Üzgünken nasıl mutlu olursunuz?

arkadaşlar üzgünken asıl mutlu olursunuz sizi ne mutlu eder özelliklede hayal kırıklığına uğramışken

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• herseyin eninde sonunda daha iyiye gideceğini düşünmek en iyi ilaçtır. tabi bu düşünceye mutlaka inanmak zorundasın. kısacası yaşadığın sıkıntıları ufak tökezlemeler olarak görüp yolda yürümeye devam etmek insana iyi hissettirir.

Erkekler Ne Diyor 18

• losyon vs sürüp bedenimi şımartıyorum.

• insan ve doğa... bundan sonra herşeyin iyi olacağına inanarak...

• Youtube'dan kuzey güney komik dublajları bi izledimmi tamamdır :D

• üzgünken anca loto falan çıkaçakta ..

• Dua edin en iyisi

• komedi olan arkadaşımı çağırırm

• Üzgün iken açarım son ses müzik 2 dakikaya hard dan normale geçiş yaparım.

• Üzgünlüğün nedeni önemli ama genelde olumlu yanlarını arayıp bana kattıklarına bakıp o durumun polyanacılık oynamayı tercih ederim.

• gelecekte güzel olcak diye düşünürüm.

• üzgünken üzgünsündür bırak üzüntüyü yaşa biraz sonra su akar yolunu bulur

• Kimsenin üzgün olmasını istemiyorum yanlış anlamayın. Aksine herkes mutlu, huzurlu, sevinçli olsun. Lakin herkesin üzgün olduğu, sevinçli olduğu anlar vardır. Kimse bu dünyada her anını mutlu, huzurlu geçiremez. İşte sadece o anları birlikte yaşayabilmeyi istiyorum.

• Üzgünken mutlu olamam.

• Jack Daniels, Johnnie Walker ve Chivas Regal beni mutlu ediyor. Çok iyiler onlar. Onlar benim canlarım :/

• Giderim arkadaşla bi pes atarım dert kalmaz tasa kalmaz;)

• mastırbasyon yapmak

• mutsuzluğun bir sonu olduğunu düşünerek..

• Üzgünken mutlu olmak istemem. Üzülmenin de tadını çıkartırım

• Edit: böylelikle de mutlu olmuş olurum. saçma sapan bir yorum işte fazla takmayın

• Öncekileri Göster
    • dene :)

• :)

• elizabeth :(

Kızlar Ne Diyor 7

• uzgungen mutlu olunmazki... sadece daha fazla o konuda dusunmemege gayret ederim... bunun icin de yogun ders claisma rejimi uygularim ) asla bosh kalmama izin vermem... kalirsam eger yine ayni sheyleri kafamda dusunurum cunku... ders calismak spor yapmak arakdaslarla gezmek falan filan )

• Olmam.

• Üzgünken gülmem falan çok kolay oluyor sanırım o an herşey kötü gittiği içşn ufk güzel birşey bile beni güldürüyor birde sarılnca falan çok rahatlıyorum üzgünken hep kedime sarılıyorum öpüyorum oynuyorum kafam dağılıyor 1 saate unutuyorumm

• zamanla ...

• uzgunsem tek kalmamaya calısırım.eger kendımı kapar sureklı uzen herneyse onu dusunursem mutlu olamam aglarım.arkadaslarla vaktımı gecırırm o uzen seyı unuturum.onlarla oldugum zaman zaten yzude tebessum eksık olmuyor

• üzgün kalsak o anlarda , adı üstünde işte üzgünmüşüm.

• vurup kafayı yatarım,böylece herşeyi unutmuş olurum

Yükleniyor...