evlenion anlamiorum cahillikmidir nasil bişidir kendi bi anlam veremiyorsa zaten niye sorsun ki başkaslarina bu tip konularda delleniyorum size karşi da biraz kaba davranmiş olabilirim ilk başlarda kusra bakmayin görüşünüzün iyi açidan olduğunu bilmiyordum zaten üstünüze alinicak bişi yok ben bu tip konulara sadece aşiri tepkiliyim

• boşan önce. sonra düşünürsün gerisini.

Erkekler Ne Diyor 10

• Allah akil fikir versin Allah affetsin ne diyelim... eşine yazik yaşindan başindan utan be bide akil verin diosun ayip be böyle memleketin adaletini s...im nereye gidio bu memleket höööhhh be arkadaş..

• ben oluyorum o atarlı :D

• ne tesadüf bende öyle :))

• Evli isen eşinlen ilgilen. Çok seviyorsan boşa eşini arkadaşım mesai arkadaşınla evlen

• Benim de arkadaşıma iş yerinden bi hatun asılıyormuş geçen gün asansörde kadınla öpüşmüşler kadın sanırım ona aşık olmuş bence tehlikeli işler bunlar

• eşine yazık olmuş

• Git eşine deki "ben başkasına aşık oldum bir süre onunla ilgilenicem. Bu arada sen de birine aşık olup onunla ilgilenebilirsin. Sonra bir yerde buluşur devam ederiz". Aşk dediğin de seks arzusundan başka bir şey değil ona göre.

• hiç evlenmesiydin iyiymiş bu kafayla...

• Büyük ihtimalle çok hoşuna giderdi..
      hayır diğer yandan eşiyle birlikte diğer kadında tehlikede :S

• Evet herkes evlenmemeli ve herkes çocuk sahibi olmamalı!

• zedcezir bu ara sahsiyetine bişi demedim beni yanliş anlama aşşağida da belirttim bi kabaliğim olduysa kusura bakma en azindan tatsizlik olmasin ben sadece bu tip konulara karşiyim biraz sert bi reaksiyon gösterdim hepsi bu

• zor durum

• deli gibi aşıksan boşanacaksın

• Erkekleri sizlerin yüzünden genelliyolar "hepiniz aynısınız" diye, yahu ne guzel evlisin uzak dur gerekirse işten ayrıl, evindekini karını düşün ya

• bu arada soruyu soran arkadaş burdakilerin gazına gelipte iş yapma iyi düşün, bende kendi derdime bir çare bulamıyorum 2 senedir sürünceme devam ediyor

Yükleniyor...