Bayanlarda saç dökülmesine ne iyi gelir?

arkadaşlar saçlarım çok dökülüyor :( eskiden çok gürdü şimdi azaldı nasıl eski haline döneblir dalin şampuanı iyi gelir dyorlar doğrumudur ?

birde yüz içinde dalinin kremimi ne varmış tam olarak ne o ? yüzümdeki lekeler sivilceler için kulllancam cildimin bebek gibi olmasını istiyorum :(

Bayanlarda saç dökülmesine ne iyi gelir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 11

• Öncelikle doktora gitmenizi tavsiye ederim zira saç dökülmesinin en önemli sebepleri çinko ve b12 eksikliğidir. Stres vs. dış etkenleri saymazsak. Eğer immün sisteminizde sorun yok ise arı sütü ve aloe vera içerikli şampuan ve saç kremini önereceğim.

Eğer ergenlik sivilcesi ise yapacak pek bir şey yok gibi. Bunun dışında metabolik veya hormonal bir şey var ise hem içten hemde dıştan epitel dokuyu beslemek gereklidir. Sivilce tedavisinde asla kimyasal madde içeren kozmetikler, kremler veya sabunlar kullanılamaz. Tamamen doğal içerikli ürünler kullanmalısınız. Doğal olarak Epitel dokuyu onaran en iyi içerik bilimsel olarak da kullanılan Aloe Vera'dır. Aloe vera ve avokado içerikli sabun ile aloe vera ve propolis karışımı krem kullanmayı denemelisiniz. Bu konuda cilt bakım uzmanı olarak ücretsiz destek için benimle iletişime geçebilirsiniz.

• teşekürler.

• bak herşeyi bırak ve beni dinle.iyi bi şampuan al ve en az 6 ay kullan. ben sana bioxcin genesis i öneririm ama ondan daha önemlisi biotin tabletleri kullan kesinlikle.hair pharma nın biotin tabletleri var ve on numara...bu ikisini kullan başka hiçbişey yapma

• teşekkürlrlr.

• saçlarını kazıt bence yeniden uzasın

• he

• dermotolojiya git

• saçlar için bioksin yüz için sperm :D

en doğal cilt besleyici :))

• bu kafayı değiştir :D çıkmaları ucuz :D

• dökülür tabi iyi olmuş devam et bütün kimyasal maddeleri kullanmaya zirt birt saç boyarsan olucaği o olurdu

• peki o zaman seni bu kadar stresli yapan şey nedir ?

• sitresten

• iyi de ne tavir yapion ben ön yargili konuşmadim ki sadece düşüncemi paylaştim :)) niye dökülüo o zaman söyle bende yardimci olucam sana

• Öncekileri Göster
  • Gençliğin sorunları bitmez eşarp tak saçlarının döküldüğü belli olmaz ;)

• valla saçları gürleştimek içn kelaynak boku iyi gelir diyorlar ama o kuşlarında nesli tükendi artık :D sen en iyisi peruk felan kullan yapacak bişey yok :D

• bok mu ? :D o da ilginç bi keşif bi yaşima daha girdim :D

• battemo defol

• meltem sen çok iyilik timsali birisin şuan bütün dünya seninle gurur duyuyor. durdun durdun acaba bugün kime ahlak dersi versem kimi got etsem diye içmi geçirdin naaptın yoksa bu sende kronik bir saplantımı onuda çözemedim. şimdi tam birine laf soktum zillerim nerde takıp oynuycam havasındaysan yanılıyorsun. git araştır kelaynak pisliğini neye faydalıymış ? git bak bakalım peruk ne için kullanılıyormuş ?

• Öncekileri Göster
  • oyy kıyamamm :)

• :(:(

• sınıfta zeynep diye bir kız vardı cok güzeldi hatta ona asıktım sacları dökülüyordu yılan yağı kullandığını söylemişti bir keresinde :)

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...